زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!

ارسال: #۹۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  6 سالم بود استرس رفتن به مدرسه!پنجم بودم استرس نمونه دولتی!سوم راهنمایی بودم استرس تیزهوشان!پیش دانشگاهی بودم استرس کنکور!الان ۲۳ سالمه استرس ارشد !۲۵ سالمه استرس دکتری.من ۳۳ ساله ام دکتری دارم ،پدرم ۶۷ ساله شده مادرم هم همچنین .حالا خودم مشکل اعصاب دارم از بس جوانیم پای استرس از بین رفت.پدرم و مادرم اعصا بدست گرفته ،حوصله سر زدن به آنها را ندارم از بس اعصابم خرد است سر اینکه فرزندانم (اگر فرزندی باشد) را کدام مهد یا دبستان ثبت نام کنم .من ۴۰ ساله ام ،استرس دارم نکند فرزندانم آرامش نداشته باشند من هنوز وقت نکردم کنار پدر مادرم باشم! من ۵۰ ساله ام یک دکتر واستاد دانشگاه محترم شده ام چندین بار مسافرت خارج از کشور رفته ام بهترین ماشین زیرپایم ، فرزندانم بهترین مدرسه یا دانشگاه درس می خوانند اما دیگر نه از پدرم خبری است نه از مادرم....متاسفم برای خودم!
عزیزم مشکل از فرهنگ بد ماست که تمام موفقیت های زندگیمون رو توی درس خوندن خلاصه کردیم....و گرنه استرس معنی نداره برای همچین چیزی....آدم تلاشش رو میکنه بقیش رو توکل میکنه...اگه تلاش کردی بعدش دیگه هرچی پیش اومد میشه "قسمت"...(اگه تلاش نکرده باشه آدم اون یه حرف دیگه اس....) و بعد آدم باید راضی باشه به اون "قسمت"....که خدا توی فرآن میگه "چه بسیار چیزهایی که شما دوستشون دارید و شر در اونها هست و چه بسیار چیزهایی که ازشون بدتون میاد و خیرتون در اونه..."
ولی در نهایت میخوام یه چیزو بگم ، بین همه ماها شاید انگشت شمار باشن کسایی که واقعا به خاطر عشقی که به درس خوندن دارن میخوان ادامه بدن...وگرنه بقیمون (شاید حتی خود من ) فقط به خاطر اینکه دیگه الان هیچ کی لیسانس نمیمونه و تجربه یه دانشگاه بهتر و یکمکی هم علاقه اون ته ته ها میخوایم ادامه بدیم....البته شما ان شالله جز این دسته نیستی و اگر نیستی باز هم نباید استرس داشته باشی چون اونقدر هدفت برات ارزش داره که خدای نکرده زبونم لال یه سال دیگه بخوای براش زحمت بکشی و اصلا هم ناراحت نشی از نتیجه....
در آخر یک چیز....سلامتی تاجی است بر سر که جز بیمار قدر اون رو نمیدونه.....تو رو خدا شکر نعمت هایی رو که داریم بکنیم و به خاطر همچین چیزی سلامتی رو از دست ندیم خدای نکرده....زندگی خوب...پدر مادر سالم....تن سلامت....چی میخوایم از این زندگی ؟ غیر از اینه که سلامتی امانته دستمون ؟ خدا روز قیامت از امانتی که داده دستمون سوال میکنه یا از مدرکمون ؟ باور کنید یه مدرک ارزش نداره که آدم انقددددددر به خاطش استرس یکشه که مادر تمام مریضی هاست...(دور از جون)
۲۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , v-e , npour , CATIGA , computerman , mohammadrezagolparast , Pegasus , بنده ی خدا , hamid1989 , friendchp , p_farhadi , n_amiry , fa_shinobi , sand , sana2014 , neda_Network , shazde kuchulo
ارسال: #۹۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ق.ظ
استرستون رو درک میکنم. ماهم پارسال مثِ الانِ شما بودیم. خدا رو شکرررررر به خیر گذشت. واستون از صمیم قلبم دعا میکنم. فردا میام که شاهد خوشحالیِ همتون باشم. آرامش داشته باشید و توکل....
جام می و خونِ دل هر یک به کسی دادند
در دایره قســـــــــــــمت اوضاع چنین باشد !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , npour , Victoria , mmuid , Pegasus , hamid1989 , fa_shinobi , azarakhsh1986 , neda_Network
ارسال: #۹۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ق.ظ
انتخاب رشته من این قدر داغونه ! از شبکه بدم میاد بعد شبکه امیر اوله ! امنیت دوست دارم اونو اخر همه زدم چون میگفتم رتبه گرایش امنیتم ۵۲۶ اینا و تجارتم ۱۱۱ ولی وقتی فهمیدم شاگرد اولم استرس تو وجودمه ک اینا در ام ! فکر کنید شبکه علم و صنعت رو جلوتره دانشگاه تهران زدم :v شریفم که ندارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۹۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ
RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!
سلام دوست گرامی

گویا قبل از ۱۰ شهریور آزاد هم اعلام میشه موفق باشید انشالله

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus
ارسال: #۹۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط ۸۷۰۱۸۳۲۹۵.)
ساعت ۱۱ و ۳۲ دقیقه روز یکشنبه ۲ شهریوره ولی هنوز خبری از اعلام نتایج نیست . تا حالا اینقدر صدای تیک تیک ساعت رو مخم نبوده .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , bahman2000
ارسال: #۹۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
امیدوارم نتایج تا ۱ ساعت دیگه نهایت بیاد
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , npour , Victoria
ارسال: #۹۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
نتایج تا دوشنبه نمیاد
۳
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid_as78 , npour
ارسال: #۹۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
من دیشب خواب دیدم نتایج امروز ساعت ۶ میاااد
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۹۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
بعیده حداقل تا عصر امروز بیاد. اگر بخواد امروز بیاد عصر می‌گذارند مثل اعلام نتایج اولیه.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour
ارسال: #۱۰۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
هر دقیقه به اندازه یک ساعت داره میکذره،دوس دارم امشب تکلیفم معلوم باشه و با خیال راحت بخابم.

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , Victoria , computerman , Pegasus
ارسال: #۱۰۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
تاحالا انقدر عاشق این نبودم که زمان زودتر بگذره
فقط خدا کنه نتایج جوری نباشه که آرزو کنم کاش لاقل دیرتر می فهمیدم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour
ارسال: #۱۰۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)sana2014 نوشته شده توسط:  تاحالا انقدر عاشق این نبودم که زمان زودتر بگذره
فقط خدا کنه نتایج جوری نباشه که آرزو کنم کاش لاقل دیرتر می فهمیدم

انشاالله بهترین نتیجه حاصل می شه! Smile

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Victoria , sana2014
ارسال: #۱۰۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
نگران خودمم که استرس ندارم و نشستم دارم "به جون تو عاشقی بد دردیه" رو گوش میکنم Undecided
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , ghaderZ , frr , neda_Network
ارسال: #۱۰۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ
دوستان عزیز من، ما که ۳ ماهه صبر کردیم این چند ساعت هم روش!!!
زنگ بزنید به دوست صمیمیتون باهاش برین پارک مورد علاقتون تا گذر زمان را متوجه نشید، یا اگه این مقدور نیست خودتون رو به یه شکلی مشغول کنید!Smile
در ضمن این سایت سازمان سنجش بنده خدا چه گناهی کرده هر ثانیه از سمت هزاران نفر داره رفرش میشه!Big Grin

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , fa_shinobi , Pegasus
ارسال: #۱۰۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من، ما که ۳ ماهه صبر کردیم این چند ساعت هم روش!!!
زنگ بزنید به دوست صمیمیتون باهاش برین پارک مورد علاقتون تا گذر زمان را متوجه نشید، یا اگه این مقدور نیست خودتون رو به یه شکلی مشغول کنید!Smile
در ضمن این سایت سازمان سنجش بنده خدا چه گناهی کرده هر ثانیه از سمت هزاران نفر داره رفرش میشه!Big Grin

حقشه ! بخوره حالش جا بیاد ! اینقد حمله میکنیم به سایتش که بفهمه زود تر جواب و بذاره ......Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۹۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۴۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۱۱۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خطای نتیجه در متلب The BesT ۶ ۴,۳۲۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۱۰۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۲۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۶,۰۳۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۱۰۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۸۰۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close