زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دکتری فقط به خاطر مدرک!!

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ۰۶:۵۲ ق.ظ، توسط pouya47.)
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!!
سلام ببخشید موضوع این ارسال اصلا قشنگ نیست! من خودم تا چند وقت پیش با درس خوندن برای مدرک مخالف جدی بودم! اما تو این چند سالی که از فارغ التحصیلی ارشدم می گذره تو خیلی از جلساتی که میریم یه تعداد آقا و خانم دکتر (به قول استادمون جمع دکاتیر! ) نشستند و بدون اینکه اندازه یه ... از موضوع اطلاع داشته باشند اظهار نظر می کنند و ما که صفر تا صدشو رفتیم فقط نگاه، چون دکتر داره حرف می زنه!!! اکثرشون هم تو یه دانشگاه درپیتی دانشجو دکتری هستند ولی خودشونو دکتر خطاب می کنند.

خلاصه متاسفانه تصمیم گرفتم از یه دانشگاهی که راحت باشه یه دکتری بگیرم و برم تو جمع دکاتیر (دنبال تقلب و خرید مدرک هم به هیچ وجه نیستمAngel).
به نظر شما کجا بهتره و شرایطش راحت تره؟Big GrinCool

تنبلی دزد آرزوهاست ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۳۴ ق.ظ
دکتری فقط یه خاطر مدرک!!
بعد از اون خانومه که می‌خواست چشم جاریش رو در بیاره، این دومین انگیزه‌ی عجیبیه که توو مانشت دیدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , kilookiloo , pouya47
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۳۹ ق.ظ
RE: دکتری فقط یه خاطر مدرک!!
(۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید موضوع این ارسال اصلا قشنگ نیست! من خودم تا چند وقت پیش با درس خوندن برای مدرک مخالف جدی بودم! اما تو این چند سالی که از فارغ التحصیلی ارشدم می گذره تو خیلی از جلساتی که میریم یه تعداد آقا و خانم دکتر (به قول استادمون جمع دکاتیر! ) نشستند و بدون اینکه اندازه به بزغاله از موضوع اطلاع داشته باشند اظهار نظر می کنند و ما که صفر تا صدشو رفتیم فقط نگاه، چون دکتر داره حرف می زنه!!! اکثرشون هم تو یه دانشگاه درپیتی دانشجو دکتری هستند ولی خودشونو دکتر خطاب می کنند.

خلاصه متاسفانه تصمیم گرفتم از یه دانشگاهی که راحت باشه یه دکتری بگیرم و برم تو جمع دکاتیر (دنبال تقلب و خرید مدرک هم به هیچ وجه نیستمAngel).
به نظر شما کجا بهتره و شرایطش راحت تره؟Big GrinCool

یکی از بچه ها اینجا میگفت دانشگاه فنی حرفه ای یک ساله ارشد میده من فکر کنم یکی دو ساله بتونی دکترا هم ازشون بگیری. فقط هزینه هاشو ببین چطوریه. هم زمان احتمالا میتونی سر کار هم بری فقط یه چیزی جمع و جور کن بهشون به عنوان تز دکتری بده حله احتمالا
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya47

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۰۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۲۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۳۹۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۵۴۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۴۰۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  فرق مدرک روزانه و شبانه ارشد z__z ۵ ۴,۶۸۹ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۶۷۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۰۱۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  فروش کتاب ۳۰۰۰ مسئله حل شده شبکه فقط ۱۵۰۰۰ تومن کاملا نو Maral93 ۰ ۱,۵۶۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Maral93
  اعتبار و شهریه مدرک ارشد مجازی و غیرانتفاعی niki72 ۲۳ ۳۳,۰۴۴ ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: rez4ward

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close