زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱ مهندسی دانش

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ق.ظ
رتبه ۱ مهندسی دانش
سلام
منم روزانه دانشگاه تهران قبول شدمSmile
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mashaheer , Mehrdad_CS , pouran , fatemeh69 , nazanin2020 , Amoojan , Pegasus , احسان مومنی , Victoria , fimen , keivan1
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ق.ظ
RE: رتبه ۱ مهندسی دانش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ق.ظ)armitah نوشته شده توسط:  سلام

تبریک میگم.
موفق باشی.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ق.ظ)armitah نوشته شده توسط:  سلام

سلام دوست عزیز تبریک میگم
این مهندسی دانش چجور چیزیه؟از وزارت علومه؟چه کسانی میتونن شرکت کنن توی آزمونش؟
۱
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ
رتبه ۱ مهندسی دانش
تبریک
با آرزوی موفقیت Smile
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
رتبه ۱ مهندسی دانش
مبارک باشه
چه رتبه قشنگی!!
موفق باشید

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
رتبه ۱ مهندسی دانش
مبارک باشه :-)
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ق.ظ
سلام. بهتون تبریک می‌گم. منم رتبه‌ی ۹ مهندسی دانش آوردم و تهران روزانه قبول شدم.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط ۱آسمان.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ)emkeb نوشته شده توسط:  سلام. بهتون تبریک می‌گم. منم رتبه‌ی ۹ مهندسی دانش آوردم و تهران روزانه قبول شدم.
تبریک میگم ولی برام خیلی جالبه!!
تو این سایت چند نفری بهم گفتن ما مهندسی دانشو الویتا پایین زدیم با توجه به الویتای انتخاب رشته ...مهندسی دانش قبول نمیشیم خیالتون راحت شما حتما خوارزمی یا شبانه تهران قبولین وچیزای دیگه
ولی تا الان که میبینم همونا مهندسی دانش قبول شدن وفقط الکی منو امیدوار کردن
چی بگم!!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ)emkeb نوشته شده توسط:  سلام. بهتون تبریک می‌گم. منم رتبه‌ی ۹ مهندسی دانش آوردم و تهران روزانه قبول شدم.
تبریک میگم ولی برام خیلی جالبه!!
تو این سایت چند نفری بهم گفتن ما مهندسی دانشو الویتا پایین زدیم با توجه به الویتای انتخاب رشته ...مهندسی دانش قبول نمیشیم خیالتون راحت شما حتما خوارزمی یا شبانه تهران با رتبه۵۵ قبولین وچیزای دیگه
ولی تا الان که میبینم همونا مهندسی دانش قبول شدن وفقط الکی منو امیدوار کردن
چی بگم!!!
دوست عزیز امیدوارم منظورت من نباشم.من رشته اصلیم خود هوش مصنوعی بود علوم رو هم بخاطر گرایش سیستم هوشمند شرکت کردم و از رشته مهندسی دانش اطلاعی نداشتم ولی تو درس سیستم خبره چیزایی ازش شنیده بودم بنیانگزارش هم ادوارد فیگن باوم استاد دانشگاه استنفورده
بهرحال من انتخاب هام به این ترتیب بود هوش روزانه و شبانه تهران و هوش روزانه چندتا از شهرستان ها بعد سیستم هوشمند روزانه امیرکبیر بعد مهندسی دانش روزانه تهران بعد خوارزمی بعد شبانه سیستم هوشمند امیر کبیر بعد دانش شبانه تهران..که قسمت شد دانش خوارزمی! انتخاب های اخری!! دیگه شانس با شما یار نبوده. البته اگه به اسم و رسم دانشگاه علاقه مندید که هیچ ولی اگه به فکر اسم مدرک و دانشکاه نیستید بسم الله خودتون شروع کنید.رزومه خودتون خیلی ارزشمند تر از رزومه استاد و دانشگاهه!

I feel loneliness in my room
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
رتبه ۱ مهندسی دانش
تبریک و آرزوی موفقیت
منم شبانه همین رشته تهران قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
رتبه ۱ مهندسی دانش
تبریک میگم و برای شما در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارم؛
لطف کنید دروس و اساتید مربوطه این گرایش رو قرار بدید تا بیشتر بتونیم با فعالیتهای دانشگاه تهران در این زمینه خاص آشنا بشیم
مرسی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۸۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۹۳۹ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  آخرین رتبه قبولی دانشگاه‌ها، مهندسی کامپیوتر ۹۶ ph0en1x ۸ ۹,۶۲۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۰۹۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۷۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۶۳ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star آخرین رتبه قبولی ارشد ۹۶ دانشگاه های تهران Alireza_Doustmohammadi ۴ ۴,۵۹۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: behroozsp
  آیا رتبه ۲۹۱ نرم افزار شانس قبولی در روزانه دانشگاه تبریز دارد؟ لیلاجون ۶ ۴,۱۹۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close