زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه اراک

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
دانشگاه اراک
منم حس کنم خیلی ضعیفه آخه همین ماه قرار بود به یکی از دانشجوها دانشگاه اراک که مبانی پاس کرده بود cpp درس بدم .. با اینکه مبانی پاسیده بود نمی دونست عبارتی که بعد // می آد جزو برنامه نیست و بهش می گن کامنت....
..........................................................................
ایم دکتر دزفولیان ولی خداست خودم تو همدان ۲۰ واحد باهاش پاس کردم.... خیلی شخصیت خداییه ...
من اراکیم همدان درس خوندم... هوای اراک و همدان خیلی فرقی نداشت

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
دانشگاه اراک
دوستانی که رتبه اشون بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ شده تو نرم افزار یه کم تو الویت بندیشون دقت کنن ،از دانشگاه های دیگه سطح دوشهرستان خبر ندارم ،ولی خیلی از لحاظ امکانات و اساتید سطحش پایین هست ،مراقب باشین اشتباه نکنین و گول نزدیکیش را بخورین به شهرهای دور وبر،از لحاظ اب وهوایی هم با شهرهای دیگه فرقی نداره ....

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , neilabak , taraneh123 , Payam92
ارسال: #۱۸
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
دانشگاه اراک
در مورد دانشگاه اراک نظری نمی تونم بدم چون دانشجوی اونجا نیستم ولی چون تو دانشکده ی فنی امیرکبیر اراک درس می خونم و اکثر اساتیدمون از دانشگاه اراک میان می تونم در کل بگم که برای ارشد زیاد جالب نیست ولی در مورد شهرش اینو می تونم بگم که اصلا جای دیدنی نداره و جای سردی هستش من که خودم از اردبیل اومدم ولی اینجا هواش از اردبیل سردتره !!!
۲
۲
ارسال: #۱۹
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
دانشگاه اراک
برادر من دانشگاه اراک خونده و میگقت جو علمی بین دانشجوهاش کمه

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
RE: دانشگاه اراک
اصلا به دانشگا اراک فکر نکنید دورش یه خط قرمز پر رنگ بکشید من که فقط ۴ سال خون دل خوردم .
ولی دانشجوهاش فرار نکردن همون تعداد که تو دفترچه زده خوش و خرم دارن میرن سر کلاس الکی شایعه پراکنی نکنیدConfused
سطح علمی افتضاح، اساتید بپیچون که به هر دلیلی دانشجو واسشون زیاد اهمیت نداره، بعضی هاشون بی سوادن بعضی شون سواد دارن اما ما براشون اهمیت نداریم . امتحانای غیر نرمال با نمره های پایین وضعیت خوابگا افتضاح ... من با خوندن واسه کنکور تازه دارم میفهمم که مهندسی نرم یعنی چی سیستم عامل چیه شبکه و... چقدر این درسا قشنگ هستن .
خلاصه بگم عمرتون رو تو دانشگا اراک تلف نکنید از من به شما نصیحت.
یاد خاطرات بد زندگیم افتادمSleepy
اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا حتی بهش فکر نکنید افتضاحه شدیددددددددددددددددددددددددددددددد البته اساتید و مسئول خوب هم پیدا میشه بین شون .دانشجو خوب زیاد داره ها یکیش منBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۲۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۷۶ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۵۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۹۰۴ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۳۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۸۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۰ ۱,۱۳۸ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close