زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!

ارسال: #۱۵۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من همچنان دو دلم!!!! با بچه های علوم فنون که صحبت کردم خیلی ناراضی بودن میگفتن فوقالعاده سختگیریه اونجا

تو مقطع ارشد فکر نمیکنم خیلی سخت بگیرن.
لیست اساتیدی ترم پیش باهاشون درس ارایه شد :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دکتر موتمنی مدیر گروه ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ساریه. نمیدونم چجور استادیه.
دکتر جواد وحیدی میگن تو ساختمان داده بهترین استاد مازندران هستند. بازم نمیشناسمشون.
دکتر شیرازی مدیر گروه آی تی همین دانشگاست. یکم خطرناکه حسن.
حامد فضل الله تبار هم دانشجو دکترا علم و صنعت

نمیدونم چرا. اما فکر میکنم دلیلش مدیر گروه آی تی ارشد دانشگاه باشه که دیگه اساتیدی مثل دکتر سلیمی و دکتر مومنی نمیان بابل واسه تدریس. بهرحال فعلا وضعیت همینه که البته فکر میکنم مجبور بشن وضعیت و بهبود ببخشنند.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour
ارسال: #۱۵۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من همچنان دو دلم!!!! با بچه های علوم فنون که صحبت کردم خیلی ناراضی بودن میگفتن فوقالعاده سختگیریه اونجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دکتر جواد وحیدی میگن تو ساختمان داده بهترین استاد مازندران هستند. بازم نمیشناسمشون.

نمیدونم چرا. اما فکر میکنم دلیلش مدیر گروه آی تی ارشد دانشگاه باشه که دیگه اساتیدی مثل دکتر سلیمی و دکتر مومنی نمیان بابل واسه تدریس. بهرحال فعلا وضعیت همینه که البته فکر میکنم مجبور بشن وضعیت و بهبود ببخشنند.

ممنون از اطلاعاتتون،پس استادای خوبی هستن اما آقای شیرازی! چرا خطرناکه؟! منم از بچه های خود دانشگاه شنیدم این چند سال افت کرده

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  بچه ها من شماره یکی از بچه های ارشد آی تی صفاهان رو گیر اوردم الان بهش زنگ زدم اولا که خیلی تعریف کرد. ولی ثانیا گفت که میتونی بیای و دوباره ارشد بدی گفت پنج شش نفر از بچه های کلاس ما کنکور دادن امسال دوباره!میتونی بعدا انصراف بدی. البته گفت رتبم بازم در حد غیرانتفاعی شد و نزدم. یعنی به مرحله عمل نرسیده بود ولی اینجور گفت!

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من همچنان دو دلم!!!! با بچه های علوم فنون که صحبت کردم خیلی ناراضی بودن میگفتن فوقالعاده سختگیریه اونجا

خب سخت گیری باشه که خوبه مگه بده؟

خب سخت گیری باشه که خوبه مگه بده؟
بده دیگه! میگن عقده ای هستن! من اگه برم دیگه به کنکور دوباره فکر نمیکنم چون تا جواب کنکور بیاد اینجا دو ترم خوندیم و فقط دو ترم میمونه!

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من همچنان دو دلم!!!! با بچه های علوم فنون که صحبت کردم خیلی ناراضی بودن میگفتن فوقالعاده سختگیریه اونجا

چرا توی سایت مهندسی آی تی قسمت دانشکده مدیریته؟درسته اونجا گرایش MIS تدریس میشه؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۵۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
لطفا راهنماییم کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۵۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  چرا توی سایت مهندسی آی تی قسمت دانشکده مدیریته؟درسته اونجا گرایش MIS تدریس میشه؟

تخصص مدیر گروه ارشد آی تی MIS هستش. دانشکده به این سمت پیش میره .

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
ارسال: #۱۵۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ق.ظ
سختیش فقط برای غیرانتفاعیا نیست
از ازادا هم پرسیدم.اتفاقا پوست اونا هم داره کنده میشه.فکر میکنم کلا دوره ی ارشد برای رشته ی ما دوره ی سختیه
منم هنوز ثبت نام نکردم.ولی اگر میشه که ثبت نام کردو کنکور داد که خیلی خوبه.اینطوری خیالمون راحته که اینو از دست نمیدیم و راحت میخونیم برای کنکور ۹۴
ارسال: #۱۵۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ)n268 نوشته شده توسط:  سختیش فقط برای غیرانتفاعیا نیست
از ازادا هم پرسیدم.اتفاقا پوست اونا هم داره کنده میشه.فکر میکنم کلا دوره ی ارشد برای رشته ی ما دوره ی سختیه
منم هنوز ثبت نام نکردم.ولی اگر میشه که ثبت نام کردو کنکور داد که خیلی خوبه.اینطوری خیالمون راحته که اینو از دست نمیدیم و راحت میخونیم برای کنکور ۹۴

اینو هم در نظر بگیرید که توی ارشد همینجوریش پوست آدم کنده میشه! ینی باید آدم نهایت تلاشش و بکنه واسه نمره گرفتن که در اون صورت دیگه وقتی واسه مطالعه دوباره برای کنکور ارشد نمیمونه. این نظر شخصیمه.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , n268
ارسال: #۱۵۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ)n268 نوشته شده توسط:  سختیش فقط برای غیرانتفاعیا نیست

اینو هم در نظر بگیرید که توی ارشد همینجوریش پوست آدم کنده میشه! ینی باید آدم نهایت تلاشش و بکنه واسه نمره گرفتن که در اون صورت دیگه وقتی واسه مطالعه دوباره برای کنکور ارشد نمیمونه. این نظر شخصیمه.

من تماس گرفتم با دانشگاه صفاهان.مسئول تحصیلات تکمیلی رشتمون گفتن که خیلی از دانشجوها مرخصی میگیرن ترم اولو و میخونن .اینطوری هم میتونیم برای سال دیگه بخونیم .هم چیزی رو از دست ندادیم
ارسال: #۱۵۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ)m.t نوشته شده توسط:  دوستان لطفا منو هم راهنمایی کنید.من روزبهان ساری نرم افزار قبول شدم.زنگ زدم گفتن تا فردا می تونم ثبت نام کنم. اما هنوز دودلم.لطفا اگه اطلاعاتی از این دانشگاه دارین راهنماییم کنین.در ضمن من کارشناسی روزانه بودم

لطفا اگر می تونین راهنماییم کنین

شما که کارشناسی رو روزانه بودید، اگه با هدف دکتری قصد ادامه تحصیل دارید، یک سال دیگر تلاش کنید تا روزانه قبول شید
ولی اگر هدف دکتری ندارید و هدف گرفتن مدرک است، همین جا را ثبت نام کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , m.t
ارسال: #۱۵۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
حرف از دکتر وحیدی افتاد یاد دوره کاردانیم افتادم... چه عذابی سر پاس کردن ساختمان داده کشیدیم... کلا آدم سختگیری بود ولی فوق العاده با سواد... فکر کنم کتاب درس و کنکوری توو رشتمون و بعضی درسای ریاضی نباشه که به اسم ایشون چاپ نشده باشه... رزومه خیلی قوی دارن ولی فقط حیفیش اینه که بیشتر به سمت ریاضی هست تا کامپیوتر...

در مورد اینکه غیر انتفاعی بخونین یا نه باید بگم من خودم ورودی سال ۹۲ غیر انتفاعی تهرانم(علم و فرهنگ) و نظراتم یکم واقعی تر هست چون دارم تجربش می کنم... علم فرهنگ به واسطه اساتید و وابستگی به جهاد دانشگاهی داره معتبر ترین دانشگاه غیرانتفاعی ایران هست ولی با همین اوصافم من دوستانه نصیحت می کنم اگه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر دارین بهتره از دانشگاهای روزانه (اگه تهران باشه که خیلی بهتره) مدرک بگیرین... من الان همش سر دوراهیم واسه کنکور دکتری شروع کنم به خوندن یا نه!! همش به خودم میگم هنوز که دانشجو ام... تزم مونده... مقاله ام که ندارم... دانشگاهم که غیرانتفاعی... به چه امیدی برم کنکور بدم... آخه یبار از یکی از اساتید که چند روز بعد قرار بود توو شریف پای مصاحبه بچه های دکتری بشینه صحبت می کردم توو جواب بهم گفت واسه اساتید داشتن رزومه خوب بسیار مهمه و اینکه نظر نهایی سنجش همون نظر استادی هست که باید شمارو قبول کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sahar_rostami2 , Good!
ارسال: #۱۶۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
نقل قول: در مورد اینکه غیر انتفاعی بخونین یا نه باید بگم من خودم ورودی سال ۹۲ غیر انتفاعی تهرانم(علم و فرهنگ) و نظراتم یکم واقعی تر هست چون دارم تجربش می کنم... علم فرهنگ به واسطه اساتید و وابستگی به جهاد دانشگاهی داره معتبر ترین دانشگاه غیرانتفاعی ایران هست ولی با همین اوصافم من دوستانه نصیحت می کنم اگه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر دارین بهتره از دانشگاهای روزانه (اگه تهران باشه که خیلی بهتره) مدرک بگیرین... من الان همش سر دوراهیم واسه کنکور دکتری شروع کنم به خوندن یا نه!! همش به خودم میگم هنوز که دانشجو ام... تزم مونده... مقاله ام که ندارم... دانشگاهم که غیرانتفاعی... به چه امیدی برم کنکور بدم... آخه یبار از یکی از اساتید که چند روز بعد قرار بود توو شریف پای مصاحبه بچه های دکتری بشینه صحبت می کردم توو جواب بهم گفت واسه اساتید داشتن رزومه خوب بسیار مهمه و اینکه نظر نهایی سنجش همون نظر استادی هست که باید شمارو قبول کنه

آباریکلا... شما مخلص کلامو گفتی!
برای منی که میخوام ادامه تحصیل بدم غیرانتفاعی مجازی به درد نمیخوره!
منم با یه آقای دکتری که خودش توی غیرانتفاعی درس میده مشورت کردم گفت:
"غیر انتفاعی خودش یه نکته منفیه، مجازی بودنم منفیه! منفی در منفی میشه منفی! پس اگر سربازی نداری و مشکل خانوادگیو چیز دیگه نداری بشین بخون واسه سال دیگه.اما اگه راه دیگه ای نداری و مشکل داری همینو بخون!"
به کررات هم از آشنایان و دوستانم شنیدم که اگر میخواید ادامه تحصیل بدید ارشد بخونید.چون ارشد خالی فایده نداره! یا باید لیسانس بمونی یا باید تا دکترا بری!
من خیلی مشورت کردم. به احتمال ۸۰% میرم واسه سال دیگه.

ارسال: #۱۶۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
نقل قول: در مورد اینکه غیر انتفاعی بخونین یا نه باید بگم من خودم ورودی سال ۹۲ غیر انتفاعی تهرانم(علم و فرهنگ) و نظراتم یکم واقعی تر هست چون دارم تجربش می کنم... علم فرهنگ به واسطه اساتید و وابستگی به جهاد دانشگاهی داره معتبر ترین دانشگاه غیرانتفاعی ایران هست ولی با همین اوصافم من دوستانه نصیحت می کنم اگه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر دارین بهتره از دانشگاهای روزانه (اگه تهران باشه که خیلی بهتره) مدرک بگیرین... من الان همش سر دوراهیم واسه کنکور دکتری شروع کنم به خوندن یا نه!! همش به خودم میگم هنوز که دانشجو ام... تزم مونده... مقاله ام که ندارم... دانشگاهم که غیرانتفاعی... به چه امیدی برم کنکور بدم... آخه یبار از یکی از اساتید که چند روز بعد قرار بود توو شریف پای مصاحبه بچه های دکتری بشینه صحبت می کردم توو جواب بهم گفت واسه اساتید داشتن رزومه خوب بسیار مهمه و اینکه نظر نهایی سنجش همون نظر استادی هست که باید شمارو قبول کنه

"غیر انتفاعی خودش یه نکته منفیه، مجازی بودنم منفیه! منفی در منفی میشه منفی! پس اگر سربازی نداری و مشکل خانوادگیو چیز دیگه نداری بشین بخون واسه سال دیگه.اما اگه راه دیگه ای نداری و مشکل داری همینو بخون!"
به کررات هم از آشنایان و دوستانم شنیدم که اگر میخواید ادامه تحصیل بدید ارشد بخونید.چون ارشد خالی فایده نداره! یا باید لیسانس بمونی یا باید تا دکترا بری!

دانشگاه روزانه نداریم..دوره روزانه،شبانه و ... داریم
ارسال: #۱۶۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط Mohammad.K.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  

دانشگاه روزانه نداریم..دوره روزانه،شبانه و ... داریم

حالا چرا پست منو نقل قول کردی؟ :دی
مگه من گفتم؟

ارسال: #۱۶۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دانشگاه روزانه نداریم..دوره روزانه،شبانه و ... داریم

والا من نیومدم اینجا نظر بدم تصحیح نگارشی بشه... اومدم نظرمو گفته باشم که به درد دوستام بخوره... بله درست می فرمایین دوره هستش ولی فکر نکنم کسی برداشت دیگه ای ازون جمله کرده باشه... ماشاالله اینجاست که به جز بین بودن خانوما میشه پی برد
ارسال: #۱۶۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
رفتم ثبت نام کردم...خوشحال که نیستم هیچ ناراحتم هستم..... Sad

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , unicornux
ارسال: #۱۶۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  رفتم ثبت نام کردم...خوشحال که نیستم هیچ ناراحتم هستم..... Sad

مبارکه.ایشالا موفق باشی

سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۹۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۵۲۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۳۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۸۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۶۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۱۴۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close