زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد های مکاترونیک که از آزاد گرفتن و لیسانس کامپیوترند برای دکتری چه کار کنند

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ
ارشد های مکاترونیک که از آزاد گرفتن و لیسانس کامپیوترند برای دکتری چه کار کنند
ارشد های مکاترونیک که از آزاد گرفتن و لیسانس کامپیوترند برای دکتری چه کار کنند؟
آقا پدر ما در اومد یه اشتباهی کردیم ارشد مکاترونیک خوندیم.Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
RE: ارشد های مکاترونیک که از آزاد گرفتن و لیسانس کامپیوترند برای دکتری چه کار کنند
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  کارتون واقعا اشتباه بود.مکاترونیک اونم اینجا.کامپیوتر هنوز تو ایران جا نیفتاده.چه برسه به مکاترونیک
به نظر من شما برق رو ادامه بدید خیلی بهتره.چون اینجوری کارتون سخت میشه.تو مصاحبه ی دکتری یکی از پالش های بزرگتون این میتونه باشه
لیسانس کامپیوتر
ارشد مکاترونیک
دکتری کامپیوتر

نشون میده که رشته ی کامپیوتر راضیتون نمیکرده رفتید مکاترونیک حالا هم دوباره کامپیوتر یعنی برگشتی خونه ی اول
تو مصاحبه ی دکتری خیلی به ضررتون میشه اگه کامپیوتر بخونید.
به نظرم برق بخونید
منم کامپیوتر بودم اما ارشدو میخواستم مکا بخونم
یکی از اساتید قزوین گفت این کار رو نکن
اما چون علاقه داشتم برنامه نویسی میکرو را به صورت جانبی کار کردم اما ارشد نرم خوندم.
اینه که دقیق میدونم چی میگی
بهترین کار برای شما دکتری برق
گرایشه کنترله.همینو بس

با سلام من آخه خیلی وقته از فروردین شروع کردم و دروس کارشناسی کامپیوتر رو مرور کردم.

دیگه فرجه بازگشت ندارم آخه؟
آزاد چی؟ به نظرت میتونم دکتری معماری کامپیوتر آزاد قبول شم؟ دانشگاه آزاد نمیخواد ظرفیت معماری کامپیوترو زیاد کنه؟ مثلا قزوین کی میخواد معماری کامپیوتر دکتری اش را بیاره؟ من مکاترونیک اونجا بودم.
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط Architecture2015.)
RE: ارشد های مکاترونیک که از آزاد گرفتن و لیسانس کامپیوترند برای دکتری چه کار کنند
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  کارتون واقعا اشتباه بود.مکاترونیک اونم اینجا.کامپیوتر هنوز تو ایران جا نیفتاده.چه برسه به مکاترونیک
به نظر من شما برق رو ادامه بدید خیلی بهتره.چون اینجوری کارتون سخت میشه.تو مصاحبه ی دکتری یکی از پالش های بزرگتون این میتونه باشه
لیسانس کامپیوتر
ارشد مکاترونیک
دکتری کامپیوتر

نشون میده که رشته ی کامپیوتر راضیتون نمیکرده رفتید مکاترونیک حالا هم دوباره کامپیوتر یعنی برگشتی خونه ی اول
تو مصاحبه ی دکتری خیلی به ضررتون میشه اگه کامپیوتر بخونید.
به نظرم برق بخونید
منم کامپیوتر بودم اما ارشدو میخواستم مکا بخونم
یکی از اساتید قزوین گفت این کار رو نکن
اما چون علاقه داشتم برنامه نویسی میکرو را به صورت جانبی کار کردم اما ارشد نرم خوندم.
اینه که دقیق میدونم چی میگی
بهترین کار برای شما دکتری برق
گرایشه کنترله.همینو بس

با سلام من آخه خیلی وقته از فروردین شروع کردم و دروس کارشناسی کامپیوتر رو مرور کردم.

دیگه فرجه بازگشت ندارم آخه؟
آزاد چی؟ به نظرت میتونم دکتری معماری کامپیوتر آزاد قبول شم؟ دانشگاه آزاد نمیخواد ظرفیت معماری کامپیوترو زیاد کنه؟ مثلا قزوین کی میخواد معماری کامپیوتر دکتری اش را بیاره؟ من مکاترونیک اونجا بودم.

من امسال همه تلاشمو واسه معماری کامپیوتر میکنم. راستی این طرح سنجش و پذیرش دانشجو که تو مجلسه چیه دیگه؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۳۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۱ ۱,۹۱۳ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۵۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close