زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.

ارسال: #۱۶
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
واقعا میشه این همه کتاب خوند؟

مگه خدای او خدای من نیست؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
RE: تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  والا ایشون خودشون خیلی دست بالا فرض می کنه
مشکل دیگشون این هست فکر می کنن دیگران حال و روزگارشون خوب هست
من الان غرق بدبختی های زندگی پوچی هستم که هرروز پوچ تر می بینمش
این زندگی اصلا به زحمت ادامه دادنش نمی ارزه... من خودم دلم پره بریدم از زندگی. ولی اومدم تایپیک زدم برای انتقال تجربه برای
بچه ها که رتبشون خوب باشه جای بهتری از بنده در بیان! اخرشم متلک شنیدم.
یکی نیست بگه خانم اسمانی اگه شما دختری من پسرم مشکلاتی که من دارم در زندگیم تحمل می کنم جنسش چند برابر شماست
چرا میای تیکه میندازی...

بچه‌ها این حرفا چیه می‌زنین، مگه برای خدا کاری داره که نفس ماها رو قطع کنه، مثلا یک شب که خوابیدیم خدا با خودش بگه این زندگی پوچ تو دیگه ارزشی نداره دیگه نمی خوام صبح پاشی و به همین راحتی صبح دیگه پا نشیم!! وقتی آوردن ما به این دنیا برای خدا کاری نداره خوب بردنمونم کاری نداره براش، ولی خدا هر روز بیدارمون می‌کنه و میگه پاشو هنوز بنده ی منی من با همه ی قدرتم بهت امید دارم تو می تونی بهتر از این باشی می تونی اون کسی که می خوای باشی حتی دوتا فرشته ی بالای سرمونم رو عوض می‌کنه یعنی همه چی دوباره از اول...

بیاین یه لحظه فکر کنیم واقعا اگه هیچ نقشی تو این دنیا نداشیم اگه ارزش موندن نداشتیم بردن ما که برای خدا کاری نداشت
شاید برای همین باشه که خودکشی حرامه، خدا می‌خواسته بگه ببین امید من بهت خیلی بیشتر از امید تو به من و این دنیا و زندگیه خودم آوردمت خودمم هر وقت خواستم می برمت....

مرسی به خاطر جمله هاتون...

ارزش هرانسانی به اندازه ی درد ورنجی است که در راه خدا تحمل کرده است. و میبینیم که مردان خدا بیش از هرکس در زندگی خود گرفتار بلا ورنج ودرد شده اند.
علی بزرگ را بنگرید که خدای درد است، که گویی بند بند وجودش با درد و رنج جوش خورده است.
انسان گاهی خود را فراموش میکند. . .
درد، دل آدمی را بیدار میکند و انسان را متوجه وجود خود میکند.
شهید چمران

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , happy07 , Parisa-SH , faraaz_mb
ارسال: #۱۸
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
هیشکی جواب سوال منو نمیده.....
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)asal khanom نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام تازه شروع کنم به خوندن ۲ترم دیگه دارم و
هنوز نزدیک ۳۰-۴۰ واحد از درسامو هنوز پاس نکردم
به نطرتون باید چیکارکنم؟ازکجاشروع کنم
خیلی نگرانم که نتونم رتبه خوب بیارم...
میشه راهنماییم کنین
در ضمن دوست گلم خدا هیچکس رو ناامید نمیکنه درگاهش درگاه ناامیدی نیس شک نکن..

منم شرایطم مثل توه
از کجا شروع کنی؟ از خوندن مصاحبه های مانشت، بهت جهت میده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط pouya47.)
دو توصیه به دوستان پشت کنکوری
دو توصیه به دوستان پشت کنکوری و جلوی کنکوری!
به نظر من اگه ما موقع کنکور درست و به اندازه مطالعه کنیم و در کنار زندگی کردن درس بخونیم (نه خودمون رو تو یه اتاق زندونی کنیم و فقط بخونیم) اگه به هر دلیلی هم نتیجه نگیریم چیزی رو از دست ندادیم چون ما زندگی مون رو کردیم در کنارش درس هم خوندیم.

یه مشکلی هم دوستان دارند اینه که می خوان کلی کتاب رو بخونن مثلا تو شبکه: حقیقت، ۳۰۰۰ مساله، کراس، جزوه فلانی و... اگه بخوایم برا هر درسی این همه کتاب رو تو ۱۰ماه بخونیم باید خودمونو حبس کنیم زندگی تعطیل روزی ۲۰ ساعتم بخونیم!

به نظر من برا هر درس ۱ (یا حداکثر ۲ کتاب) خوب رو کامل با خلاصه برداری و ساخت فلش کارت از خلاصه ها، حل تمام تست ها علامت زدن تست های مهم و حل مجدد اون تست ها تو مرور و نزدیک کنکور، طوری که اون کتاب رو کاملا مسلط بشیم، کافیه.

این که کسی تو ارشد قبول نشه خیلی مهم نیست سال بعد قبول میشه ولی اگه یک سال عمرت رو درست استفاده نکنی خیلی مهمه، چون هیچ جوری جبران نمیشه!
موفق باشید

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , chaka , salam5 , نارین , ashena1 , sahar salehi , faraaz_mb
ارسال: #۲۱
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  دو توصیه به دوستان پشت کنکوری و جلوی کنکوری!
به نظر من اگه ما موقع کنکور درست و به اندازه مطالعه کنیم و در کنار زندگی کردن درس بخونیم (نه خودمون رو تو یه اتاق زندونی کنیم و فقط بخونیم) اگه به هر دلیلی هم نتیجه نگیریم چیزی رو از دست ندادیم چون ما زندگی مون رو کردیم در کنارش درس هم خوندیم.

یه مشکلی هم دوستان دارند اینه که می خوان کلی کتاب رو بخونن مثلا تو شبکه: حقیقت، ۳۰۰۰ مساله، کراس، جزوه فلانی و... اگه بخوایم برا هر درسی این همه کتاب رو تو ۱۰ماه بخونیم باید خودمونو حبس کنیم زندگی تعطیل روزی ۲۰ ساعتم بخونیم!

به نظر من برا هر درس ۱ (یا حداکثر ۲ کتاب) خوب رو کامل با خلاصه برداری و ساخت فلش کارت از خلاصه ها، حل تمام تست ها علامت زدن تست های مهم و حل مجدد اون تست ها تو مرور و نزدیک کنکور، طوری که اون کتاب رو کاملا مسلط بشیم، کافیه.

این که کسی تو ارشد قبول نشه خیلی مهم نیست سال بعد قبول میشه ولی اگه یک سال عمرت رو درست استفاده نکنی خیلی مهمه، چون هیچ جوری جبران نمیشه!
موفق باشید
کاملا با گفته های شما موافقم.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya47 , نارین
ارسال: #۲۲
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط atenaa.)
مصاحبه تون عالی و بی نقص بود اگه خواستم سال دیگه بخونم حتما به توصیه هاتون عمل میکنم
ممنون ک وقت گذاشتید
ایشالله ک جای خوبی قبول میشین
موفق و پیروز باشید

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۸ هوش ...
رتبه ۸۰۰ عمران
رتبه ۲۵۰ صنایع
۳۰۰ فیزیک میشن رتبه های برتر... قبول میشن تو بهترین دانشگاه های تهران...
میشن گل فامیل.. اون وقت من خاک بر سر.. شدم ۱۳۲ تازه تیکه هم میدازن بهم...

تازه باید برم امام زاده صالح نذر کنم که بابا تورو خدا کویر لوت قبول شم...
پیام خصوصی میدن به میگن ااااا چقد تو خنگی...

آخه من چرا انقدر بدبختم؟؟؟

چرا انقدر بی پناه و آواره ام من؟؟؟ دردمو به کی بگم...

خدا شاهده تو ماه رمضون قسم دروغ نمیخورم با گریه نوشتم این متنو....

الان مشکل شما چیه؟؟؟؟؟؟؟
خوب حرفاتون به این تاپیک چه ربطی داره؟
چرا تا یکی میاد خوبی کنه یکی دیگه میاد ارزش کارشو میاره پایین
هرکسی با هر رتبه ای واسه اون رتبه اش تلاش کرده مطمئنا تنها شما نبودی که تلاش کردی و زحمت کشیدی
شما با این رتبه هم ایشالله جای خوبی قبول میشید

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۲۳
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)asal khanom نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام تازه شروع کنم به خوندن ۲ترم دیگه دارم و
میشه راهنماییم کنین

دقیقا چند واحدتون مونده؟ ۳۰واحد با ۴۰واحد خیلی فرق داره. تازه ۵واحدتون برای کارآموزی و پروژه میپره.
نکته ای که وجود داره اینه که اگه درسای ترم ۷ زیاد باشه یا سنگین، تو ایام امتحانا(دی ماه) که دوران جمع بندیه و خیلی مهمه،وقتتون خیلی گرفته میشه..
بنظرمن اگه مثلا به جز ء اون ۵تا(کارآموزی و پروژه) ۳۲واحدتون میمونه، بهتره ۱۲ تاشو ترم ۷ بردارید، ۲۰ تاشم بذارید واسه ترم ۸ که باخیال راحت واسه ارشد بخونید. درضمن ۱۲واحدی که واسه ترم ۷ برمیدارید: اولا درسهای سبکتری باشه. دوما درسایی باشه که جزء دروس ارشدم هست.(مثل هوش مصنوعی)
۱ نکته ای هم که خیلی مهمه اینه که براتون حضور در کلاس مهمه یا نه؟ و استاداتون حضور-غیاب میکنن یا نه؟ چون اگه کلاسا رو بپیچونید بهتون کمک میکنه. درضمن به هیچ وجه اگه هنوز درس آزمایشگاه دارید، ترم۷ برندارید و همشون رو بذارید ترم۸ بردارید. چون آز رو باید همیشه حضور داشته باشید و گزارش کار و .... که کلا وقت گیره...
خیلی چیزای دیگه هم هست، مثلا اینکه به فکر معدل بالا هم هستید یا فقط میخواید این ۳۰-۴۰ واحد رو پاس کنید؟ دانشگاتون شهر خودتونه یا نه؟ امتحانای دانشگاتون در چه سطحیه؟ و.... باید همه ی اینارو در نظر بگیرید و تصمیم گیری کنید...

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)asal khanom نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام تازه شروع کنم به خوندن ۲ترم دیگه دارم و
میشه راهنماییم کنین

دقیقا چند واحدتون مونده؟ ۳۰واحد با ۴۰واحد خیلی فرق داره. تازه ۵واحدتون برای کارآموزی و پروژه میپره.
نکته ای که وجود داره اینه که اگه درسای ترم ۷ زیاد باشه یا سنگین، تو ایام امتحانا(دی ماه) که دوران جمع بندیه و خیلی مهمه،وقتتون خیلی گرفته میشه..
بنظرمن اگه مثلا به جز ء اون ۵تا(کارآموزی و پروژه) ۳۲واحدتون میمونه، بهتره ۱۲ تاشو ترم ۷ بردارید، ۲۰ تاشم بذارید واسه ترم ۸ که باخیال راحت واسه ارشد بخونید. درضمن ۱۲واحدی که واسه ترم ۷ برمیدارید: اولا درسهای سبکتری باشه. دوما درسایی باشه که جزء دروس ارشدم هست.(مثل هوش مصنوعی)
۱ نکته ای هم که خیلی مهمه اینه که براتون حضور در کلاس مهمه یا نه؟ و استاداتون حضور-غیاب میکنن یا نه؟ چون اگه کلاسا رو بپیچونید بهتون کمک میکنه. درضمن به هیچ وجه اگه هنوز درس آزمایشگاه دارید، ترم۷ برندارید و همشون رو بذارید ترم۸ بردارید. چون آز رو باید همیشه حضور داشته باشید و گزارش کار و .... که کلا وقت گیره...
خیلی چیزای دیگه هم هست، مثلا اینکه به فکر معدل بالا هم هستید یا فقط میخواید این ۳۰-۴۰ واحد رو پاس کنید؟ دانشگاتون شهر خودتونه یا نه؟ امتحانای دانشگاتون در چه سطحیه؟ و.... باید همه ی اینارو در نظر بگیرید و تصمیم گیری کنید...

کاراموزیمو دارم تو تابستون میرم پروژه هم برای تابستون سال بعد انشاالله درسایی که مونده هوش و مهندسی نرم ۱ و۲ وسیستم عامل وشبکه۲ اینا که مال کنکور هس رو هنوز پاس نکردم
من ترم ۶ و ۷باید فول بردارم که بتونم ارشد بدم
من مصاحبه های مانشت رو تقریبا همشو خوندمو کتابای مفیدش رو یادداشت کردم
معدلم برام خیلی مهمه.....
از این هفته شروع کنم دیر نیس؟؟؟
برای آی تی چه رتبه هایی خوبن
آخه شنیدم باید رتبه عالی بیاری و مث بقیه نیس که با ۳۰۰ یا ۴۰۰ قبول شد درسته
یکم بهم اطلاعات راجع به این موضوع میدین؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)asal khanom نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)asal khanom نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام تازه شروع کنم به خوندن ۲ترم دیگه دارم و
میشه راهنماییم کنین

کاراموزیمو دارم تو تابستون میرم پروژه هم برای تابستون سال بعد انشاالله درسایی که مونده هوش و مهندسی نرم ۱ و۲ وسیستم عامل وشبکه۲ اینا که مال کنکور هس رو هنوز پاس نکردم
من ترم ۶ و ۷باید فول بردارم که بتونم ارشد بدم
من مصاحبه های مانشت رو تقریبا همشو خوندمو کتابای مفیدش رو یادداشت کردم
معدلم برام خیلی مهمه.....
از این هفته شروع کنم دیر نیس؟؟؟
برای آی تی چه رتبه هایی خوبن
آخه شنیدم باید رتبه عالی بیاری و مث بقیه نیس که با ۳۰۰ یا ۴۰۰ قبول شد درسته
یکم بهم اطلاعات راجع به این موضوع میدین؟

ترم ۶ چرا؟ مگه ورودی بهمن اید؟
نه اصلا دیر نیست... با ساعت مطالعه کم هم استارت بزنید.. مثلا هفته اول ۲۰ ساعت، هفته دوم ۲۵، سوم ۳۰، وبرای هفته چهارم به بعد مینیمم ۴۰/
برای منابع تو سایت مانشت به بخش دروس هم ۱سر بزنید. خیلی مفید تر از مصاحبه هاست. اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راجع به آیتی هم اگه میخواید تهران قبول شید تقریبا باید رتبتون زیر ۱۰۰ بشه. ۱۰۰ تا ۳۰۰ هم دانشگهای دولتی شهرای دیگه قبولید. بالای ۳۰۰ هم غیرانتفاعی و مجازی و... البته ظرفیتهای امسال افزایش پیدا کرده و هرسال بیشترم میشه..
لینک قبول شدگان ۹۲ هم ۱سر بزنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
مصاحبتون خیلی مفید و خوب بود...متشکرم
ببخشید شما همه ی کتاب کراس رو خوندیدن واسه شبکه ؟
ینی میشه فصل های مهمشو بگید آخه فک نمیکنم فصلایی مث ۷ و ۸ و ۹ اصلا ازشون سوال بیاد که ما وقت بداریم رو مهم تر ها با توجه به حجم زیادش...ممنون
دوستای دیگه هم اگر این کتاب رو خوندن و نتیجه گرفتن از شبکه بگن چه فصلایی از کراس باید بخونیم؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ
چه حرفهای ناامیدکننده ای میزنید
به یک روانشناس مراجعه کنید
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۲۸
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط homa.)
|آره من ورودی بهمن بودم
سر همین خیلی عقبترم
واقعا ممنونم ازتون خیلی کمک بزرگی بهم کردین
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
|آره من ورودی بهمن بودم
سر همین خیلی عقبترم
واقعا ممنونم ازتون خیلی کمک بزرگی بهم کردین
[/quote]

خواهش میکنم، موفق باشید.

سید مرتضی آوینی
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
دوستان سوالی باشه در خدمتم بپرسین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۷ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close