زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه درسی ارشد دانشگاه اصفهان

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط maryam331.)
Question برنامه درسی ارشد دانشگاه اصفهان
سلام به همگی ، می خواستم از دوستانی که ارشدشون رو در دانشگاه اصفهان گذروندن بپرسم که کلاسهای ارشد در این دانشگاه معمولا در چه روزهایی برگزار می شه و آیا سعی شده که دروس به صورت متمرکز در روزهای خاصی باشه که رفت و آمد رو برای دانشجویان خوابگاهی ممکن کنه؟ ممنون

گاه پرندگان آنقدر سرگرم دانه چیدن می شوند
که پرواز را فراموش و آسمان را از یاد می برند
پرتاب سنگ کودکی بازیگوش می تواند یادآور پرواز باشد .

پرواز و آسمان را بخاطر بسپار ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
RE: برنامه درسی ارشد دانشگاه اصفهان
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ، می خواستم از دوستانی که ارشدشون رو در دانشگاه اصفهان گذروندن بپرسم که کلاسهای ارشد در این دانشگاه معمولا در چه روزهایی برگزار می شه و آیا سعی شده که دروس به صورت متمرکز در روزهای خاصی باشه که رفت و آمد رو برای دانشجویان خوابگاهی ممکن کنه؟ ممنون
سلام من تقویم کلاس ها را نگاه کردم و روزهای تشکیل دروس ارشد معماری شنبه تا دوشنبه است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam331
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط:  سلام من تقویم کلاس ها را نگاه کردم و روزهای تشکیل دروس ارشد معماری شنبه تا دوشنبه است.
ممنون از شما، تقویم کلاسها توی سایت قرار داده شده؟

۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)maryam331 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط:  سلام من تقویم کلاس ها را نگاه کردم و روزهای تشکیل دروس ارشد معماری شنبه تا دوشنبه است.
ممنون از شما، تقویم کلاسها توی سایت قرار داده شده؟
خواهش میکنم . من دیروز دانشکده بودم ، داخل بورد دانشکده برنامه گروه ها را زده بودند. برای ثبت نام حضوری هم رفته بودم که گفتند همان تاریخی که در سایت اعلام شده اقدام کنید. برای خوابگاه هم گفتند که امروز (چهار شنبه) سیستم پرداخت هزینه باز نیست و از فردا می توانید هزینه را پرداخت کرده و شنبه کارت خوابگاه را تحویل بگیرید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam331
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط maryam331.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم . من دیروز دانشکده بودم ، داخل بورد دانشکده برنامه گروه ها را زده بودند. برای ثبت نام حضوری هم رفته بودم که گفتند همان تاریخی که در سایت اعلام شده اقدام کنید. برای خوابگاه هم گفتند که امروز (چهار شنبه) سیستم پرداخت هزینه باز نیست و از فردا می توانید هزینه را پرداخت کرده و شنبه کارت خوابگاه را تحویل بگیرید.
ممنون از اطلاعاتتون، در مورد روز تشکیل کلاس های ارشد نرم افزار اطلاعی ندارید؟

۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ
وضعیت گروه آی تی خیلی بده!!! برنامه هر ترم کمتر از ۴ روز امکان نداره!! هر درس ۳ واحدی توی دو روز ارائه میشه بصورتی که مثلا روز شنبه ۲ ساعت و روز دوشنبه یک ساعت(روال اینه که کلاسها اکثرا بین ساعت ۸ تا۱۲ باشه و یک روز خالی بین اون باشه)
دلیلش رو که از گروه پرسیدم گفتن هدف اینه که دانشجو همیشه توی محیط دانشگاه باشه و دانشجوها نتونن سر کار برن و فقط درس بخونن!!!!

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۴۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۲۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close