زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!

ارسال: #۳۷۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ
RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)eng_majid نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ)رتبه۱سال۹۴ نوشته شده توسط:  سنجش یگه بالا نمیادSleepy
بیشتر تلاش کن
اومد کاش نمیومد آخه تا کی صبر کنیم.Dodgy

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Pegasus , npour
ارسال: #۳۷۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ
کم کم مانشت هم دیگه داره سنگین میاد بالا! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , izadan11 , hamid1989 , nazanin_sh , neda_Network , Pegasus , npour
ارسال: #۳۷۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  فک کنم اگه ما سایته سنجشو رها کنیم بتونن نتایجو آپ کنن Huh

منم موافقم منکه بستمش:-" برم یه چایییییی تیره ازون معتادیا بخورم بلکه اعصابم برگردهSmile)))))))))

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , hamid1989 , nazanin_sh , npour
ارسال: #۳۷۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Neda.CPsy نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  من الان دو تا بدبختی دارم

۱- الزهرا قبول شم.
۲-قبول شدم برای همه توضیح بدم که والا دانشگاه بدی نیست!!!!!!

از همون لحظه که تو انتخاب رشته ام زدمش همه شروع کردن مسخره بازیو که تو و الزهرا !!!!! الزهرا پسر نداره ؟ من نمیدونم ملت فکر میکنن ما میریم دانشگاه درس بخونیم یا پسر بازی . یکی نیس بهشون بگه تو لیسانسمون که پسر وجود داشت چه غلطی کردم که تو الزهرا نمیتونم !!!!!
دوست عزیزم امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیفته؛ اما اینکه من شخصا الزهرا رو رد می کنم، یا دانشگاه امام صادق رو! نه به خاطر نبودن پسر در اولی یا دختر در دومی! بلکه به خاطر جو ایجاد شده در دانشگاه هست. من روانشناسم و خودم یه مقاله در زمینه بهداشت روانی در این دو دانشگاه نوشم.. پژوهش ها نشون داده سلامت روان، کارکرد اجتماعی و میزان رقابت دانشجو ها در دانشگاه های تک جنسی ضعیف تر از دانشگاه های مختلط هست.
قصد گزافه گویی ندارم. در هر حال امیدوارم سو تفاهمی برای کسی پیش نیومده باشه. هر دانشگاه و هر شهری که هستید براتون آرزوی موفقیت دارم.

ببین حرف شما در مورد لیسانس درسته . بچه ها تو ۴ سال لیسانس هر روز ساعت ها تو دانشگاهن و باید روابط اجتماعی رو یاد بگیرن و خیلی چیزای دیگه تجربه کنن .
ولی ما الان بحثمون فوق لیسانسه که کلن دو روز در هفته کلاسه براش اونم فقط یه سال. سال دومم همش پایان نامه هست . یعنی اساسن هیچ برخوردی آدم با هیچ کس به جز استاد راهنماش نداره ....
پس جو حاکم بر دانشگاه و این جور چیزا اصن نمیتونه تاثیری روی ماها که ۲۳-۴ سال سن داریم بذاره .
اصفهان و شیراز به چه قیمتی ؟ به قیمت یه هزینه خیل یخیلی زیاد مالی چون شهر خودمون نیس . کلی عذاب ! تا بیای عادت کنی به شرایط شهر جدید و آدرس ها و خیابونا رو یاد بگیری میبینی که تمام ! باید دفاع کنی .
الزهرا هیئت علمی خوبی داره. اساتید دانشگاه های تهران میتونن واسه ادم کار جور کنن ادمو معرفی کنن .و خیلی چیزای دیگه. ماهایی که تهران زندگی میکنیم خیلی خیلی ضرر میکنیم اگه اینو از دست بدیم

در مورد لیسانس خود منم نزده بودم الزهرا رو و دلم نمیخواست تو یه دانشگاه تک جنسیتی(و الان که فکر میکنم واقعن هیچ جای دیگه حتی شریف !) باشم به هیچ وجه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , izadan11 , Neda.CPsy , hamid1989 , npour
ارسال: #۳۸۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
بذی الزهرا اینه کلاساش از نیم سال دوم شروع میشه و انگار یه سال میفتی عقب و
دومیش اینکه توی یه کلاسی که هم دختر هست هم پسر رقابت خیلی بیشتر از کلاسای تک جنسیتی هس
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , hamid1989 , npour
ارسال: #۳۸۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
حیف این همه ترافیک اینترنتم که تا الان با رفرش کردن سنجش حروم شد!!!...
واقعا حیف
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , izadan11 , hamid1989 , Pegasus , Amoojan , npour
ارسال: #۳۸۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
وقتی میرم سایت سنجش همش فکر می کنم اون لینکی که واسه اطلاعیه گذاشتن لینک اعلام نتایج نهایی دلم میریزه واین چرخه تکرار میشه از عوارض اضطرابهBig Grin

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , fa_shinobi , AI. , Pegasus , npour
ارسال: #۳۸۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
چالش آب یخ. نبینی خیلی ضرر کردی
dl1.video.varzesh3.com/video/clip93/5/video/havashi/ali_karimi_ab.mp4
fararu.com/files/fa/news/1393/6/1/150529_303.mp4

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , izadan11 , npour
ارسال: #۳۸۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  فک کنم اگه ما سایته سنجشو رها کنیم بتونن نتایجو آپ کنن Huh

منم موافقم منکه بستمش:-" برم یه چایییییی تیره ازون معتادیا بخورم بلکه اعصابم برگردهSmile)))))))))

با این کیفیت که شما توصیف کردی ادم به شک میفته!! Big Grin
میگه بچه وسط کوچه گفت مامان بوی آقاجون میاد، مامانه گفت هیچ نگو این بو تریاکه!!! TongueBig Grin

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , رتبه۱سال۹۴ , izadan11 , npour , sand
ارسال: #۳۸۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
دوستان... من دوستم اونجا فیزیک خونده کارشناسی و چون نزذیک دانشگاه من بود من هم آنجا زیاد رفت امد داشتم

فوق العاااده درس خون هستن بچه ها من ۴ سال بودم اونجا...و رتبه های تک رقمی بسیاری در تمامی رشته ها در ارشد داشتن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , npour
ارسال: #۳۸۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)computerman نوشته شده توسط:  بذی الزهرا اینه کلاساش از نیم سال دوم شروع میشه و انگار یه سال میفتی عقب و
دومیش اینکه توی یه کلاسی که هم دختر هست هم پسر رقابت خیلی بیشتر از کلاسای تک جنسیتی هس

چه ربطی داره . چرا حرف تو دهن مردم میذارین شاگرد اول ما یه دختر بود با معدل ۱۹ ! شاگرد اول همه ورودی های قبلی و بعدیمون دختر بودن پسرا هم همه ول معطل و معدلا افتضاح و همه سر کار میرفتن .
و خب خیلی چیزا بیشتر از ما بلد بودن از نظر عملی . ولی ما دخترا خرخونیمونو میکردیم پسرا هم پروژ]ه اشونو انجام میدادن.
دبیرستان نیس که برا جلب توجه یا رو کم کنی بخوایم درس بخونیم یا خودی نشون بدیم. هر کی زندگی خودشو میکنه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , izadan11 , Amoojan , npour
ارسال: #۳۸۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
نتایج اولیه ساعت ۶/۳۰ عصر اومد....احتمالا امروز هم نتایج ۶/۳۰ اعلام میشه.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , Pegasus , hamid1989 , izadan11 , npour
ارسال: #۳۸۸
این خانمی که نوشته با ۳۰۶ روزانه آیتی الزهرا قبول شدم چرا این کارو کرده؟؟؟؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Amoojan , npour
ارسال: #۳۸۹
مامانم از اداره اومده گرفته خوابیده هر ۵ دقیقه یه چشمشو باز میکنه میگه نیومد؟ دوباره میخوابهBig Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , Pegasus , AI. , p_farhadi , izadan11 , atenaa , hamid1989 , Victoria , Amoojan , npour , bahman2000
ارسال: #۳۹۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  چه ربطی داره . چرا حرف تو دهن مردم میذارین شاگرد اول ما یه دختر بود با معدل ۱۹ ! شاگرد اول همه ورودی های قبلی و بعدیمون دختر بودن پسرا هم همه ول معطل و معدلا افتضاح و همه سر کار میرفتن .
و خب خیلی چیزا بیشتر از ما بلد بودن از نظر عملی . ولی ما دخترا خرخونیمونو میکردیم پسرا هم پروژ]ه اشونو انجام میدادن.
دبیرستان نیس که برا جلب توجه یا رو کم کنی بخوایم درس بخونیم یا خودی نشون بدیم. هر کی زندگی خودشو میکنه

الان با این توصیفات شما ، من چجوریم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , izadan11 , hamid1989 , npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خطای نتیجه در متلب The BesT ۶ ۴,۲۸۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۸۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۸۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close