زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسیقی

ارسال: #۱۶
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۰۶ ب.ظ
موسیقی و آهنگ
الان من دارم یکی از آهنگ های رستاک رو گوش می دم. قشنگه کارشون.

آهنگ ساری گلین هم خیلی قشنگه گوش بدین حتماً( ساری گلین == عروس زرد پوش == پاییز)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , farazin
ارسال: #۱۷
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۵۸ ب.ظ
موسیقی و آهنگ
لینک دانلودشو بزارید اگه که قشنگه
ارسال: #۱۸
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ
RE: موسیقی و آهنگ
(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)msdn نوشته شده توسط:  لینک دانلودشو بزارید اگه که قشنگه

کپی رایت داره!! به قول مهران مدیری " برو سر کوچه بخر!! "

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۹
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)
موسیقی و آهنگ
گروه رستاک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رعنا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تصویری پاییز

ته سیگار
آهنگ ساری گلین

سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984
ارسال: #۲۰
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط hanif.)
(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۰۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  الان من دارم یکی از آهنگ های رستاک رو گوش می دم. قشنگه کارشون.

آهنگ ساری گلین هم خیلی قشنگه گوش بدین حتماً( ساری گلین == عروس زرد پوش == پاییز)

دکتر فکر کنم جریان واقعی این اهنگ ساری گلین رو نمی دونید اگه بخواهین توضیح می دم .
در ضمن من عاشق موسیقی سنتی هستم البته موسیقی پاپ رو هم گوش میدم البته اکثرا پاپ ترکیه لینک زیر اثر ماورایی و جاودانه استاد بزرگ موسیقی ایران مرحوم پرویز مشکاتیانه که در البوم خزان مرحوم بسطامی نواخته پیشنهاد می کنم دانلود کنید .

البته من عاشق ساز سه تار هستم که یه وقتی که سرم خلوتر بود میزدم و یه استاد بسیار عالی هم داشتم(یادش بخیر)

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۲۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
موسیقی و آهنگ
انگار مانشتیها دیگه موسیقی هم گوش نمی دهند....

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط موج.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  انگار مانشتیها دیگه موسیقی هم گوش نمی دهند....

شما هم جدیدا حوصله پیدا کردی
میری میگردی این تاپیکهای قدیمی رو داغ میکنی

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۲۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  انگار مانشتیها دیگه موسیقی هم گوش نمی دهند....

شما هم جدیدا حوصله پیدا کردی
میری میگردی این تاپیکهای قدیمی رو داغ میکنی

بعضی تاپیک‌ها تاریخ مصرف ندارند...همیشه میشه ازشون استفاده کرد!
ظاهرا شما این روزها حوصله ندارید...!!!SleepyUndecided

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بعضی تاپیک‌ها تاریخ مصرف ندارند...همیشه میشه ازشون استفاده کرد!
ظاهرا شما این روزها حوصله ندارید...!!!SleepyUndecided

نمیدونم شاید
راستی نمیدونم من کم حافظه‌ام یا شما جایی نگفتین
رتبتون چند شده بود شما
اگه میخاین که موضوع تاپیک منحرف نشه به میلم پاسخ بدید
ممنون

ارسال: #۲۵
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط summer_66.)
موسیقی
سلام بچه‌ها این تاپیک رو ایجاد کردم واسه اونایی که اهل موسیقی هستن یعنی چه اونایی که موسیقی رو دوست دارن و چه اونایی که در موسیقی دستی بر آتش دارن. اونایی که اهل فن هستن بگن که چه آلت موسیقی رو مینوازن و اصلا هدفشون از رفتن سمت موسیقی چی بوده و چه تاثیری تو زندگیشون داشته و برای پیشرفتشون تو موسیقی چه ایده ای دارن. خلاصه یه بیوگرافی کامل از زندگی موسیقیایی خودشون بدنCool کسایی که مطلب جالب یا مقالاتی مرتبط با موسیقی دارن لطف کنن بفرستن. ممنون.

البته یه مطلب هم بگم که یه تاپیک مشابه با این قبلا وجود داشته اما من این یکی رو بیشتر با هدف پیدا کردن اهالی صاحب فن و عزیزان مهندس نوازنده ایجاد کردم که این نکته یکم این تاپیک رو با قبلی تمیز میده.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۲۶
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ
موسیقی
music is my life

عاشق موسیقی‌ام. فقط progressive rock

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
ارسال: #۲۷
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
RE: موسیقی
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  music is my life

rock on Cool
حالا چه گروه هایی گوش میدید؟
ارسال: #۲۸
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط polarisia.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  music is my life

rock on Cool
حالا چه گروه هایی گوش میدید؟

بهتریناشون:
Pink Floyd, Camel, No-man, Nosound, Porcupine Tree, Steven Wilson, Sylvan, Pineapple Thief, Gazpacho, Riverside, Blackfield, Lunatic soul, Quidam, Anathema, Radiohead, Think Floyd, Archive, O.S.I, Red House Painters, Demians

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88 , Amir V
ارسال: #۲۹
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط اکتیو.)
موسیقی
من موزیکهای غم انگیز دوست دارم...که با صدای بلند گوش بدم...خیلی هم دوست داشتم خواننده شم منظورم اینه که خوندن رو خیلی دوست داشتم... بدنم از هیجانش میلرزید...کاملا متناسب با روحیه‌ی احساسیم بود...صدای خیلی خوبی هم دارم اما من مسلمانم...پس خدا و قیامت را چه کار کنم؟؟؟
ارسال: #۳۰
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  من موزیکهای غم انگیز دوست دارم...که با صدای بلند گوش بدم...خیلی هم دوست داشتم خواننده شم منظورم اینه که خوندن رو خیلی دوست داشتم... بدنم از هیجانش میلرزید...کاملا متناسب با روحیه‌ی احساسیم بود...صدای خیلی خوبی هم دارم اما من مسلمانم...پس خدا و قیامت را چه کار کنم؟؟؟

ببخشید فضولی میکنمBlush اما موزیکهای غمناک زیاد گوش نکن چون حتی اگه آدم شادی هم باشی تو دراز مدت خمود و شکننده میشی. واسه دل خودت و خانوادت و دوستات بخون والا دل اونام شاد میشه حتما که نباید غریبه‌ها خوششون بیاد!

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثبات حرام بودن موسیقی غنا و مطرب از قرآن mas69 ۱ ۲۷,۵۴۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: frr
Music موسیقی و درس خوندن aatwo ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close