زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک مشکل در لپ تاپ من (راهنمایی کنید لطفا)

ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
یک مشکل در لپ تاپ من(درخواست کمک)
سلام دوستان لپ تاپ من دی وی دی وا نمی کنه ،نمی خونه اصلا.بنظرتون راه حلش چیه.؟؟؟و فقط سی دی هایی که حجمش کم هستن رو وا می کنه ؟بنظرتون مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری.درایو مربوط رو پیدامی کنه ولی حجمشو صفرنشون می ده.
ممنون از راهنماییتون

رفت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
منم یه همچین مشکلی با لب تابم دارم البته بعضی دی وی دی ها رو نمی خونه (احتمالا اونایی که با سرعت بالاتری رایت شده)مال من علتش ضعیف بودن سخت افزارمه .احتمالا مال شما هم همین طوره ......

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
RE: یک مشکل در لپ تاپ من (راهنمایی کنید لطفا)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)chaka نوشته شده توسط:  منم یه همچین مشکلی با لب تابم دارم البته بعضی دی وی دی ها رو نمی خونه (احتمالا اونایی که با سرعت بالاتری رایت شده)مال من علتش ضعیف بودن سخت افزارمه .احتمالا مال شما هم همین طوره ......
ممنون!ایده ای برای رفع ندارید؟از یک External اش استاده می کنم !اما اونم برام بار اضافی شدهSmile

رفت
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
گاها تو لپ تاپ های Dell این مشکل زودتر بوجود میاد
راه حلی ندارم البته متخصصش قطعا میدونه گیر کار کجاس و میتونه راهنمایی کنه
اما اگه از من باشه میگم پشت لپ تاپ رو باز کن یه پیچ روی سی دی درایو هست وقتی باز کردی همون سینی سی دی رام رو که بکشید کل دستگاه میاد بیرون بعدش میتونیدکلا بازش کنید نهایتا یه نگاه ظاهری به بردش کنید که نسوخته باشه مقاومتی چیزی و بعد هم تمیز کاری که من برا خودم رو اینجوری بارها تحریک به دوباره کار کردن کردم
البته حتما از ویندوز اطمینان حاصل کنید مثلا با یه دیسک زنده ی لینووکس برید بالا و سی دی ها رو تست کنید
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: یک مشکل در لپ تاپ من (راهنمایی کنید لطفا)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  گاها تو لپ تاپ های Dell این مشکل زودتر بوجود میاد
راه حلی ندارم البته متخصصش قطعا میدونه گیر کار کجاس و میتونه راهنمایی کنه
اما اگه از من باشه میگم پشت لپ تاپ رو باز کن یه پیچ روی سی دی درایو هست وقتی باز کردی همون سینی سی دی رام رو که بکشید کل دستگاه میاد بیرون بعدش میتونیدکلا بازش کنید نهایتا یه نگاه ظاهری به بردش کنید که نسوخته باشه مقاومتی چیزی و بعد هم تمیز کاری که من برا خودم رو اینجوری بارها تحریک به دوباره کار کردن کردم
البته حتما از ویندوز اطمینان حاصل کنید مثلا با یه دیسک زنده ی لینووکس برید بالا و سی دی ها رو تست کنید

خیلی ممنون !الان سرم یکم مشغول کارهای دیگس .ولی حدودا یک ماه دیگه این دستورالعمل شما رو روی لپ تاپ انجام می دم و نتیجه شو همین جا میگم.(لپ تاپ بنده هم Dell هست)خیلی ممنون و سپاس از شما

رفت
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)chaka نوشته شده توسط:  منم یه همچین مشکلی با لب تابم دارم البته بعضی دی وی دی ها رو نمی خونه (احتمالا اونایی که با سرعت بالاتری رایت شده)مال من علتش ضعیف بودن سخت افزارمه .احتمالا مال شما هم همین طوره ......
ممنون!ایده ای برای رفع ندارید؟از یک External اش استاده می کنم !اما اونم برام بار اضافی شدهSmile
خواهش می کنم مال من که راه حلی نداره ........ اصولا مشکلی که از وقت خرید یک وسیله وجود داره باید بی خیال حل کردنش شد...... البته من همیشه یه کم تو دست کاری سخت افزار دست و دلم می لرزه....... اگر لپ تاپتون ۵۰۴۰ هست به همون اضافه بار رضایت بدید چون این لپ تاپ کلا درایو dvd ضعیفی داره من چند جای دیگه هم شنیدم... البته در حد پیشنهاده......Big GrinWink

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۶۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۶۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۵۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۲۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۳۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۲۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۲۹۹ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close