زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کار آزاد یا .......

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
Information کار آزاد یا .......
با سلام خدمت همه دوستان مانشتیSmile
از دوستان، مخصوصا کسانی که تجربه کار دارن ، چندتا پیراهن بیشتر پاره کردم می خوام راهنماییم کنن!!
من تازه فارغ التحصیل رشته it هستم البته هنوز خدمت زیر پرچم نرفتم!!!Angry
به شبکه و امنیت علاقه دارم ولی سابقه کار عملی ندارم تمام اطلاعاتی که دارم مطالبی که توی دانشگاه تدریس شده و یکسری اطلاعاتی که خودم با دیدن فیلم و خوندن مطلب بلدم البته به اضافه اون چیز هایی که برای ارشد پارسال خوندم!!Big Grin
وقتی آگهی های شرکت ها را برای استخدام می بینم که الویت اول و آخرشون داشتن سابقه کار اصلا ناامید میشم!Angry توی این اوضاع یک کار آزاد(خدمات موبایل: فروش،تعمیر و......) بهم پیشنهاد شده که کار راحتیه و درآمد خوب!! وسوسه شدم که برم به این سمت و قید شبکه رو بزنم
حالا دوستانی که توی بازار IT دارن کار می کنن ازشون می خوام راهنماییم کنن اگه شما بودید چی کار می کردید!؟ می رفتید دنبال شبکه و کلاس های شبکه یا سمت بازار آزاد اینم درنظر داشته باشید که الان ۲۳ سال دارم

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ
کار آزاد یا .......
توی بازار آیتی که کار ریخته(با فرض تهران بودن) ... دو سه ماهی وارد یه شرکت به عنوان کارآموز میشید(احتمالا با حقوق کم) و بعدش هم کارتونو شروع می کنین...حضوری مراجعه کنید به شرکت ها نتایج خوبی میگیرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedit89
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
کار آزاد یا .......
اگه حقوقش خوبه برو دنبال همون... نقد رو بچسب نسیه رو ول کن...

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedit89 , neda_Network , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۳۰ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۵۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۵۵۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۱۰۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ایمنی در کار | افزایش ضریب ایمنی در کار | پیشگیری از حوادث کار kimiyaa ۱ ۲,۳۹۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arezu3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close