زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۲۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط ۰۲۹۱.)
با سلام خدمت همه دوستان
من تازه میخوام شروع به خوندن برای ارشد کنم
لطفا اگر یه برنامه هفتگی به عنوان الگو برای رشته IT دارید بزارید.
اگر خودتون طبق یه برنامه تا الان جلو رفتید و جواب گرفتید لطف کنید اون برنامه رو بزارید تا بتونم استفاده کنم.
با تشکر فراوان.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان که تابستونه باید حالشو‌ ببرید. هم ساعت مطالعاتی کمه، هم وقت خیلی‌ دارید تا کنکور، هم کنکور آزمایشی ندادید.
با خیال راحت بشینید درس بخونید و حال کنید.
هنوز معلوم نیست هرکی‌ چه رتبه ای‌ قراره کسب کنه. میتونید فکر کنید که رتبهٔ خوب کسب خواهید کردید و انرژی بگیرید.
=====================
تو ازمونای مهر به بعد (ازمونای پارسه) وقت برای رسیدن به سرفصلا کم نمی اریم به نظر شما ؟ سوال دیگه اینکه من الان فوقش بخوام حساب کنم تا یه هفته یا ۱۰ روز دیگه به ۲۵ درصد برسم ....اینطوری عقب نیستیم ؟
نمی‌دونم. من کاری به ۲۵ درصد‌های پارسه نداشتم. بعضی‌ درسا عقب‌تر بودم بعضی‌ درسا جلو تر. این سوال رو از افرادی که طبق برنامه پارسه پیش میرفتن بپرسید.
منظور من از اون پست این بود که سخت نگیرید. الان قسمت بدون فشارِ درس خوندن واسه ارشد هستید.
من پارسال این موقع داشتم مرجع میخوندم و برای آزمون اول اصلا تست کار نکرده بودم. حتی برای چند تا آزمون بعدش هم با توجه به اینکه از برنامم عقب بودم و هنوزم داشتم مرجع میخوندم بازم تست ندیده بودم. از اونجایی که من سیستمم با پارسه فرق داشت، درصد پیشرفت من جور دیگه ای‌ محاسبه میشد مثلا وقتی‌ مرجع هارو تموم می‌کردم فلان درصد پیشرفت کرده بودم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۲۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان که تابستونه باید حالشو‌ ببرید. هم ساعت مطالعاتی کمه، هم وقت خیلی‌ دارید تا کنکور، هم کنکور آزمایشی ندادید.
با خیال راحت بشینید درس بخونید و حال کنید.
هنوز معلوم نیست هرکی‌ چه رتبه ای‌ قراره کسب کنه. میتونید فکر کنید که رتبهٔ خوب کسب خواهید کردید و انرژی بگیرید.
=====================
تو ازمونای مهر به بعد (ازمونای پارسه) وقت برای رسیدن به سرفصلا کم نمی اریم به نظر شما ؟ سوال دیگه اینکه من الان فوقش بخوام حساب کنم تا یه هفته یا ۱۰ روز دیگه به ۲۵ درصد برسم ....اینطوری عقب نیستیم ؟
نمی‌دونم. من کاری به ۲۵ درصد‌های پارسه نداشتم. بعضی‌ درسا عقب‌تر بودم بعضی‌ درسا جلو تر. این سوال رو از افرادی که طبق برنامه پارسه پیش میرفتن بپرسید.
منظور من از اون پست این بود که سخت نگیرید. الان قسمت بدون فشارِ درس خوندن واسه ارشد هستید.
من پارسال این موقع داشتم مرجع میخوندم و برای آزمون اول اصلا تست کار نکرده بودم. حتی برای چند تا آزمون بعدش هم با توجه به اینکه از برنامم عقب بودم و هنوزم داشتم مرجع میخوندم بازم تست ندیده بودم. از اونجایی که من سیستمم با پارسه فرق داشت، درصد پیشرفت من جور دیگه ای‌ محاسبه میشد مثلا وقتی‌ مرجع هارو تموم می‌کردم فلان درصد پیشرفت کرده بودم.
دوست عزیز رتبه ارشد شما ۱۸ شده؟ خوش به حالتون ای کاش منم این رتبه رو کسب میکردم یعنی یکی از آرزوهامه!
میشه بگید واسه چه دروسی مرجع میخوندید؟ واسه چه دروسی لازمه مرجع خونده بشه؟
من میخوام مهندسی نرم کنکور بدم به نظرتون چطوری تلاش کنم تا رتبه شمارو کسب کنم؟:دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۱۲۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
حرف‌های شما منو یاد یه خاطره انداخت: یادمه چند روز قبل از اومدن رتبه ها، چشمم به رتبهٔ admin افتاد پیش خودم گفتم خوش به حالش یعنی می‌شه منم چنین رتبه ای‌ کسب کنم.

شما سعی‌ کنید رتبه بهتر از من کسب کنید.

من خودم روش خودمو پیشنهاد نمیکنم. ممکنه واسه یکی‌ دیگه جواب نده. والا رتبه من واسه هوشه راجع به نرم شاید خیلی‌ حرفام صحیح نباشه. دوستان نرمی بیشتر می‌تونن کمک کنن. حداقل توی دروس تخصصی نرم که هیچی‌ نمی‌تونم بگم.
به این ۲ تا صفحه هم مراجعه کنید فکر کنم جواب بعضی‌ سوالاتون توش باشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne , Jabar-Asadi , پرهام , SarahArshad , پشتکار , بهارک_۱ , Donna
ارسال: #۱۲۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط salehi57.)
بکمک مشاورم با یه برنامه خوب پیش میرم
امروز روز خوبی بود
فصل۲ پوران پژوهش مدار منطقی رو خوندم
و عصر تست زدم
ریاضی مهندسی تست زدم
پایگاه داده هم خوندم
و الان هم دارم ساختمان داده میخونم
استرسم داره کم میشه اما هنوز استرسه اذیتم می کنه گهگاهی
................

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  بکمک مشاورم با یه برنامه خوب پیش میرم
امروز روز خوبی بود
استرسم داره کم میشه اما هنوز استرسه اذیتم می کنه گهگاهی
................
یادتون باشه روم یه شبه ساخته نشده
به هرحال به نظرم ادم باید تلاشش رو بکنه و بقیه اش رو بسپاره به ...
میدوارم بتونید بر استرستون غلبه کنید.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  استرسم داره کم میشه اما هنوز استرسه اذیتم می کنه گهگاهی
................

میدوارم بتونید بر استرستون غلبه کنید.
مرسی

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Pegasus.)
سلام من هم مدت کمیه که عضو اینجا شدم.کامپیوتر - نرم افزار میخونم‌، ترم ۴ رو تموم کردم و البته خیلی به ارشد فکر میکنم.از ابتدای این ماه آنار و احتمال رو میخونم و ساختمان داده. سال آینده میخوام آزاد شرکت کنم (گرایش های نرم افزار و هوش مصنوعی).البته یه درس ترم تابستون هم دارم(ریزپردازنده) که اون رو هم میخونم.به هر حال امیدوارم من هم بتونم در بحث هاتون شرکت کنم.برای همه آرزوی موفقیت میکنم.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ
سلام بچه ها
من تازه تقریبا ۳۰ درصد رو خوندم و میخاستم تا مهر یه دور تمام کنم اما ظاهرا با این شرایطم نیمیشه اخه جولوتراش سخت تره واسم .
الان روزی ۷ ۸ ساعت میخونم میخام ۱۰ ۱۱ ساعت کنم نمیدونم درسته یا نه . همین الان استرس گرفتم از اونایی که قبول شدن میخام راهنماییم کنن.
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ ب.ظ
۷ ۸ ساعت هم زیاده چه برسه به ۱۰ ۱۱ ساعت.
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  سلام من هم مدت کمیه که عضو اینجا شدم.کامپیوتر - نرم افزار میخونم‌، ترم ۴ رو تموم کردم و البته خیلی به ارشد فکر میکنم.از ابتدای این ماه آنار و احتمال رو میخونم و ساختمان داده. سال آینده میخوام آزاد شرکت کنم (گرایش های نرم افزار و هوش مصنوعی).البته یه درس ترم تابستون هم دارم(ریزپردازنده) که اون رو هم میخونم.به هر حال امیدوارم من هم بتونم در بحث هاتون شرکت کنم.برای همه آرزوی موفقیت میکنم.

این تاپیک بیشتر برای روند پیشرفت در دروس طی مرداده به نظرم بهتره در تاپیک دیگری مطرح میکردید
با این حال به نظر من الان اگه میتونید تلاش کنید برای شاگرد اول شدن و بدست آوردن سهمیه اون اگه نمیشه هم فعلا به درسای همین دو ترم جاری توجه خاص داشته باشید و البته اونهایی رو که با سرفصل ارشد مشترکه از روی کتابهای کنکوری دنبال کنید مثلا اگه این ترم معماری دارید علاوه بر کلاستون و کتاب مانو که احتمالا منبع هست یه کتاب کنکوری مثه پوران رو حتما تهیه کنید و بخونید این طوری خیلی جلو میافتید در کنارش به تقویت دروس پایه مثه زبان و ریاضیات اقدام کنید. از این بیشتر به نظر من به ارشد فکر کردن توی ترم چهار ضرورتی نداره

(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من تازه تقریبا ۳۰ درصد رو خوندم و میخاستم تا مهر یه دور تمام کنم اما ظاهرا با این شرایطم نیمیشه اخه جولوتراش سخت تره واسم .
الان روزی ۷ ۸ ساعت میخونم میخام ۱۰ ۱۱ ساعت کنم نمیدونم درسته یا نه . همین الان استرس گرفتم از اونایی که قبول شدن میخام راهنماییم کنن.

سعی کنید تا آخرین هفته قبل کنکور برنامه داشته باشید طوری پیش نرید احیانا که قبل کنکور از هر کاری خسته بشید - البته این یه احتماله خودتون با توجه به شناختی که از شخصیتتون دارید میتونید این رو لحاظ کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۳۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط Pegasus.)
شرمنده که اینجا این چند خط رو نوشتم.از راهنمایی هاتون ممنون.
امروز من ۱ فصل ریزپردازنده خوندم، از مبحث درخت‌ها در ساختمان داده هم چند قسمت رو از کتاب مقسمی خوندم.
اتفاقا ترم گذشته معماری کامپیوتر رو گذروندم.چون در پیام نور تحصیل میکنم ما اکثرا کتابهای مرجع رو میخونیم.
برای معماری هم موریس مانو کتاب درسیم بود .
فقط برای کتاب تست معماری چی پیشنهاد میکنین؟ کتاب هادی یوسفی (پوران پژوهش) خوبه؟ اگر همین کتاب خوبه ،میشه مشخصات کامل کتاب هادی یوسفی رو بنویسین ؟
ممنون.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ق.ظ
اخه من میخام تا ۱۰ مهر یه دور تمام کنم البته بدون تست . فقط تمرینات کتاب و مثال‌ها که بعدش وقتی خاستم ازمونای پارسه رو بدم صفر نباشم و فقط مرور کنم و تست بزنم چون الان دارم مفهومی میخونم و خلاصه میگیرم
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ق.ظ
سلام
من بعد از حدود ۳ هفته برگشتم. این مدت خیلی سخت بود ولی خدا رو شکر گذشت.
باید از اول شروع کنم. میتونم حالا که اول راه هستم بازم تو جمعتون باشم ؟؟؟

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ohaio
ارسال: #۱۳۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ب.ظ
ریز پردازنده چرا می خونین؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close