زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴ ساله یا ۵ ساله شدن مساله این است

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
Question 4 ساله یا ۵ ساله شدن مساله این است
سلام دوستان سوالی پیش اومده برام که به شدت فکرم رو در گیر خودش کرده.
من دانشگاه علم و صنعت درس میخونم
میتونم هم ۵ ساله بشم و هم با سختی ۴ ساله کنم خودم رو از دوستانی که مطلع هستن چندتا نکته رو میخواستم بپرسم یکی اینکه ۴ ساله شدن با ۵ ساله شدن چه فرقایی داره و اینکه میگن ۴ساله باشی،تو ارشد،معدلت اثر داره ۵ ساله بشی، نه، آیا درست هستش یا نه؟
و هم اینکه این معدل چقدر تاثیر داره چند باشه معدلم ارزش ۴ساله کردن داره و این حرفا.
مرسییییییی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
اونایی که ۵ ساله می کنن معمولا میخوان اپلای کنن و از یه سال اضافه برای خوندن زبان، کار تحقیقاتی با اساتید و اضافه کردن معدل اضافه می کنن.اگر می خوای بمونی و کنکور ارشد بدی اصلا بهش فکر هم نکن.تاثیر معدل رو رتبه کنکور خیلی ناچیزه.تازه مگه قراره چقدر افزایش معدل داشته باشی تو یه سال.خلاصه برای کسی که میخواد بمونه کار اشتباهیه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Emadsmart
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
علاوه بر این حرفای دوستمون، دیگه شما میشی سنواتی و عملا دیگه آدم حسابت نمیکنن! غذا گرون، خوابگاه گرون و ....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Emadsmart
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ
RE: 4 ساله یا ۵ ساله شدن مساله این است
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اونایی که ۵ ساله می کنن معمولا میخوان اپلای کنن و از یه سال اضافه برای خوندن زبان، کار تحقیقاتی با اساتید و اضافه کردن معدل اضافه می کنن.اگر می خوای بمونی و کنکور ارشد بدی اصلا بهش فکر هم نکن.تاثیر معدل رو رتبه کنکور خیلی ناچیزه.تازه مگه قراره چقدر افزایش معدل داشته باشی تو یه سال.خلاصه برای کسی که میخواد بمونه کار اشتباهیه
آخه میدونین چیه، من معدلم خوب نیست ولی در نظر داشتم که تو این مدت بخونم معدلم رو خوب کنم بعئ سال بعد کنکور هم بدم الآن که شما میگید تاثیرش ناچیزه من ی جوری شدم Smile)))
ینی دو دل شدم.
چون از طرفی اگه بخوام ۴ساله کنم، باید هر ترم(۵ ۶ ۷ ۸) ۲۰ تا بردارم هیچ، برم خواهش التماس تابستون هم ۴ واحد بدن بهشتی پاس کنم تا تموم بشه.هشت ترمه.
میگم اگه اینجوری بخواد باشه چجوری کنکورم رو بخونم؟
بیشتر میخواستم این رو بگم و نظر بگیرم، ولی اول از همه برام این مهم بود که آیا معدل اثر داده میشه یا نمیشه که جوابتون دقیق بود.
حالا در این مورد چیکار کنم؟
فکر هم نکنم بخوام برم اونور و شاید تنها حسن ۵ ساله شدنم فقط بهتر کردن این معدلم باشه.
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
اهان ببینید شرایط خودتون رو بررسی کنین.شما با این حساب عملا سخته سال چهارم برای کنکور بخونید.اگر فکرم درسته اون وقت پنج ساله کردن عملا لازمه چون یه سال باس برای کنکور بخونین.مثلا ترم نه رو مرخصی بگیرین برا کنکور و بقیه واحدا رو ترم ده پاس کنید.اگر فکر میکنید میشه تو سال چهارمتون علاوه بر این همه واحد برای کنکور هم بخونید که خب حرفای بالام منتفیه (که البته سخته و بعیده)

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Emadsmart
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اهان ببینید شرایط خودتون رو بررسی کنین.شما با این حساب عملا سخته سال چهارم برای کنکور بخونید.اگر فکرم درسته اون وقت پنج ساله کردن عملا لازمه چون یه سال باس برای کنکور بخونین.مثلا ترم نه رو مرخصی بگیرین برا کنکور و بقیه واحدا رو ترم ده پاس کنید.اگر فکر میکنید میشه تو سال چهارمتون علاوه بر این همه واحد برای کنکور هم بخونید که خب حرفای بالام منتفیه (که البته سخته و بعیده)

من تنها دلیلی که شاید میخواستم ۵ساله کنم همین معدله بود چون میگفتن خیلی اثر داره، پس با حرف های شما میگین که اثر نداره؟
هیچ جایی نیست من بتونم ضرر های ۵ساله شدن رو کامل ببینم؟خود وزارت خونه یا هرجایی؟میخوام ببینم دقیقا۵ ساله شدنم چه ضرر هایی میزنه بهم؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Emadsmart نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اهان ببینید شرایط خودتون رو بررسی کنین.شما با این حساب عملا سخته سال چهارم برای کنکور بخونید.اگر فکرم درسته اون وقت پنج ساله کردن عملا لازمه چون یه سال باس برای کنکور بخونین.مثلا ترم نه رو مرخصی بگیرین برا کنکور و بقیه واحدا رو ترم ده پاس کنید.اگر فکر میکنید میشه تو سال چهارمتون علاوه بر این همه واحد برای کنکور هم بخونید که خب حرفای بالام منتفیه (که البته سخته و بعیده)

من تنها دلیلی که شاید میخواستم ۵ساله کنم همین معدله بود چون میگفتن خیلی اثر داره، پس با حرف های شما میگین که اثر نداره؟
هیچ جایی نیست من بتونم ضرر های ۵ساله شدن رو کامل ببینم؟خود وزارت خونه یا هرجایی؟میخوام ببینم دقیقا۵ ساله شدنم چه ضرر هایی میزنه بهم؟؟
من نمیگم تاثیر نداره مثل این که میگن ۲۰ درصدی داره اما در عمل من همه جور معدلی با همه جور رتبه ای دیدم منظورم اینه فوقش یکمی تلاشتونو سر کنکور بیشتر کنید قابل جبرانه.
در مورد اون مساله بهتره از آموزش دانشکدتون بپرسید.به صورت کلی از خیلی از امکاناتی که به دانشجو ها داده میشه مثل خوابگاه،غذا،درمان و ... ( که کاربر ریمان در بالا کفته) محروم میشین یا با قیمت گرون تر در اختیارتون قرار میگیره
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط pooyaa.)
سلام
اینجوری هم به موضوع نگاه کنید و درآخر سبک سنگین کنید و براثر شرایطتون تصمیم بگیرید:
اگر بخواید ۴ساله تموم کنید خب خیلی بهتون فشارمیاد و بنظر میرسه دیگه نتونید برای کنکور آماده بشید
درحالی که اگه ۵ساله بشید میتونید با مرخصی در ترم نه یا واحد کم،خودتونو بیشتر برای کنکور آماده کنید

موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
اینجوری هم به موضوع نگاه کنید و درآخر سبک سنگین کنید و براثر شرایطتون تصمیم بگیرید:
اگر بخواید ۴ساله تموم کنید خب خیلی بهتون فشارمیاد و بنظر میرسه دیگه نتونید برای کنکور آماده بشید
درحالی که اگه ۵ساله بشید میتونید با مرخصی در ترم نه یا واحد کم،خودتونو بیشتر برای کنکور آماده کنید

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون واسه نه ترمه و مرخصی هم میگید؟من اگه بخوام ۵ساله بشم طبیعتا ترم نه باید واحد بردارم دیگه بعد چجوریه این مرخصی که میگید؟چون دیگه بی شک پنج ساله میکنم خودم رو.با توجه به گفته دوستان نمیرسم به کنکورم در اون صورت.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط pooyaa.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ق.ظ)Emadsmart نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون واسه نه ترمه و مرخصی هم میگید؟من اگه بخوام ۵ساله بشم طبیعتا ترم نه باید واحد بردارم دیگه بعد چجوریه این مرخصی که میگید؟چون دیگه بی شک پنج ساله میکنم خودم رو.با توجه به گفته دوستان نمیرسم به کنکورم در اون صورت.
۵ساله با مرخصی(مرخصی در ترم نه):شما تا پایان ترم هشت هرچقد میتونیم واحد بردارید و پاس کنید،بعد پایان ترم هشت برای ترم نه اقدام کنید به مرخصی گرفتن و کاراشو انجام بدید-تابستونش+ ترم نه برای ارشد بخونید و ترم ده هم بقیه واحداتونو بگیرید و پاس کنید(که البته معرفی به استاد و تابستون ترم ده رو هم برای واحد گرفتن داریدBig Grin )
و در همه ی موارد سعی کنید (تا جایی که به کنکور خوندنتون لطمه نمیخوره) معدلتونو ببرید بالا
درمورد مرخصی گرفتن هم یه تاپیک بود تو همین مانشت ولی به صورت اجمالی برای انجام کاراش:باید اول برید از طریق آموزشتون یا مدیرگروهتون فرم و درخواست رو بدید به مدیرگروهتون تا تو جلسشون مطرح کنند بعد ببرید آموزش کل برای بقیه مراحل و سعی کنید یه دلیل سفت و محکم داشته باشید که باهاتون موافقت بشه مثلا گواهی پزشکی چیزی ضمیمش کنید چون با پسرا بخاطر سربازیشون کمتر موافقت میکنن
یه نکته اینکه:نمیشه گفت صددرصد با مرخصی موافقت میکنن یا نه و این احتمال موافقت نکردن رو هم باید درنظر بگیرید که دراین صورت مجبورید ترم نه واحد کم بردارید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۷۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۳۴۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۸۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۴۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چالش ده ساله soltanMohammad ۴ ۲,۸۳۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۴۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۰۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۷ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close