زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت

ارسال: #۳۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ
تا الان چند نفر شدیم ؟
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ا یرا ن
ارسال: #۳۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ
Re: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
بچه ها لطفا یکی بگه ۵۰درصد یعنی چند؟

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ا یرا ن
ارسال: #۳۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)Donna نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا یکی بگه ۵۰درصد یعنی چند؟

فکر کنم حدود۳۰۰
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ا یرا ن , n a z a n i n , dokhtare kh00b
ارسال: #۳۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)reZa_N نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)Donna نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا یکی بگه ۵۰درصد یعنی چند؟

فکر کنم حدود۳۰۰

ولی من که زنگ زدم گفت آزمونا با بسته های آموزشی میشه حدود ۶۰۰ ۷۰۰
پس ۵۰ درصد آزمونا فقط باید کمتر بشه
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
سلام دوستان
خوشحالم از اینکه مثل پارسال ما استقبال خوبی کردیدSmile))))
مطمئن باشید نتیجه خوبی می گیرید..راستی وقتی ثبت نام کردید،حتما با مشاور های تخصصی گرایشتون که تو موسسه هستند، ارتباط داشته باشید..بسیار کمک کننده بودند سال گذشته..(آقای جهانی،آقای صفری،آقای غفوری،و......)
دوستان آزمونها با تخفیف ۵۰ درصد امسال شده ۳۰۰ تومان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n , dokhtare kh00b
ارسال: #۳۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ب.ظ)مینو صالح زاده نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خوشحالم از اینکه مثل پارسال ما استقبال خوبی کردیدSmile))))
مطمئن باشید نتیجه خوبی می گیرید..راستی وقتی ثبت نام کردید،حتما با مشاور های تخصصی گرایشتون که تو موسسه هستند، ارتباط داشته باشید..بسیار کمک کننده بودند سال گذشته..(آقای جهانی،آقای صفری،آقای غفوری،و......)
دوستان آزمونها با تخفیف ۵۰ درصد امسال شده ۳۰۰ تومان

فقط آزمونش با تخفیف ۵۰% میشه ۳۰۰ تومن؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n
ارسال: #۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
دوستان از مدرسان برای شما هم ایمیل زدن که ایمیلتون دریافت شد؟
من سوال هم پرسیده بودم که از کجا می فهمیم به حد نصاب رسیدیم بهم جواب دادن که به یکی از بچه ها(و توی پرانتز هم نوشته بودند شاید خود من) اعلام شد.
به هر حال به هر کدوم خبر دادن که به حد نصاب رسید یا نه ، بقیه رو بی خبر نذارید لطفا.

+راستی هی من از پریروز خواهش میکنم کسایی که ایمیل زدن بگن یه حساب کنیم همینجا.. هی میام میبینم اصلا خبری از لیست نیست:دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ق.ظ
سلام دوستان
من هفته پیش با مدرسان تماس گرفتم, گفتن هزینه آزمون ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است.
حالا چطوریه که با تخفیف ۵۰% میشه ۳۰۰ تومان؟Huh
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , arefeh.hp
ارسال: #۳۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
تا الان چند نفر شدیم یکی اعلام کنه لطفآ
۲
۰
ارسال: #۴۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط n a z a n i n.)
کسی میدونه تخفیف تا کیه ؟ زمان خاصی داره ؟ بچه ها عجله کنید تا نظرشون عوض نشده Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zorro , dokhtare kh00b
ارسال: #۴۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ
چقد اینجا بی روح شده یهویی :| بجنبین دیگــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :|
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dokhtare kh00b
ارسال: #۴۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ق.ظ، توسط happy07.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ)samanarshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من هفته پیش با مدرسان تماس گرفتم, گفتن هزینه آزمون ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است.
حالا چطوریه که با تخفیف ۵۰% میشه ۳۰۰ تومان؟Huh
هزینه ی آزمون ها به تنهایی ۶۰۰ هزار تومن می شه، که با تخفبف ۵۰ درصد، میشه ۳۰۰ تومن ولی فکر می کنم این تخفبف های گروهی باید پک بسته اموزشی هم خریداری بشه که بسته اموزشی اگه اشتباه نکنم ۳۰۰ تومن بود و در مجموع میشه ۹۰۰ تومن و حالا با تخفبف ۵۰ درصد میشه بین ۴۰۰ و ۵۰۰
فکر کنم قضیه ی این قیمت ها این بودSmile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ
سلام.منم ایمیل فرستادم.تو تاپیک زیر هم اعلام کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هزینه آزمون ۶۰۰ هزار تومان که با تخفیف مانشت میشه ۳۰۰ هزار تومان.البته کلاس مشاوره رایگان هم دارن.
الان به مدرسان زنگ زدم پرسیدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dokhtare kh00b
ارسال: #۴۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط Parisa-SH.)
بچه ها من خیلی وقت بود نیومده بودم سایت.! تازه متوجه این خبرای ثبت نام گروهی شدم. الان ایمیل زدم. بعد ایمیل جواب رو میفرستن؟و اینکه اگه نخوایم پکش رو بگیریم و فقط ازمونا رو ثیت نام کنیم باز مشمول این تخفیف میشیم یا نه؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ)پریسا۹۱ نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی وقت بود نیومده بودم سایت.! تازه متوجه این خبرای ثبت نام گروهی شدم. الان ایمیل زدم. بعد ایمیل جواب رو میفرستن؟و اینکه اگه نخوایم پکش رو بگیریم و فقط ازمونا رو ثیت نام کنیم باز مشمول این تخفیف میشیم یا نه؟؟
تخفیف فقط برای آزمون هست.اگر غیر این باشه ارزش نداره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۱۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۹ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close