زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علاقه مندی پژوهشی

ارسال: #۴۶
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
RE: علاقه مندی پژوهشی
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من بیشتر روی سخت افزارها و تولید نرم افزارهای پردازش کار کردم. فکر نکنم اینجا مشتری داشته باشه. البته یک جاهایی با هوش و منطق فازی ارتباط پیدا میکنه. بیشتر بچه های الکترونیک همکاری میکنند و البته اگه کسی کامپیوتری باشه خیلی بهتر توی نرم افزار میتونه کمک کنه تا یک مهندس برق. مشکل اینه که نرم افزارها اطلاعات سخت افزاری ندارند و سخت افزارها نمیتونند نرم افزار تولید کنند.

من هم به زمینه های سخت افزاری علاقه‌ی زیادی دارم ولی چون کمتر کسی پیدا میشه که واقعا بخواد کار گروهی انجام بده تا الان مقاله ای ندادم.ولی با نرم افزار های مربوطه میتونم کار کنم !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۴۷
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
علاقه مندی پژوهشی
من کلا به hpc و پردازش موازی و gpgpu‌ها علاقه دارم . ولی ازونجا که کلا همه چی داره به سمت الگوریتم های انرژی و گرمایی تو سیستم‌ها و بهینه سازی شون می ره به احتمال قوی در این زمینه کار خواهم کرد.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , انرژی مثبت , luna , baran
ارسال: #۴۸
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من کلا به hpc و پردازش موازی و gpgpu‌ها علاقه دارم . ولی ازونجا که کلا همه چی داره به سمت الگوریتم های انرژی و گرمایی تو سیستم‌ها و بهینه سازی شون می ره به احتمال قوی در این زمینه کار خواهم کرد.

من اگه جای شما بودم هر کاری که میتونستم میکردم تا VHDL رو مسلط بشم.چون هر کس الان VHDL بلد باشه براحتی میتونه سالانه ۵ تا مقاله‌ی ISI توی ژورنالهایی مثل IEEE چاپ کنه.توی دانشگاه تهران هم که جا واسه‌ی پیشرفت زیاده ه ه.خوش بخاحالتون Shy

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال: #۴۹
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من کلا به hpc و پردازش موازی و gpgpu‌ها علاقه دارم . ولی ازونجا که کلا همه چی داره به سمت الگوریتم های انرژی و گرمایی تو سیستم‌ها و بهینه سازی شون می ره به احتمال قوی در این زمینه کار خواهم کرد.

من اگه جای شما بودم هر کاری که میتونستم میکردم تا VHDL رو مسلط بشم.چون هر کس الان VHDL بلد باشه براحتی میتونه سالانه ۵ تا مقاله‌ی ISI توی ژورنالهایی مثل IEEE چاپ کنه.توی دانشگاه تهران هم که جا واسه‌ی پیشرفت زیاده ه ه.خوش بخاحالتون Shy

حق با شماست . vhdl خیلی مفیده ولی نه اینجوری که سالی ۵ تا مقاله بشه داد! البته بجز vhdl چیزای مفید دیگه ای هم هستن! آدم باید طبق علاقش کار کنه . Smile

۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من کلا به hpc و پردازش موازی و gpgpu‌ها علاقه دارم . ولی ازونجا که کلا همه چی داره به سمت الگوریتم های انرژی و گرمایی تو سیستم‌ها و بهینه سازی شون می ره به احتمال قوی در این زمینه کار خواهم کرد.

حق با شماست . vhdl خیلی مفیده ولی نه اینجوری که سالی ۵ تا مقاله بشه داد! البته بجز vhdl چیزای مفید دیگه ای هم هستن! آدم باید طبق علاقش کار کنه . Smile
البته راست میگین ولی بهتون میگم چرا گفتم ۵تا مقاله Big Grin

۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ ق.ظ
علاقه مندی پژوهشی
خب من استادمو تعیین کردم!! . رفتم سمت real-time و scheduling! خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه‌!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , baran , Xilinx
ارسال: #۵۲
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب من استادمو تعیین کردم!! . رفتم سمت real-time و scheduling! خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه‌!

ان شالله Smile
زیاد دنیا رو سخت نگیرید منم تو تزم گیر کردم UndecidedTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۵۳
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب من استادمو تعیین کردم!! . رفتم سمت real-time و scheduling! خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه‌!

ان شالله Smile

می تونم بپرسم تو چه زمینه ایه تزتون؟ . به نظرم بچه‌ها زمینه هایی که دارن روش کار می کنن رو بگن شاید بشه کار مشترک خوبی انجام داد .

۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  می تونم بپرسم تو چه زمینه ایه تزتون؟ . به نظرم بچه‌ها زمینه هایی که دارن روش کار می کنن رو بگن شاید بشه کار مشترک خوبی انجام داد .

در زمینه شبکه روی تراشه است با تئوری کنترل همراهه که من تو تئوری کنترلش گیر کردم اخه زیاد از کنترل سر در نمیارم حالا ان شالله که درست شه

۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  خیلی از ما هنوز نمیدونیم واقعا تو چه زمینه هایی علاقه مند پژوهش هستیم. انشاالله بعد از مهر من تو این زمینه فعالیت میکنم.

آره . به نظر من باید یه خورده بگذره. نمی دونم شاید یک ترمCool

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  می تونم بپرسم تو چه زمینه ایه تزتون؟ . به نظرم بچه‌ها زمینه هایی که دارن روش کار می کنن رو بگن شاید بشه کار مشترک خوبی انجام داد .

در زمینه شبکه روی تراشه است با تئوری کنترل همراهه که من تو تئوری کنترلش گیر کردم اخه زیاد از کنترل سر در نمیارم حالا ان شالله که درست شه

کار منم قراره کلی کنترل داشته باشه . به هوای اون مکاترونیکی که خوندم ۳ تا درس کنترلی پاس کردم‌! خب رو چه چیز noc دارین کار می کنین تقریبا؟ . کلا گویا همه چیز رفته به سمت تئوری کنترل تو کامپیوتر و کارای اداپتیو و فیدبک و اینا!

۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب من استادمو تعیین کردم!! . رفتم سمت real-time و scheduling! خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه‌!

ان شالله Smile

من فعلا که هز چقدر بیشتر میرم جلو بیشتر گیج میشم Smile) البته می دونم که عادیه ولی بازم نگرانیش هست!

منم نگرانم Confused این درس ما هم که خیلی وقت می گیره Sad

(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  می تونم بپرسم تو چه زمینه ایه تزتون؟ . به نظرم بچه‌ها زمینه هایی که دارن روش کار می کنن رو بگن شاید بشه کار مشترک خوبی انجام داد .

کار منم قراره کلی کنترل داشته باشه . به هوای اون مکاترونیکی که خوندم ۳ تا درس کنترلی پاس کردم‌! خب رو چه چیز noc دارین کار می کنین تقریبا؟ . کلا گویا همه چیز رفته به سمت تئوری کنترل تو کامپیوتر و کارای اداپتیو و فیدبک و اینا!

چه خوب من شنیدم اساتید دانشگاه تهران از این نظر بهترن چون با برق مانوس ترن.من می خوام مهاجرت وظیفه توی noc رو برای کاهش دما با کنترل انجام بدم ولی نمی دونم چه نوع کنترلی ممکنه به درد من بخوره Confused اخه هزار مدل کنترل داریم نمی دونم بهینه‌، تطبیقی چند متغیره lqr و... کلا گیج شدم تو کارشناسی ه فقط کنترل خطی کار کردم.حتی نمی دونم از چه کتاب کنترلی شروع کنم .از یکی از اساتید پرسیدم گفتند فکر کنن تو حوزه کنترل بهینه باشه ولی باز هم نمی دونم حتی اگرم درست باشه انواع و اقسام مختلف الگوریتم کنترل بهینه داریم.شما نظری ندارید؟Sad

۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
علاقه مندی پژوهشی
ای ول . پس شما هم ترمال کار می کنین .
چرا بیشتر به مباحث کنترل دیجیتال مربوط می شه و adaptive . بهتره به جای اینکه سراغ کتاب کنترل برین سراغ کتابای تئوری کنترل تو کامپیوتر برین . کنترل بهینه خیلی مربوط به کنترل نمی شه . غیر خطی هم خوبه .
یه سری داکیومنت من دارم ولی احتمالا اینا رو خوندین قبلا . اگر خواستین بگین من بفرستم .

۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
علاقه مندی پژوهشی
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من اگه جای شما بودم هر کاری که میتونستم میکردم تا VHDL رو مسلط بشم.چون هر کس الان VHDL بلد باشه براحتی میتونه سالانه ۵ تا مقاله‌ی ISI توی ژورنالهایی مثل IEEE چاپ کنه.توی
دوست عزیز vhdl چیه؟لطفا راجع بهش توضیح دهید.

(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  رفتم سمت real-time و scheduling! خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه‌!
من میخوام scheduling در محاسبات ابری را کار کنم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من اگه جای شما بودم هر کاری که میتونستم میکردم تا VHDL رو مسلط بشم.چون هر کس الان VHDL بلد باشه براحتی میتونه سالانه ۵ تا مقاله‌ی ISI توی ژورنالهایی مثل IEEE چاپ کنه.توی
دوست عزیز vhdl چیه؟لطفا راجع بهش توضیح دهید.
vhdl یه زبان توصیف سخت افزاره فکر کنم بچه های نرم باهاش کار نمی کنند. البته این که دوستمون گفته بودند راحت می شه باهاش مقاله داد رو نمی دونم.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی ali.arr74 ۰ ۱,۸۵۲ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی haana38 ۰ ۱,۲۶۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  معرفی سایت برای مشاهده برنامه های مورد علاقه (TV) Xilinx ۴ ۵,۰۳۱ ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: naser72
  به کدامیک از دروس کامپیوتر یر بیشتر علاقه مندید ؟ a i ۱۸ ۱,۳۶۵ ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elnazjoon
  استخدام مهندس کامپیوتر علاقه مند به تست نرم افزار leonora ۰ ۲,۳۴۲ ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: leonora
  تفاوت ژورنال علمی-پژوهشی با علمی-تخصصی amineh89 ۱ ۲,۳۹۴ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amineh89
  راهنمایی به رشته های دیگر مهندسی برای ورود به مهندسی کامپیوتر +مفید برای علاقه مندان arashzoly ۲ ۲,۵۸۶ ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Exclamation انتخاب رشته براساس گرایش با رتبه بهتر یا علاقه ؟؟ αɾια ۶ ۳,۳۲۶ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: axarsu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close