زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!

ارسال: #۷۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
اینقد که من به نتیجه امید دارم بچه های بالا هم ندارن، والا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003
ارسال: #۷۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط parinaz_st70.)
توصیه کاربردی واسه الان هم این هست که مث من خنگ بازی در نیارین و در این فرصت با قیمونده شماره داوطلبیتونو حفظ کنین و اگه تو اسمتون حرف "پ" به کار رفته تو اولین اقدامتون "ژ" تایپ نکنین یا "÷"!!!!! یه" پ " یه جا دم دست داشته باشین سریع کپی پیست کنین

من چه بدبختی بودم و هر دو مشکل رو داشتم . رسمن ۳-۴ دقیقه طول کشید تا رتبه امو ببینم (کد امنیتی که پایین صفحه بودو هم نمیدیدم چون با موس باید صفحه رو میاوردم پایین و دو سه بار اررور داد ). و کاملن میدونم که همتون درک میکنین ۳-۴ دقیقه تو اون لحظه یعنی چیییی!
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , mohammadrezagolparast , Victoria , neda_Network , hamid1989 , sand , hnarghani
ارسال: #۷۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ
۶ سالم بود استرس رفتن به مدرسه!پنجم بودم استرس نمونه دولتی!سوم راهنمایی بودم استرس تیزهوشان!پیش دانشگاهی بودم استرس کنکور!الان ۲۳ سالمه استرس ارشد !۲۵ سالمه استرس دکتری.من ۳۳ ساله ام دکتری دارم ،پدرم ۶۷ ساله شده مادرم هم همچنین .حالا خودم مشکل اعصاب دارم از بس جوانیم پای استرس از بین رفت.پدرم و مادرم اعصا بدست گرفته ،حوصله سر زدن به آنها را ندارم از بس اعصابم خرد است سر اینکه فرزندانم (اگر فرزندی باشد) را کدام مهد یا دبستان ثبت نام کنم .من ۴۰ ساله ام ،استرس دارم نکند فرزندانم آرامش نداشته باشند من هنوز وقت نکردم کنار پدر مادرم باشم! من ۵۰ ساله ام یک دکتر واستاد دانشگاه محترم شده ام چندین بار مسافرت خارج از کشور رفته ام بهترین ماشین زیرپایم ، فرزندانم بهترین مدرسه یا دانشگاه درس می خوانند اما دیگر نه از پدرم خبری است نه از مادرم....متاسفم برای خودم!
۶۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadrezagolparast , خانه سبز , v-e , neda_Network , سجاد۶۷ , teraktor2003 , hamedmehdihamed , CATIGA , sahar_rostami2 , computerman , ka arman , taha_k , نارین , آرمانا , Pegasus , arefeh.hp , tayebe68 , بنده ی خدا , friendchp , p_farhadi , hamid1989 , n_amiry , Yasan , hadi1989 , khadij147 , azarakhsh1986 , اینجینیر , mahsa * , abji22 , frr , رها-مکانیک , leoba , VIP , zoltrix_66 , sabafarhadi , fa_shinobi , Donna , hnarghani , maryam parvini , mohammad 1 , ata_abdollahi , 2star , sdb_i , Good! , mahniya , Mahsash , nazanin_sh , tabassomesayna , mojtabaamiri , shazde kuchulo , anonetumer , Zahra.70 , pasbag , یگان , dr.a_AI , behnam.m , ana9940 , Reyhaneh_B , sorlin , reza777gh , bahman2000 , mortez28 , Bahar_HS , olom tahghighat , software94 , sy_NBA , fifa2020 , nlp@2015 , mahshidq , friends
ارسال: #۷۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از کی شروع کنیم به رفرش کردن؟؟

یعنی شروع نکردی هنوز؟؟؟؟Big Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: emad70 , Pegasus , azarakhsh1986
ارسال: #۸۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  الان من واقعا پشیمون شدم که چرا بوعلی همدان رو بالاتر از صنعتی شیراز نزدم...

انقدر همه بد گفتن از صنعتی شیرازSad((

دوستان کسی نیست در مورد صنعتی شیراز یه ذره امید بده!!!؟؟

دریافت بورسیه پسادکتری از دانشگاه آکسفورد توسط آقای دکتر بهنام هاشمی

آقای دکتر بهنام هاشمی، عضو هیات علمی دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی شیراز، برنده بورس پسادکتری از گروه آنالیز عددی انستیتو ریاضی دانشگاه آکسفورد شد. این بورس وی را قادر خواهد ساخت تا به مدت ۳ سال پژوهش های خود را زیر نظر رئیس گروه آنالیز عددی دانشگاه آکسفورد، یعنی پروفسور لوید نیک تریفیتن،ادامه دهند. قابل ذکر است که پروفسور تریفیتن، استاد سابق دانشگاههای MIT، کرنل و نیویورک و عضو انجمن سلطنتی علوم بریتانیا بوده و سابقه ریاست معتبرترین انجمن ریاضیات کاربردی دنیا یعنی SIAM را نیز دارد. موضوع پروژه ای که دکتر هاشمی در دانشگاه آکسفورد بر روی آن کار خواهند کرد، جعبه ابزاری ریاضی برای نرم افزار MATLAB است که بر استفاده از تقریب چبیشف برای حل مسائل مختلف آنالیز عددی از درونیابی گرفته تا حل عددی معادلات دیفرانسیل متمرکز است.
...........................

بیا آقا خودم به خودم امید دادم... لذت بردین؟؟

من خودم دانشگاه صنعتی شیراز بودم ، میدونم نتایج ارشد زیاد معیار مناسبی نیست ولی امسال رتبه ۳ داشتیم ، پارسال ۴ ، دو سال قبل ۹ و .... . خواستم بگم زیاد هم بد نیست . رییس دانشکده خانم دکتر احمدزاده ( دکترا از انگلیس) و سایر اساتید هم سطح خوبی دارن . فقط دکتر بوشهریان یک عقده ای واقعی هست !
مشکل اصلی دانشگاه کوچک بودنش هست .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , Pegasus , hamid1989 , hnarghani , nana2010
ارسال: #۸۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
میگم کاش یه سامانه پیامکی بود به محض اینکه نتایج میومد رو سایت پیامک میدادBig Grin
استرس نداشته باشید بچه ها. اینو گوش کنید. یه صدای سه بعدیه که باید با هدفون گوشش بدین، توی یه آرایشگاهه. خیلی جالبه. اگرم قبلا شنیدین دوباره گوش دادنش بد نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , sand , roger670
ارسال: #۸۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  میگم کاش یه سامانه پیامکی بود به محض اینکه نتایج میومد رو سایت پیامک میدادBig Grin
استرس نداشته باشید بچه ها. اینو گوش کنید. یه صدای سه بعدیه که باید با هدفون گوشش بدین، توی یه آرایشگاهه. خیلی جالبه. اگرم قبلا شنیدین دوباره گوش دادنش بد نیست.

من ۴ سال پیش شنیدم .نمی دونم چرا حس خاصی بهم دست نداد .:|
۱
۰
ارسال: #۸۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط sana2014.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  ۶ سالم بود استرس رفتن به مدرسه!پنجم بودم استرس نمونه دولتی!سوم راهنمایی بودم استرس تیزهوشان!پیش دانشگاهی بودم استرس کنکور!الان ۲۳ سالمه استرس ارشد !۲۵ سالمه استرس دکتری.من ۳۳ ساله ام دکتری دارم ،پدرم ۶۷ ساله شده مادرم هم همچنین .حالا خودم مشکل اعصاب دارم از بس جوانیم پای استرس از بین رفت.پدرم و مادرم اعصا بدست گرفته ،حوصله سر زدن به آنها را ندارم از بس اعصابم خرد است سر اینکه فرزندانم (اگر فرزندی باشد) را کدام مهد یا دبستان ثبت نام کنم .من ۴۰ ساله ام ،استرس دارم نکند فرزندانم آرامش نداشته باشند من هنوز وقت نکردم کنار پدر مادرم باشم! من ۵۰ ساله ام یک دکتر واستاد دانشگاه محترم شده ام چندین بار مسافرت خارج از کشور رفته ام بهترین ماشین زیرپایم ، فرزندانم بهترین مدرسه یا دانشگاه درس می خوانند اما دیگر نه از پدرم خبری است نه از مادرم....متاسفم برای خودم!

چقدر تلخ نوشتی
چقدر بد راههای رسیدن به آرزوهای چند کرور آدم یکیه بعدم می شه مثل شمال رفتن تعطیلات عید فطر
بدترشم اینکه بیشترمون(خودمو می گم) یه مهندس نصفه و نیمه نمیشیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , نارین , saeidkhan
ارسال: #۸۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط v-e.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از کی شروع کنیم به رفرش کردن؟؟

ینی احتمالش هست که شب نتلیج اعلام بشه؟!
من یادم نیست اون یکی نتایج رو تقریبا ساعت جند داده بودن. شما یادتونه؟ کی بود؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۸۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط neda_Network.)
خوبه گفتن یچی بگید فکرمون منحرف شه استرس نگیریم
خوب کرانچی بهتره یا چیپس یا پفک؟
انگور با دانه یا بی دانه؟
دراز عمرترین حیوان؟
درختی که تو عمرتون ندیدید فقط میدونید هست؟
خرگوش یا لک لک؟
کاشف آمریکا کی بود؟
شام چی داشتید؟ چرا؟

امیدوارم به اندازه کافی فکرتون منحرف شده باشه و فردا شادباشید همتونHeart
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e , نازین , Riemann , Pegasus , hamid1989 , sand , abji22 , hnarghani , Good!
ارسال: #۸۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ق.ظ)v-e نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از کی شروع کنیم به رفرش کردن؟؟

ینی احتمالش هست که شب نتیج اعلام بشه؟!
من یادم نیست اون یکی نتایج رو تقریبا ساعت جند داده بودن. شما یادتونه؟ کی بود؟

نه . بگیرید بخوابید . از نه صبح تا نهایت ۱۰ شب احتمالش هس . ۴ تا کارمندن دیگه ۲ نصفه شب تو سازمان سنجش نیستن فرداشبم تا ۹ - ۱۰ شب نیومد یعنی نمیاد و همون حرفشون که دوشنبه هس میشه
۱
۰
ارسال: #۸۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  نه . بگیرید بخوابید . از نه صبح تا نهایت ۱۰ شب احتمالش هس . ۴ تا کارمندن دیگه ۲ نصفه شب تو سازمان سنجش نیستن فرداشبم تا ۹ - ۱۰ شب نیومد یعنی نمیاد و همون حرفشون که دوشنبه هس میشه

راستش رفتم بخوابم. ولی هر کاری کردم خوابم نگرفت!
خیلی خسته م ها ولی اصلا نتونستم بخوابم!
هوام خنک و عالیه. ینی اینطور نیس که بگم هوا گرمه و اونو بهانه کنم...
کاش زودتر صبح میشد
۱
۰
ارسال: #۸۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط نازین.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خوبه گفتن یچی بگید فکرمون منحرف شه استرس نگیریم
خوب کرانچی بهتره یا چیپس یا پفک؟
انگور با دانه یا بی دانه؟
دراز عمرترین حیوان؟
درختی که تو عمرتون ندیدید فقط میدونید هست؟
خرگوش یا لک لک؟
کاشف آمریکا کی بود؟
شام چی داشتید؟ چرا؟

امیدوارم به اندازه کافی فکرتون منحرف شده باشه و فردا شادباشید همتونHeart

فقط تراختورSmile
نام این کاربر یادم انداخت وگرنه اصلا حوصله شوخی ندارم.با کی کنکور ثبت نام کردم با چه آرزویی ثبت نام کردم .با چه وضعی سر کنکور رفتم .الان تنها منتظرم .خدا هممونو شاد کن .نذر می کنم دست جمعی بیایم مشهدSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003
ارسال: #۸۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)v-e نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  نه . بگیرید بخوابید . از نه صبح تا نهایت ۱۰ شب احتمالش هس . ۴ تا کارمندن دیگه ۲ نصفه شب تو سازمان سنجش نیستن فرداشبم تا ۹ - ۱۰ شب نیومد یعنی نمیاد و همون حرفشون که دوشنبه هس میشه

راستش رفتم بخوابم. ولی هر کاری کردم خوابم نگرفت!
خیلی خسته م ها ولی اصلا نتونستم بخوابم!
هوام خنک و عالیه. ینی اینطور نیس که بگم هوا گرمه و اونو بهانه کنم...
کاش زودتر صبح میشد

حالا الان که زوده ولی سعی کن یه کاری کنی که خسته شی بخوابی وگرنه زود صبح نمیشه . بعدشم معلوم نیس که فردا بیاد. شاید فردا شب هم بخواهیم بیدار باشیم. دیگه شکنجه ندیم خودمونو در این حد .....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e , نازین , Victoria
ارسال: #۹۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ
خدایاااااااا

کمک کن قبول بشم!
Huh
Sad
با رتبه افتضاح هنوز امید دارم!
Sad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hnarghani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خطای نتیجه در متلب The BesT ۶ ۴,۲۸۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۸۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۸۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close