زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در گرفتن مدرک لیسانس

ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
بچه ها امروز برای انجام باقیمانده کارهای فارغ التحصیلی رفتم دانشگاه آموزش بهم گفته بود نقص مدرک دارم رفتم ببینم چیه گفتن تایید مدرک پیش دانشگاهی رو ندارم من مطمئن بودم خودم موقع ثبت نام رفته بودم پست فرستاده بودم اما بعد که بررسی کرد فهمید که اسم پدرم رو تو مدرک پیش دانشگاهی به جای حسین نوشتن حسن منم دقت نکرده بودم واسه همین تایئد نشده حالا قضیه مال چهار سال پیش الان به من می گن واسه همین بهم مدرک ندادن حتی موقت ریز نمراتمو دادن زیرشم آموزش و معاون دانشکده مهر کردن آموزش پرورشم که رفتم گفتند ما خودمون باید با دبیرستانت مکاتبه کنیم نمی شه خودت بری این قضیه هم حداقل سه چهار هفته طول می کشه از اون طرف سه چهار هفته طول می کشه تایئده بره دانشگاه حالا نمی دونم چکار کنم اصلا ثبت نامم می کنن یا نه؟
هرچی هم به آموزش گفتم لاقل یه برگه بهم بده که این مشکل رو داره گفت نمیتونم فقط همین ریز نمراتو داد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
مهم نیست بابا...
رفیق من سال پیش فردوسی قبول شد ، نمره پروژه پایانیش و وسط مهر براش رد کردن... تا کاراشو کرد و اینا اخرای مهر بود که مدارکش رو برای دانشگاه تکمیل کرده بود... شما هم میری شرایط رو برای دانشگاه مقصد توضیح میدی خودشون میدونن .... هر سال کلی دانشجو اینطوری دارن...
نگران نباش...

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sana2014
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: مشکل در گرفتن مدرک لیسانس
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  مهم نیست بابا...
رفیق من سال پیش فردوسی قبول شد ، نمره پروژه پایانیش و وسط مهر براش رد کردن... تا کاراشو کرد و اینا اخرای مهر بود که مدارکش رو برای دانشگاه تکمیل کرده بود... شما هم میری شرایط رو برای دانشگاه مقصد توضیح میدی خودشون میدونن .... هر سال کلی دانشجو اینطوری دارن...
نگران نباش...

مرسی خدا کنه اینجوری باشه من که استرس گرفتمConfused
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
RE: مشکل در گرفتن مدرک لیسانس
نگران نباش منم ک رفتم برا فارغ شدن گفتن تاییدیه نداری و دو ماه الافم کردن
و عموجان هم درس میگه من تو سال تحصیلی میدیدم بچه هایی ک ارشد رفته بودن میومدن مدارکشونو بگیرنو تکمیل کننBig Grin

معمولا همه اخرای شهریور فارغ می شن و یه چن هفته ای طول می کشه اگه قرار باشه واسه این چیزا ثبت نام نکنن نصف ملت نباید ثبت نام می شدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , sana2014

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۸۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۹ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۸۹۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close