زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک فوری خواهش می کنم!!!!!(چرا کسی کمکم نمی کنه؟!!!!!!!!!!!!)

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط yasal.)
[/b]من ارشد مؤسسه غیر انتفاعی دیلمان لاهیجان رشته مهندسی نرم افزار و همچنین آزاد قزوین رشته آی تی گرایش تجارت الکترونیک قبول شدم لطفا راهنماییم کنید کدومش رو ثبت نام کنم چون پرداخت شهریه برام خیلی راحت نیست می خوام یه وقت با انتخاب اشتباه ضرر نکنم
در ضمن تجارت قزوین بهتره یا شبکه قزوین؟ من گرایش کارشناسیم نرم افزار بوده به نظرتون اگه الآن تجارت بخونم(چیزی در موردش نمی دونم) مشکلی واسم پیش نمیاد؟
از صمیم قلب از راهنمایی کنندگان سپاسگزارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ ق.ظ
هیچ چیز خوب مطلق نیست و هیچ چیز بد مطلق نیست. بستگی به معیارهای شما داره.
خانم هستید یا آقا
فاصله شهرستان نسبت به هرکدام
هزینه رفت و آمد به هرکدام و نوع اقامت تو هرکدام از این دو شهر
هزینه خود دانشگاه
و مهمتر:
هدف شما پس تحصیلات چیست
علاقه شما به رشته ها چیست
آینده شغلی
ادامه تحصیل
و چندین ملاک دیگه
ولی اگر سوالتون این باشه که غیرانتفاعی دیلمان لاهیجان که بار اولی است که اسمش رو میشنوم بهتره یا آزاد قزوین!! خوب فکر کنم همه موافق باشن آزاد قزوین. چون آزاد قزوین یک دانشگاه هست و اون غیرانتفاعی لاهیجان یک موسسه. اصلا قابل مقایسه نیست.
البته اگر خود آزاد قزوین قبول شدید و نه پردیس آزاد قزوین.

برای رسیدن سریعتر و بهتر به جوابهای سوالاتتون و مشورت گرفتن بهتر از دیگران همیشه سوالاتون رو از جنبه های مختلف بررسی و ابراز کنید تا سریعتر به نتیجه برسید
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzad.arshad , neda_Network
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ، توسط yasal.)
RE: کمک فوری خواهش می کنم!!!!!(چرا کسی کمکم نمی کنه؟!!!!!!!!!!!!)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ق.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  هیچ چیز خوب مطلق نیست و هیچ چیز بد مطلق نیست. بستگی به معیارهای شما داره.
خانم هستید یا آقا
فاصله شهرستان نسبت به هرکدام
هزینه رفت و آمد به هرکدام و نوع اقامت تو هرکدام از این دو شهر
هزینه خود دانشگاه
و مهمتر:
هدف شما پس تحصیلات چیست
علاقه شما به رشته ها چیست
آینده شغلی
ادامه تحصیل
و چندین ملاک دیگه
ولی اگر سوالتون این باشه که غیرانتفاعی دیلمان لاهیجان که بار اولی است که اسمش رو میشنوم بهتره یا آزاد قزوین!! خوب فکر کنم همه موافق باشن آزاد قزوین. چون آزاد قزوین یک دانشگاه هست و اون غیرانتفاعی لاهیجان یک موسسه. اصلا قابل مقایسه نیست.
البته اگر خود آزاد قزوین قبول شدید و نه پردیس آزاد قزوین.

برای رسیدن سریعتر و بهتر به جوابهای سوالاتتون و مشورت گرفتن بهتر از دیگران همیشه سوالاتون رو از جنبه های مختلف بررسی و ابراز کنید تا سریعتر به نتیجه برسید
موفق باشید

من متوجه شدم که رشته آی تی واسه دکترا خیلی کم پذیرش داره آیا من میتونم با ارشد آی تی ، دکترای نرم افزار شرکت کنم هم از لحاظ قوانین آزمونی هم از لحاظ منابع آزمونی متفاوت؟
واینکه ،اگه من تجارت یا شبکه آزاد قزوین بخونم با این هزینه ی بالایی که داره و دکترا نرم افزار بخونم آیا ضرر کردم یعنی ارشدم بیهوده بوده؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
دفترچه آزمون دکتری رو نگاه کنید. تو دفترچه نگاه کنید زده شده که چه گرایش هایی میتونند تو چه گرایشی آزمون بدند.
اگر هدف شما آزاد دکتری هست ممکنه با دولتی متفاوت باشه به خاطر همین بهتره خودتون دفترچه هارو مشاهده کنید تا مطمئن بشید. مثلا کسی که نرم افزار بوده میتونه هوش شرکت کنی و بلعکس و مشکلی نیست. حالا خودتون نگاه کنید بهتره
اینکه ظرفیت پذیرش آیتی دکتری کمتره مگه ظرفیت پذیرش ارشد آیتی کمتر از نرم افزار نیست؟؟ ظرفیت پذیرش آیتی تو ارشد هم خیلی خیلی کمتره در نتیجه تعداد متقاضیان دکتری آیتی هم مشخصه که کمتره.
هرچند این فاکتور آنچنان متفاوت نیست و نیازی نیست بهش زیاد حساس بود. ولی تو کارنامه های دکتری هم میتونید نگاه کنید که کلا چند نفر سر جلسه آزمون حاضر بودند. مثلا نرم افزار دو برابر هوش مصنوعی ظرفیت دکتری داره، ولی تقریبا دو هزار نفر سر جلسه امتحان نرم افزار بودن و تقریبا هزار نفر سر جلسه هوش مصنوعی(این مورد تو کارنامه اولیه دکتری ذکر شده)
موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۰۹ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close