زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست جابه جایی دانشگاه

ارسال: #۴۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
خواجه نصیر شبکه روزانه با شریف شبانه یا علم و صنعت روزانه جا به جا می نمایم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: درخواست جابه جایی دانشگاه
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  تبریز رو با یزد یا شیراز عوض میکنم

سلام
من یزد دراومدم و حاضرم با تبریز عوضش کنم. در صورت تمایل پیام بدید تا با هم هماهنگ کنیم
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
هوش شیراز روزانه با یکی از دانشگاه های علم وصنعت یا شهید بهشتی یا خواجه نصیر تعویض میشه..
شبانه امیرکبیر رباتیک یا هوش شبانه شریف توهمه حالت هاشون حتی اموزش محور شبانه تعویض می کنم
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط aminhy68.)
RE: درخواست جابه جایی دانشگاه
هوش مصنوعی روزانه دانشگاه خوارزمی تهران درخواست جابجایی با داشنگاه شهید بهشتیBig Grin دارمBig GrinBig Grin

هوش مصنوعی روزانه دانشگاه خوارزمی تهران درخواست جابجایی با دانشگاه شهید بهشتیBig Grin دارمBig GrinBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۱۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۰۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز برای پایان نامه rasoul1990 ۰ ۱,۳۹۳ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rasoul1990
  درخواست سوالات و تست های شبکه های کامپیوتری دانشگاه mit mohad68 ۰ ۱,۴۸۷ ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف Citrus ۴ ۳,۴۴۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Citrus
  با ۶۵۳ نرم افزار جایی قبول شد؟ dhgh ۱ ۱,۳۷۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۰۱۷
  درخواست راهنمایی جهت انتخاب رشته و دانشگاه hsehat ۰ ۱,۰۳۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hsehat
  درخواست راهنمایی: با ۳۴۵ نرم افزار امکان قبولی در چه دانشگاه هایی هست؟ nazila73 ۰ ۹۳۶ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close