زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سربازی و تب و تاب خوندن برا ارشد!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط abdi1370.)
Rainbow سربازی و تب و تاب خوندن برا ارشد!!!!!!!!!!!!!!!
سلام دوستان

بچه ها کسی هست که سرباز باشه و بخواد برا ارشد امسال درس بخونه ؟؟؟؟ برنامه ریزی خاصی دارین واسه این بحث؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الحَمدُلله الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِکینَ بِوِلایَتِ اَمیرَالمومِنین عَلی بُن اَبیطالِب
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
تو شهرخودتون سرباز هستید یا شهر دیگه؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
RE: سربازی و تب و تاب خوندن برا ارشد!!!!!!!!!!!!!!!
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  تو شهرخودتون سرباز هستید یا شهر دیگه؟

تو شهر خودمون سربازم و ساعت ۲/۳۰ به بعد خونه هستم

الحَمدُلله الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِکینَ بِوِلایَتِ اَمیرَالمومِنین عَلی بُن اَبیطالِب
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ
خب این که خیلی خوبه. شما از ساعت ۴ هم شروع کنی کلی وقت داری تا شب. من تازه ساعت ۳:۳۰ یا ۴ از سرکار میام خونه. جمعه ها هم درس نمیخونم. با زبا این حال تصمیم به برنامه ریزی واسه کنکور ارشد دارم. خیلی ها هستند که نمیتونند تمام روز رو واسه کنکور وقت بگذارند. وضعیت شما طور خاصی نیست که بخواهید نگران باشید.

۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
دروس خاصی واسه این مدت (یعنی تا مهر ) پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟

دروس مشترک یا تخصصی ؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ
سلام منم یحتمل از یکی دو ماه دیگه همچین شرایطی رو داشته باشم...
توصیه من اینه که اول رو درسایی مایه بذار که وقتگیرن چون تو پاییز باید خوندن بیشتر جنبه مرور و تست داشته باشه...
و همچنین درسایی که ضعیف هستی رو مشخص کن و پوستشونو بکن که بدجور گریبان آدمو اون آخرا میگیرن...
راستی لغتای زبان رو یادت نره که بسیار مهمن(کنکور ۱۰ سال اخیر آی تی و کامپیوتر + کتای تافل)...
موفق باشید...
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ ق.ظ
من فکر میکنم اگر مسیر خونه تا پادگان زیاد هست از همین مسیر برای خوندن زبان استفاده کن.بعد درسهایی که ازشون ترس داری(برای خودم طراحی الگوریتم و ساختمان داده این طوری هستند) رو بگذار جزو برنامه اصلی تابستونت که حتما تمومش کنی

۰
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
سلام
آقا یه سوال ، شما امریه شدی یا آشنا داشتی که ساعت ۲:۳۰ بر می گردید خونه ؟ کلا با لیسانس رشته ی ما تا ساعت چند هست هر روز خدمت ؟
ممنون می شم جواب بدید ، من هم اول شهریور اعزامم
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  سلام
آقا یه سوال ، شما امریه شدی یا آشنا داشتی که ساعت ۲:۳۰ بر می گردید خونه ؟ کلا با لیسانس رشته ی ما تا ساعت چند هست هر روز خدمت ؟

سلام عزیز خوبین؟؟؟

اصلا کلا قانون اینه که وقتی تو شهر خودت باشی هروز ساعت ۲ بر میگردی خونه !!!! که بهش میگن روز برگ یعنی هروز میای خونه ، فقط هر ازگاهی پست وایمیستی . و در ضمن خدمت به ساعت نیست !!

یه قضیه دیگه هست که کدوم ارگان بیفتی ، مثلا اگه نیروی انتظامی بیفتی اونا کارشون زیاده مثلا یکیش اینه که تو خیابون جریمه می نویسی یا اتفاقی میفته آماده باش میزنن ولی ارتش و سپاه این حرفا توش خیلی کمه .
باز سوالی هست من در خدمتم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: phoenix021
ارسال: #۱۰
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ)abdi1370 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  سلام

سلام عزیز خوبین؟؟؟

اصلا کلا قانون اینه که وقتی تو شهر خودت باشی هروز ساعت ۲ بر میگردی خونه !!!! که بهش میگن روز برگ یعنی هروز میای خونه ، فقط هر ازگاهی پست وایمیستی . و در ضمن خدمت به ساعت نیست !!

یه قضیه دیگه هست که کدوم ارگان بیفتی ، مثلا اگه نیروی انتظامی بیفتی اونا کارشون زیاده مثلا یکیش اینه که تو خیابون جریمه می نویسی یا اتفاقی میفته آماده باش میزنن ولی ارتش و سپاه این حرفا توش خیلی کمه .
باز سوالی هست من در خدمتم

آقا خیلی ممنون از پاسخت ، شما الان کدوم ارگان هستید ؟
اگر شهر خودت بیفتی ساعت ۲ ترخیص می شی ؟ صبح از چه ساعتی باید رفت ؟
و اینکه الان شما با لیسانس کامپیوتر کارتون مرتبط هست به رشته یا توی پادگان هستی ؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ
سلام
منم سربازم و دارم میخونم ودقیقا مثل دوستمون ساعت ۲:۳۰ میام خونه ٰ اما وقتی میام اینقدر اعصابم بخاطر ناملایتمی های صبح بهم ریخته است که مجبورم هر روز برا مطالعه جبران روز قبل رو بکنم و واقعا هم بی حوصله میشمConfused
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۰۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۸۴ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۷۱۶ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۲۰۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۸۱۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کمک در مورد خرید هدیه برا استاد! bitbit ۱۹ ۴۹,۹۸۸ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: neginnaa
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۴۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close