زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالاتی در مورد ارجعیت دانشگاه و جا به جایی

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط یاس رازقی.)
Star سوالاتی در مورد ارجعیت دانشگاه و جا به جایی
سلام

۱/!!!

۲/***

۳/$$$

۴/%%%
اگر سریع پاسخ بدید خیلی منت گذاشتید و ممنونتون میشمUndecided
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط npour.)
انتقال از شبانه به روزانه غیر ممکنه..پس شما شبانه کاشان و قزوین و... میتونید منتقل بشید که به نظرم شبانه تبریز بهتره
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
RE: سوالاتی در مورد ارجعیت دانشگاه و جا به جایی
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  انتقال از روزانه به شبانه غیر ممکنه..پس شما شبانه کاشان و قزوین و... میتونید منتقل بشید که به نظرم شبانه تبریز بهتره

منظورتون انتقال از شبانه به روزانه هست دیگه؟
خب من توی اولویت های بعدیم قبول میشدم
فکر میکنم این که نوشته انتقال از شبانه به روزانه غیر ممکن هست واسه کسیه که میخواد بیاد شهر خودش و چون شهر خودش پایین تره میگه من باید بشم روزانه
اما من خودم کلی جاها روزانه قبول شدم

روند جا به جایی و تکمیل ظرفیت رو نمیدونستید؟
میشه توی تکمیل ظرفیت روزانه قبول شد؟
برای جابه جایی کی باید اقدام کرد؟بعد از گذراندن ترم اول؟
نتیجه تکمیل ظرفیت کی مشخص میشه؟؟
توی تکمیل ظرفیت هم اگه جای دیگه قبول شدی بعد از گذراندن ترم اول میتونی جا به جا بشی؟؟

خیلی متشکرم دوست عزیز
بله درست کردم منظورم از شبانه به روزانه است که ممنوع هست
توی تکمیل ظرفیت معمولا دانشگاههای سراسری(روزانه و شبانه ) ای که اعلام ظرفیت میکنن اونهایی هستن که تازه میخوان این رشته رو بیارن ،دفترچه های تکمیل ظرفیت سال گذشته رو اگه ببینید دستتون میاد چه جوریه تا حدی..منظور این که زیاد به تکمیل ظرفیت دل نبندین
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال اساسی دارم . فراگیر پیام نور ارشد بهتره یا آزاد ... مثلا پیام نور تهران یا آزاد قزوین کدوم ؟؟

شما که فرق پیام نور و آزاد را نمی دانی بهتره همون پیام نور را انتخاب کنی

آزاد قزوین قطب رباتیک ایران
مثل اینکه شریف را بخوای با آزادعلی آباد کتول مقایسه کنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۷
۱۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Boo , software94 , parpar
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال اساسی دارم . فراگیر پیام نور ارشد بهتره یا آزاد ... مثلا پیام نور تهران یا آزاد قزوین کدوم ؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قرارنیست همه کس ، همه چیزو بدونند.شما که توکار دانشگا آزادین می تونین از مزایاش بگین بقیه هم مطلع بشن.ممنون

رفت
۱۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , codin , ahmad654321 , neoncar
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال اساسی دارم . فراگیر پیام نور ارشد بهتره یا آزاد ... مثلا پیام نور تهران یا آزاد قزوین کدوم ؟؟

قرارنیست همه کس ، همه چیزو بدونند.شما که توکار دانشگا آزادین می تونین از مزایاش بگین بقیه هم مطلع بشن.ممنون

یک سرچ کوچک کنی متوجه میشوید که اختلاف بسیار است
خیلی از دانشگاه های آزاد مراکز استان از خیلی از دولتی های شهرستانی هم بالاترند ، اصلا پیام نور و غیرانتفاعی و علمی کاربردی دربرابرش مثل مدرسه می مانند
خیلی راحت می توانید مقایسه کنید
۱۴ عضو هیئت علمی استاد تمام از بهترین دانشگاه های تهران

دستاوردهای دانشگاه

کل مجموعه دانشگاه های پیام نور وعلمی کاربردی را روی هم بگذاری در برابر فقط یک واحد آزاد قزوین حرفی برای گفتن نداره
۱۲
۱۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , parpar
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  

علی آباد کتول هم دانشگاه آزاد هست دیگه!مشت نمونه خروار البته با منطق شما
۴
۳
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
سطح علمی دانشجویان پیام نور از اکثر دانشگاه های ازاد خیلی بهتره.
دانشجوی پیام نور از ابتدا تا انتهای کتاب رو باید بخونه تا نمره بگیره.دانشجوی ازاد کتاب ۷۰۰ ص رو با جزوه ۱۰۰ ص پاس میکنه.

معدود دانشگاه های ازاد بخاطر سخت گیریهاشون خوبند که یکیشون ازاد قزوینه.
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim** , npour , bahman2000 , ahmad654321
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ
میدونی چرا قطب رباتیک چون رباتیک پول میخواد و بچه های آزاد هم معمولا پولدارن که میرن آزاد.
دوما معمولا بچه هایی که سطحشون نسبتا بالاست و پولدارن و نمیتونن دانشگاه های خوب مثل شریف و ... برن میرن اونجا
سوما این یکی از سیاست های دانشگاههای خصوصی برای اینکه نگن سطح دانشگاهشون پایینه روی چند تا واحدشون سرمایه گذاری کنن تا دانشجویان بیشتری کسب کنن(نمونش یه مدرسه توی شهر ما یه مدرسه هست میاد بچه درسخون ها را میکنه توی یه کلاس و براشون سرمایه گذاری بسیاری میکنه از جمله اساتید پروازی اما بچه های کلاس های دیگه هیچی در حالی که همون شهریه را میدن باعث شده اسمی برای خوش دست وپا کنه)
ولی پیام نور که نه هیچ بچه پولدارن و نه سطح بالا ولی چرا موفقیتشون در آزمون کارشناسی نسبت به دانشگاههای دیگه بهتره؟!
پس همچینی که شما میگی بد نیست.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , AmiriManesh , npour , عزیز دادخواه , bahman2000 , ahmad654321 , mahyamk
ارسال: #۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)baby27784 نوشته شده توسط:  سطح علمی دانشجویان پیام نور از اکثر دانشگاه های ازاد خیلی بهتره.
دانشجوی پیام نور از ابتدا تا انتهای کتاب رو باید بخونه تا نمره بگیره.دانشجوی ازاد کتاب ۷۰۰ ص رو با جزوه ۱۰۰ ص پاس میکنه.

معدود دانشگاه های ازاد بخاطر سخت گیریهاشون خوبند که یکیشون ازاد قزوینه.

قبول دارم بعضی از دانشجویان پیام نور کتاب خون هستند ، اما این ربطی به دانشگاه نداره!!!

از هم کلاسی هام هستند که در مقطع کارشناسی پیام نور بودند با رتبه ۳ و تراز حدود ۷۵۰۰ شبکه قزوین قبول شدند
اما الان روشون نمیشه بگن پیام نور خوندند به همه میگن ما دولتی روزانه بودیم!
الانم معدلش ۱۲ هست معلوم نیست اصلا بتونه مدرک بگیره یا نه!
به نظرم الان که حق انتخاب دارید و قبولی راحتتر شده، حتما دانشگاه آزاد مراکز استان هارا انتخاب کنید

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  میدونی چرا قطب رباتیک چون رباتیک پول میخواد و بچه های آزاد هم معمولا پولدارن که میرن آزاد.
دوما معمولا بچه هایی که سطحشون نسبتا بالاست و پولدارن و نمیتونن دانشگاه های خوب مثل شریف و ... برن میرن اونجا
سوما این یکی از سیاست های دانشگاههای خصوصی برای اینکه نگن سطح دانشگاهشون پایینه روی چند تا واحدشون سرمایه گذاری کنن تا دانشجویان بیشتری کسب کنن(نمونش یه مدرسه توی شهر ما یه مدرسه هست میاد بچه درسخون ها را میکنه توی یه کلاس و براشون سرمایه گذاری بسیاری میکنه از جمله اساتید پروازی اما بچه های کلاس های دیگه هیچی در حالی که همون شهریه را میدن باعث شده اسمی برای خوش دست وپا کنه)
ولی پیام نور که نه هیچ بچه پولدارن و نه سطح بالا ولی چرا موفقیتشون در آزمون کارشناسی نسبت به دانشگاههای دیگه بهتره؟!
پس همچینی که شما میگی بد نیست.

دوست من یعنی شما میگید هر جایی پول داشته باشه میتونه در رباتیک برتر باشه؟!! یعنی فقط دانشگاه آزاد قزوین پول داره؟؟!! می دونید بودجه دانشگاه های دولتی مثل شریف ،تهران ،امیرکبیر، و غیره خیلی بیشتر از دانشگاه های آزاده؟؟
نه دوست عزیز همچین چیزی نیست، یعنی دانشگاه های برتر دنیا مثل دانشگاه های آمریکا آلمان پول ندارن ،قزوین فقط پول داره که می تونه اینها رو شکست بده؟!!!

فقط رباتیک هم نیست، یه سری از دستاوردهای دیگه هم هست

مقام هشتم در مسابقات جهانی خودروی خورشیدی آمریکا
مقام اول کشوری در مسابقات ملی موتور سیکلت الکتریکی در دانشگاه شریف
مقام اول کشوری در مسابقات ملی خودروی هیبریدی در دانشگاه شریف
مقام اول کشوری در مسابقات ملی خودروی الکتریکی در دانشگاه شریف
کسب دو عنوان قهرمانی در مسابقات بین المللی کن ست ایران
و ..................................

چرا شما فکر میکنی که بچه های پیام نور موفقیتشون در قبولی در مقطع بالاتر از دانشجویان دانشگاه های دیگه بیشتره؟؟ چرا اگر قبول شوند میان دانشگاه آزاد؟؟چرا پیام نور ادامه نمیدن؟؟ اینهایی که شما میگید به دانشجو ربط داره به دانشگاه ربطی نداره
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , npour , software94
ارسال: #۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
نه من گفتم یکی از دلایلش پوله و گفتمم که دانشجو های سطح بالایی هستن که دانشگاههایی مثل شریف نیاوردن میرن اونجا و منظور من از پول،پول دانشگاه نیست پول خود فرده که میره کار میکنه بیشتر از دانشگاه
موضوع قبولی بیشترشون شنیدم گفتم شایدم اشتباه میکنم که میپذیرم این حرفم بی اساس بود
ولی در کل فکر میکنم حق با شماست من اشتباه کردم و معذرت میخوام چون خودم دانشجوی پیام نور بودم بهم برخورد و احساسی حرف زدم

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , عزیز دادخواه , ahmad654321
ارسال: #۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ
بچه ها میشه بگید آزاد قزوین بهتره یا پردیس های سراسری مثل دانشگاه صنعتی ارومیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط AmiriManesh.)
سلام
آقای Arminjahan، راجع به افتخارات دانشگاه آزاد قزوین اصلا با شما مخالف نیستم، و اساتید و بعضی دانشجویان خوب اونجا!! ولی اصلا با گفته های شما راجع به دانشجویان پیام نور موافق نیستم!!!! من خودم هیچ مقطعی رو نه دانشگاه آزاد خوندم و نه پیام نور ولی هیچ وقت نباید کلی صحبت کرد و همه ی دانشجویان یک دانشگاه رو یکی دونست!! هستند خیلی افرادی که کارشناسی رو پیام نور خوندند و یا حتی ارشد رو و الان دارند توی دانشگاه های خوبی مثل فردوسی، امیرکبیر و یا شهید بهشتی، دکتری میگیرند! اینکه صرفا چندتا از همکلاسیهای شما الان روشون نمیشه بگن پیام نور بودند و معدلشون الان توی دانشگاه قزوین، ۱۲ شده! دلیل بر کم سواد بودن دانشجویان پیام نور نمیشه!! من استادی داشتم که کارشناسی رو آزاد خونده بود و ارشد رو پیام نور تهران! الان هم داره دکتری رو دانشگاه فردوسی میخونه! و از خیلی اساتید دیگه م که امیرکبیر و یا علم و صنعت و دانشگاه های خوبه دیگه درس خونده بودند، فوق العاده باسوادتر بود و هست! بهتر بود شما که اطلاعاتی راجع به دانشگاه قزوین دارید، فقط اون اطلاعات رو میدادید، نه اینکه اینطوری صحبت کنید.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , bahman2000 , sharifani , baby27784 , lafille , be_sooye_movafaghiat , neoncar
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)mahsarad نوشته شده توسط:  بچه ها میشه بگید آزاد قزوین بهتره یا پردیس های سراسری مثل دانشگاه صنعتی ارومیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آزاد قزوین از خیلی از دانشگاه های روزانه دولتی هم برتره چه برسه به پردیس
۵
۱۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mahsarad , software94 , rezaee1
ارسال: #۱۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)mahsarad نوشته شده توسط:  بچه ها میشه بگید آزاد قزوین بهتره یا پردیس های سراسری مثل دانشگاه صنعتی ارومیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا تا به حال دانشگاه صنعتی ارومیه رو از نزدیک دیدی؟ازاد قزوین رو چطور؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۸۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
Smile سوال در مورد دانشگاه وزارت اطلاعات Zzeynab ۰ ۲,۱۴۴ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Zzeynab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close