زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.

ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
Rainbow تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.
با سلام خدمت همه دوستان
پس از اینکه نتایج اومد بصورت خصوصی خدمت دوستان مشاوره می دادم از اونجایی که رتبه بنده در قیاس با رتبه های برتر چیز قابل عرضی نبود از این رو تصمیم به انجام مصاحبه و اصرار یا تسریع یا ان نداشتم.امروز تصمیم گرفتم بنا بدلایلی بنده نیز مصاحبه خود و تجارب شخصی خود را بگذرام برایتان.
برای دوستان فناوری اطلاعات:
بنده برای دوستان توصیه دارم اگر برای رشته فناوری اطلاعات شرکت می کنند حتما کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن ویرایش هفتم و ترجمه شده را تهیه نمایند در تابستان حتما مطالعه کنند کنار دستتان یکی از دو کتاب مهندسی نرم افزار پارسه زنجانی یا مدرسان شریف کافی است
ممکن است با دیدن کتاب تست و حجم کتاب پرسمن دوچار شک و تردید در مطالعه پرسمن شوید. یک نکته ایی را باید عرض کنم خدمتتان هدف حجیم خواندن نیست هدف یادگیری هوشمندانه و مفهومی است. از انجایی که در تابستان هستیم شما در این مرحله می توانید با مطالعه کتاب پرسمن و زدن تست های هر فصل مربوطه به درصد بالایی از یادگیری برسید. حتما این کتاب ها رو تهیه کنید
در خصوص کتاب شبکه های کامپیوتری دقت کنید یکی از دوتا کتاب حقیقت یا مدرسان سال ۹۲ را تهیه کنید ولی این دو کتاب هیچ تضمینی نمی دهند به شما که پاسخگوی سوالات کنکور ارشد باشید راه سختی و طاقت فرسایی برای این درس پیش رو دارین ولی اگه بتونید بطور هوشمندانه این درس رو فارق بشید می تونید درصد بالایی از تراز رتبه و قبولی و موفقیت خودتون رو مدیون این درس باشید چون هرکسی نمی تونه پاسخگو باشه. شما باید کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و حل تمرینش دانلود یا بخرین و حتما در تابستان بخونید در کنارش جزوه شبکه های کامپیوتری ۲ سال ۹۲-۹۳ دکتر صبایی دانشگاه پلی تکنیک و نمونه سوالات پایان ترمشون رو تهیه کنید. در غیر اینصورت هیچ کتابی نمی تونه کمک حالتون باشه حتی هزینه کنید هیچ کلاس کنکوری هم نمی تونه کمکتون کنه!!!
در خصوص ساختمان داده و الگوریتم خوشبختانه امسال وپارسال دوکتاب خوب اومدن و میاد یکی کتاب ۹۲ پارسه سید جوادی هست و دیگری کتاب ساختمان داده ۹۳ طورانی دوستانی که مشکل مالی ندارن حتما تهیه کنند و حتما در کنارش تنها کتاب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی از انتشارات فاطمی رو بخونند کافی و کامل هست در حد دکتری. پیشنهاد بنده این هست از تابستون شروع بشه بصورت مفهومی پیش برین.
دوستانی که مشکل مالی دارند هم حتما کتاب سی ال ار اس را به نحوی تهیه کنند همراه با حل تمریناتش پیش برند فیلم کلاس های ام ای تی با اسلاید هاش و نمونه سوالات پایان ترم ومیان ترمش رو حل کنند در ضمن جزوه حاج سید جوادی رو حتما بخونند. در درجه بعدی ترکیب دوکتاب پوران ۹۲ و الگوریتم سپاهان(فصل گراف) نیز ترکیب خوبی میتونه باشه همراه با حل تست فوق العاده زیاد. ساختمان داده نصیر رو بنده تهیه کردم اصلا جالب نبود تست نداره تقریبا شیوه بیان مطالب جالب نیست!.
در خصوص کتاب گسسته هیچ نظری بنده ندارم
در خصوص هوش مصنوعی ترکیب راهیان ارشد و فیلم های شبکه یوتیوب رامین رهنمون به همراه حل تست های پیام نور و دانشگاه های خارج بسیار عالی و جوابگوی شماست. خیلی کامل از صفر هم باشین میتونین به تسلط برسین.
در خصوص پایگاه داده متاسفانه دوستان دوچار اشتباه می شن دیگر کتاب و ویس و جزوه اقای روحانی رانکوهی جوابگو نیست کتاب سیلبرشاتس منبع طراح است همراه با یکی از دوکتاب پایگاه مدرسان یا اخرین نسخه پارسه کافی است
حتما اخرین نسخش سیلبرشاتس را یا دانلود یا تهیه نمایید همراه حل تمرینات اخر فصل. باید از تابستان شروع شود
در خصوص سیستم عامل بنده هم استالینگز هم تنن باوم هم سیلبرشاتس هم شاوم را مطالعه کردم
بنظر بنده بهترین کتاب که مدنظر طراح نیز هست چندسالی هم هست ازش سوال مطرح میشه سیلبرشاتس هست و بهترین ترجمه موجود ترجمه انتشارات ناقوس اقای علیرضا روحی هست همراه با حل تمریناتش. در ضمن کتاب دکترحقیقت و حل تست هاشون نیز توصیه میشه.
در خصوص معماری کامپیوتر شما باید خودتون رو محک بزنید اگر خیلی ضعیف هستین ترکیب جزوات و کتاب های اقای هادی یوسفی و مانو به همراه فیلم کلاس های دانشگاه شریف از مکتب خونه. هست میتونه شما رو تا زدن ۲-۳ تست پیش ببره
در صورتی که قوی هستین و متوسط کتاب پترسن و هادی یوسفی کافی است.
در خصوص مدیریت کتاب رفتار سازمانی رابینز و مقسمی در حد۵۰ درصد حداقل تضمینی می تونید بزنید و بسادگی! نیازی اصلا به کتاب چند جلدی و حجیم پارسه نیست!
زبان نیز ۵۰۴ لغت و۱۱۰۰ لغت تافل کافی است به همراه هر مقاله کامپیوتری.
در نهایت حتما ازمون های آزمایشی یکی از موسسات ثبت نام کنید اصلا مهم نیست کدام موسسه باشد مهم حضوری بودن ازمون ها هست
و اینکه سعی کنید موسسه ایی انتخاب کنید که اساتید طراح سوالاتش هیئت علمی دانشگاه دولتی است و به دانشگاه ازاد وابسته نباشد
ازمون ها خیلی می تونن بهتون کمک کننده باشن. در این راه قطعا روز هایی خواهد بود که بسختی می گذرن و ناامیدی شما رو فراگرفته باید این رو بدونید که تفریحی نیز باید کنار برنامه درسیتون بگذارید. در تصمیمتون و هدفتون و پشتکارتون باید در عمل قطعی گام بردارین و حتی در صورتی که تمام وقت تلاش کردین وجواب نگرفتین نباید نا امید باشین و برای بعد کنکورتون نیز حتما برنامه بگذارین. بنظر بنده نیازی به شرکت در کلاس های کنکوری نیست ولی اگر ساکن تهران هستین مشکل مالی هم ندارین. کلاس های ساختمان داده و الگوریتم و معماری و سیستم عامل از اجلالی ویوسفی و سید جوادی و حقیقت یا کارگهی رو در اولویت بگذارید اون هم فقط در صورتی که مشکل مالی ندارین و اینکه وقت اضافه دارین چون کلاس رفتن مقدار زیادی وقتتون رو از بین می بره اگر خیلی ضعیف هستین و مشکل مالی ندارین ۲-۳ کلاس در تابستان خوب هستش ولی هیچ تضمینی برای قبولی نیست. تضمین قبولی شما انتخاب منابع درست برنامه ریزی درست پشتکار و همت بالا و خلاصه نویسی صحیح هست. دقت کنید ماه اخر این شما هستین و کنکور. دیگر حتی حجم بالای کتاب های خونده شده نمی تونه کمکی بهتون بکنه جز خلاصه ها. در این ماه هست ارزش خلاصه ها رو متوجه می شین. از تابستون هر کتابی هر درسی هر فصلی که خوب متوجه شدین با توجه به یادگیریتون و نکاتی که مهم قلمداد می کنید به شیوه خودتون خلاصه نویسی رو شروع کنید. هرطور که دوست دارید.
کنکور ارشد در عین حال که بسیار سخت و یا شاید دست نیافتنی برای عده ایی و یا اسان باشد برای عده دیگر. در هر رشته در هر سال
تعدادی سوال اسان و متوسط طرح می شوند اگر دانشجویی بتواند به سوالات اسان و متوسط پاسخ بدهد براحتی یکی از بهترین دانشگاه های رشته خود قبول می شود. اشتباهی که هست خیلی ها از استرس بالا در اصطلاح از حول حلیم میفتن در دیگ! وکنکورشون خراب میشه لزومی نداره شما سوالات سخت و خیلی سخت رو پاسخگو باشین تنها سوالات اسان و متوسط رو خوب اگه از الان با برنامه پیش برین بخونید در انتها در روز کنکور براحتی به سوالات اسان ومتوسطی که قادر به پاسخگوییشون هستین کفایت قبولیتون رو میده.
امیدوارم موفق باشید
۲۵
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hotmail , happy07 , alagh , yamahdi , mohaddeseh70 , pooyaa , mzha , رتبه۱سال۹۴ , nina69 , kingmax , dr.a_AI , ashena1 , eli88 , abji22 , reyman , نارین , Parisa-SH , hnarghani , Mänu , shamim_s , atenaa , chaka , MShariati , ریحان , jparisa , roodantnt , aries , asterah , takexpert , paria it , parisa-zm , ژنیک , faraaz_mb , javad.h , Happiness.72 , احسان مومنی
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون که زحمت کشیدین و خوب و دقیق گفتین، فقط یه سوال شما این همه کتابی رو گفتین خوندین؟؟!! :O :O :O Big Grin
خیالتون جمع باشه کتاب های بیهوده زیادی خوندم که بدرد نخورد از لیست بالا ۶۰-۷۰ درصدش که نوشتم کامل وفول خوندم که امروز ۲۲۸ هوش اوردم و گرنه بنده نه نظریه زبان نه مدار منطقی نه الکتریکی هیچی نزدم تضمین میدم ۱۰۰ درصدی کسی لیست بالا رو فقط تهیه کنه بخونه به معنای واقعی کلمه موفق بشه در صورتی که برنامه ریزیشم خوب باشه.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , نارین
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
دوست عزیز
متاسفانه کنکور سوالاتش بشدت مفهومی شده
برای بعضی درس ها چند کتاب لازمه مثل داده و الگوریتم
برای هوش مصنوعی راهیان ارشد جوابگو هست ولی بتنهایی
ولی برای شبکه باید چندین کتاب خونده بشه...
در ضمن دقت کنین بنده همه کتاب ها رو نیاوردم Smile فقط اون هایی که قطعی بهتون گفتم هموناست مثلا یکی بیاد کتاب تنن باوم بشینه بخونه... Smile بدرد نمی خوره چون دیگه بقول دکتر حقیقت شده کتاب شبکه تنن باوم یه دایرالتمعارف!
خلاصه این دست پخت بنده بود ببخشید اگر زیادی شور هست یا بی نمک Smile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Parisa-SH
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط yamahdi.)
RE: تجارب شخصی رتبه ۲۲۸ هوش. حتما دوستان فناوری اطلاعات تاکید دارم مطالعه کنند.
سلام
لطفا صندوق دریافتون (پیام خصوصی)رو چک بکنید
منتظر نظرتون هستم
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ
جواب دادم بهتون دوست گرامی
۰
۱
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ
رتبه ۲۲۸ هوش ...
رتبه ۸۰۰ عمران
رتبه ۲۵۰ صنایع
۳۰۰ فیزیک میشن رتبه های برتر... قبول میشن تو بهترین دانشگاه های تهران...
میشن گل فامیل.. اون وقت من خاک بر سر.. شدم ۱۳۲ تازه تیکه هم میدازن بهم...

تازه باید برم امام زاده صالح نذر کنم که بابا تورو خدا کویر لوت قبول شم...
پیام خصوصی میدن به میگن ااااا چقد تو خنگی...

آخه من چرا انقدر بدبختم؟؟؟

چرا انقدر بی پناه و آواره ام من؟؟؟ دردمو به کی بگم...

خدا شاهده تو ماه رمضون قسم دروغ نمیخورم با گریه نوشتم این متنو....

۷
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , f2000 , Mänu , Good! , salam5 , jaho
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۸ هوش ...
رتبه ۸۰۰ عمران
رتبه ۲۵۰ صنایع

آروم باش رفیق..به امضاء خودت نگاه بنداز....چیزی که نکشتت قویترت میکنه. شک داری؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Asemaneabi
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۸ هوش ...
رتبه ۸۰۰ عمران
رتبه ۲۵۰ صنایع

سلام
خانم اسمانی اولا بنده رتبم برتر نیست در خصوص دردنامه ایی که نوشتین در خصوص خود بنده نیز صدق می کنه
اون زمان بیل بود دقت کنین چی نوشتم بیلی کوچولو که دانشگاه علم و صنعت اومدن تک جنسیتی کردن و اموزش محورم اوردن
با رتبه ۲۳۴ می شد تازه علم و صنعت روزانه درومد یا شبانه پلی تکنیک!!!!! جان عزیزت قسم الان ۲ سال هست با این رتبه نمیشه اونا رو اورد و از ظرفیت ها کم کردن. تازه الان ۲ سال هست هرسال ظرفیت ای تی در تهران افزایش خوبی پیدا می کنه..
بنظر بنده شما افسردگی داری و عزت نفستون پایینه.. وگرنه توهین نمی کردی بیای هوش رو با فیزیک و برق که با رتبه ۸۰۰ در میان فلان دانشگاه معتبر تهران مقایسه کنی.

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  آروم باش رفیق..به امضاء خودت نگاه بنداز....چیزی که نکشتت قویترت میکنه. شک داری؟
والا ایشون خودشون خیلی دست بالا فرض می کنه
مشکل دیگشون این هست فکر می کنن دیگران حال و روزگارشون خوب هست
من الان غرق بدبختی های زندگی پوچی هستم که هرروز پوچ تر می بینمش
این زندگی اصلا به زحمت ادامه دادنش نمی ارزه... من خودم دلم پره بریدم از زندگی. ولی اومدم تایپیک زدم برای انتقال تجربه برای
بچه ها که رتبشون خوب باشه جای بهتری از بنده در بیان! اخرشم متلک شنیدم.
یکی نیست بگه خانم اسمانی اگه شما دختری من پسرم مشکلاتی که من دارم در زندگیم تحمل می کنم جنسش چند برابر شماست
چرا میای تیکه میندازی...
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , nlp@2015 , eng_majid , Parisa-SH , Asemaneabi , ریحان
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
این چه حرفاییه؟؟؟
"زندگی اصلاً به زحمت ادامه دادنش نمی ارزه؟""مگه نفس کشیدن زحمت داره؟
نگید تو روخدا...مطمئنا الان تو یک بن بستی قرار گرفتید که این حرفو میزنید. تاوقتی سلامتی باشه دیگه هیچ چیزی تو دنیا ارزش غم خوردن نداره. باورکنید. همیشه راههای زیادی برای موفیت و شاد بودن هست. اینها رو از روی شعار یا بی دردی نمیگم.من هم مثل خیلی از آدمها با انواع مشکلات و بدشانسی های مختلف روبرو شدم. اما هنوز سرپام و ایمان دارم که همه این مشکلات قویترم میکنه.

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , happy07 , ka arman , ریحان
ارسال: #۱۰
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۸ هوش ...
رتبه ۸۰۰ عمران
رتبه ۲۵۰ صنایع

سلام
خانم اسمانی اولا بنده رتبم برتر نیست در خصوص دردنامه ایی که نوشتین در خصوص خود بنده نیز صدق می کنه
اون زمان بیل بود دقت کنین چی نوشتم بیلی کوچولو که دانشگاه علم و صنعت اومدن تک جنسیتی کردن و اموزش محورم اوردن
با رتبه ۲۳۴ می شد تازه علم و صنعت روزانه درومد یا شبانه پلی تکنیک!!!!! جان عزیزت قسم الان ۲ سال هست با این رتبه نمیشه اونا رو اورد و از ظرفیت ها کم کردن. تازه الان ۲ سال هست هرسال ظرفیت ای تی در تهران افزایش خوبی پیدا می کنه..
بنظر بنده شما افسردگی داری و عزت نفستون پایینه.. وگرنه توهین نمی کردی بیای هوش رو با فیزیک و برق که با رتبه ۸۰۰ در میان فلان دانشگاه معتبر تهران مقایسه کنی.

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  آروم باش رفیق..به امضاء خودت نگاه بنداز....چیزی که نکشتت قویترت میکنه. شک داری؟
والا ایشون خودشون خیلی دست بالا فرض می کنه
این زندگی اصلا به زحمت ادامه دادنش نمی ارزه... من خودم دلم پره بریدم از زندگی. ولی اومدم تایپیک زدم برای انتقال تجربه برای
یکی نیست بگه خانم اسمانی اگه شما دختری من پسرم مشکلاتی که من دارم در زندگیم تحمل می کنم جنسش چند برابر شماست
چرا میای تیکه میندازی...

یه ضرب المثلی هست که میگه : درکت کم
یعنی میفهممت برار
باهات همدردی میکنم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , Asemaneabi , zahra_ce87
ارسال: #۱۱
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  والا ایشون خودشون خیلی دست بالا فرض می کنه
چرا میای تیکه میندازی...

بچه‌ها این حرفا چیه می‌زنین، مگه برای خدا کاری داره که نفس ماها رو قطع کنه، مثلا یک شب که خوابیدیم خدا با خودش بگه این زندگی پوچ تو دیگه ارزشی نداره دیگه نمی خوام صبح پاشی و به همین راحتی صبح دیگه پا نشیم!! وقتی آوردن ما به این دنیا برای خدا کاری نداره خوب بردنمونم کاری نداره براش، ولی خدا هر روز بیدارمون می‌کنه و میگه پاشو هنوز بنده ی منی من با همه ی قدرتم بهت امید دارم تو می تونی بهتر از این باشی می تونی اون کسی که می خوای باشی حتی دوتا فرشته ی بالای سرمونم رو عوض می‌کنه یعنی همه چی دوباره از اول...

بیاین یه لحظه فکر کنیم واقعا اگه هیچ نقشی تو این دنیا نداشیم اگه ارزش موندن نداشتیم بردن ما که برای خدا کاری نداشت
شاید برای همین باشه که خودکشی حرامه، خدا می‌خواسته بگه ببین امید من بهت خیلی بیشتر از امید تو به من و این دنیا و زندگیه خودم آوردمت خودمم هر وقت خواستم می برمت....

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Zahra.70 , pezhman.m-AI , ka arman , Parisa-SH
ارسال: #۱۲
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
تشکر از همه دوستان بابت دلگرمی دادنشون بحث رو کش نمیدم چون هدفم این نیست منحرف بشه سوال درسی یا مشاوره ایی باشه احیانا درخدمتم.. یه تعداد ناقابل کتاب برا اهدا موجوده در خدمتتون هستم هر عزیزی خواست تقدیمش میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط asal khanom.)
بچه ها من میخوام تازه شروع کنم به خوندن ۲ترم دیگه دارم و
هنوز نزدیک ۳۰-۴۰ واحد از درسامو هنوز پاس نکردم
به نطرتون باید چیکارکنم؟ازکجاشروع کنم
خیلی نگرانم که نتونم رتبه خوب بیارم...
میشه راهنماییم کنین
در ضمن دوست گلم خدا هیچکس رو ناامید نمیکنه درگاهش درگاه ناامیدی نیس شک نکن..
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
ای بابا... کلا آدم حرف میزنه همه بد برداشت میکنن

میگی فلان موسسه میگن تبلیغ.. میگی فلان استاد میگن تبلیغ..

درد دل میکنی میگن توهین کرد...

الان من راجع به چه موضوعی دیگه باید صحبت کنم؟؟؟

هر حررررفی میزنم پشتش باید بیام از ۵۰ نفر معذرت خواهی کنم..
.
کام آن!!!!

یه درد دل بود فقط...

۵
۲
ارسال: #۱۵
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  ای بابا... کلا آدم حرف میزنه همه بد برداشت میکنن

میگی فلان موسسه میگن تبلیغ.. میگی فلان استاد میگن تبلیغ..

درد دل میکنی میگن توهین کرد...

الان من راجع به چه موضوعی دیگه باید صحبت کنم؟؟؟

هر حررررفی میزنم پشتش باید بیام از ۵۰ نفر معذرت خواهی کنم..
.
کام آن!!!!

یه درد دل بود فقط...

شما حرفی که فک میکنین درسته بزن پیشنهادی بده که باعث شده موفق بشی
هرکی بخوادو فک کنه درسته عمل میکنه هرکسی هم فک کنه غلطه عمل نمیکنه و راه دیگه رو انتخاب میکنه غیر اینه؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close