زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور آزمایشی ۹۴ پارسه

ارسال: #۱۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور آزمایشی پارسه
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سلام
من بین سنجش و پارسه موندم، سنجش نیم ساعت به خونمون نزدیک تره ولی پارسه رو ترجیح میدم، چون فکر کنم از نظر جامعه آماری وضعیتش بهتر باشه. سوالات رو هم که مقایسه می کردم تقریبا برابر بودن، شاید پارسه یکمی بهتر بود. سنجش ۸ مرحله رو با یه بسته هدیه میگه ۳۲۰ و پارسه ۹ مرحله رو ۳۹۰ . اگه قیمت پارسه حدودای قیمت سنجش بشه خوب میشه.

خلاصه منم هستم. تقریبا دیگه خودم می خواستم برم با پارسه صحبت کنم و قضیه رو تموم کنم، ولی حالا که شما این تاپیک رو زدین صبر می کنم ببینم چی میشه. فقط اون قضیه انتقالی دردسر نشه، یهویی اون نمایندگی مقصد نگه یه پولی هم به من بدین! دی:

همین الان داشتم با یکی از بچه ها که پارسال این کارو کرده بودن صحبت میکردم گفتن هیچ مشکلی پیش نیومد به راحتی ازمونهارو دادیم به هرحال ما همه رو بهشون میگیم.
همه با هم باشیم بهتره.رقابت هم بهتر وجدی تر میشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۱۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
سلام دوستان
من این پیام رو برای کاربر "software94 " فرستادم که ایشون از من خواهش کردن که خودم این توضیحات رو اینجا بگم.
من عضو همون گروه کذایی تخفیف پارسه پارسال بودم ( اگر میگم کذایی لطفا کسی به دل نگیره چون واقعا گروهی جمع شدن در فضای مجازی اعتماد متقابل زیاد میخواد)

" پارسال ثبت نام کامل ۸ مرحله ۴۹۰،۰۰۰ تومن بود با کلی چونه زدن و دردسر برای جمع شدن بچه ها و یکی از بچه های مانشت مسئول اینکار شده بود حدودا ۲۰ نفر بودیم از پارسه شیراز ۲۵% تخفیف گرفت یعنی ۳۶۷,۵۰۰ تومن ثبت نام هر نفر بود که شماره حساب مسئول نمایندگی رو به ما دادند و ما پول واریز کردیم و یه سری فرم ثبت نام و تخفیف رو پر کردیم و اسکن کردیم و برای مسئول ثبت نام فرستادیم و کارای ثبت نام انجام شد و فرم انتقالی رو به ما دادند و بردیم به نمایندگی شهر خودیم دادیم و بدون هیچ مشکلی و اینکه تبعیضی قائل بشن که شما توی شهر خودتون ثبت نام نکردید و... آزمون ها رو شرکت کردم.

اگر بخواید من هم از اهواز نمایندگی پرس و جو میکنم برای ثبت نام گروهی ۲۰-۳۰ نفره چقدر تخفیف میدن. فکر میکنم شهرستان ها بیشتر اینکار قبول کنن تا تهران چون تهران سرشون زیادی شلوغه!
اگر قبول کنن هر کسی هر تعداد آزمون که میخواد رو ثبت نام کنه و تخفیف ۳۰% بگذارند بنظرم تعداد بچه های گروه بیشتر میشه."

امسال که ثبت نام حضوری ۹مرحله آزمون ۴۴۰،۰۰۰ تومن هست و البته اینترنتی ۳۹۰،۰۰۰ تومن اگر تخفیفشون رو سر مبلغ اینترنتی اعلام کنن میدونم همگی خوشحال میشیم. ولی اینجور که شما قبلا پرس و جو کردید تخفیف سر مبلغ اصلی داده میشه گویا! (پیوست ها اطلاعیه های ثبت نام برای سال ۹۳ هست)

امسال که سیستم ثبت نام اینترنتی رو راه اندازی کردند شاید مشکل انتقال پول رو کمتر باشه . اگر خود تهران راضی میشد و این کارو از سایت فروشگاه انجام میداد و برای مثال یه ثبت نام با کد تخفیف راه اندازی میکرد به نظرم خیلی از مشکلات حل بود
در هر صورت انشالله همگی موفق باشید.
اینم بگم که آزمون به تنهایی لازمه موفقیت نیست مهم تلاش و پشتکار و ایمان به خودمونه.

فایل‌(های) پیوست شده

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بله امسال چون واریز پول اینترنتی شده فکر کنم کار واریز پول و انتخاب تعداد ازمونها خیلی راحت تره.
ما فعلا فقط تعدادمونو بهشون میگیم بعد هرکس هر تعدادی خواست انتخاب میکنه.
من سعی میکنم با نمایندگی تهران وکرج وشیراز تماس بگیرم بهتون اطلاع بدم

فقط بقیه بچه ها یه جوری نشه چندین نفر زنگ بزن در این مورد، نمایندگی فک کنه خبریه و ناز کنه برامون Cool
اگه زنگ زدین نتیجه رو زودتر همینجا بگید

مساله ای که هست ظاهرا ثبت نام از طریق سایت خودش از قبل یه مقداری تخفیف روش لحاظ شده، نمایندگی مبلغ پایه خودش ۱۰-۱۵ درصد بیشتر از مبلغ سایته
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
بچه ها من با نمایندگی تهران تماس گرفتم.شرایطو گفتم بهشون.
قرار شد ۵شنبه صبح برم همه شرایطو بهشون بگم
بهشون گفتم ما ۳۰%تخفیف مدنظرمونBig Grin
حالا انشالله قبول کنن.من بهتون میگم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , nlp@2015 , directline , Morris
ارسال: #۲۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
ثبت نام کنکور آزمایشی پارسه
مرسی.از اصفهان کسی نیست؟منم هستمها

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)sh1992 نوشته شده توسط:  منظورشون از خارج پایگاه های پارسه چیه؟

پایگاه = نمایندگی ها
خارج پایگاه = از طریق سایت
نمایندگی ها رو دارن می پیچونن Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh1992 , m@hboobe
ارسال: #۲۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
سلام.
من و دوستمم میخوایم پارسه شرکت کنیم اما همه ی آزمونهاشو نمیخوایم...
۲تا ۵۰% و ۳تا جامع!
تخفیف به کسایی که کل آزمونهارو شرکت کنن یا به ما هم میدن؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من نمایندگی شهرمون پرسیدم گفت سهم سود ما ۳۰%.. حداکثر میتونم همینقدر تخفیف بدم..در مورد مشهد هم همین مورد گفت ( سال پیش سهم مرکز مشهد ۵۰% بوده و دستشون توی تخفیف بازتر بوده )
موفق باشید :دی هماهنگی کاری بسی دشوار است

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ)sh1992 نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)sh1992 نوشته شده توسط:  منظورشون از خارج پایگاه های پارسه چیه؟

پایگاه = نمایندگی ها
خارج پایگاه = از طریق سایت
نمایندگی ها رو دارن می پیچونن Smile

اخه توو دوتا عکسی که دوستمون گذاشتن سایت و حضوری فرق داره و توو جفتشون نوشته غیر پایگاه و قیمتای جفتشم فرق دارهBig Grin
یکی از عکسها مربوط به آزمون اینترنتی هست و یکی هم مربوط به آزمون حضوری
تو هر جفتش دوتا جدول هست، جدول بالایی که مبالغش بیشتره زده داخل پایگاه و جدول پایینی رو تو یکی نوشته خارج پایگاه و یکی نوشته خرج پایگاه Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
تا ۱۵ام صبرکنید "شاید" بتونم تا ۵۰درصدم واستون تخفیف بگیرمBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
سلام بچه ها
منم هستم.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
منم حتما هستم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط software94.)
بچه ها نمایندگی همدان گفته ۴۰% تخفیف میدن.گفتن ۹مرحله کلا ۴۴۰ تومان هستش اگه ۲۰ نفر باشین تخفیف ۴۰ درصدی میدن که میشه ۲۶۴ تومان.
بازم صبر کنیم تا ۱۵ ببینیم بچه ها نهایت چقدر تخفیف میگیرن.تا اون موقع هم تعدادمون زیاد شه وبا هم هماهنگ شیم بعد ثبت نام میکنیم.
فقط اگه میخواید با برنامه ازمون ها پیش برید از الان شروع کنید یه وقت بعدا به مشکل نخورید
انشالله همه موفق باشیم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , m@hboobe , ریحان
ارسال: #۲۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ
من کلا به همه چیز مشکوکمSmile) همدان مشکوک میزنهSmile)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من کلا به همه چیز مشکوکمSmile) همدان مشکوک میزنهSmile)
نه عزیزم مشکوک نمیزنه.
احتمالا امار شرکت کننده های پارسه تو اون شهر کمه با این کار خب یهو ۳۰ نفری به امارشون اضافه میشه.
هرجور حساب کنی باز سود دهی داره براشونSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۴۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۸۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close