زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟

نظرسنجی: با کدوم نتیجه میگیرم؟؟؟
سیستم عامل
هوش مصنوعی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
من تقریبن در حد صفرم اما تصمیم دارم جدی شروع کنم برای ارشد ای تی
به نظرتون اگه زبان گسسته و یکی از دروس سیستم عامل یا هوش مصنوعی رو حذف کنمو نخونم باز میتونم نتیجه ای در حد عالی بگیرم؟؟؟؟
به نظرتون سیستم عامل یا هوش مصنوعی با کدوم میشه نتیجه گرفت؟؟؟برا ما هوش اختیاری بود نگرفتمش بعد سیستم عاملم خودخوان بود استاد نداشتیم خیلیم از روش میگزره اما عمیق یادش نگرفتم رو کدوم وقت بزارم ک سنگین نباشه و نتیجه بگیرم؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
RE: من با حذف این دروس نتیجه میگیرم؟؟؟
(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط:  من تقریبن در حد صفرم اما تصمیم دارم جدی شروع کنم برای ارشد ای تی
به نظرتون اگه زبان گسسته و یکی از دروس سیستم عامل یا هوش مصنوعی رو حذف کنمو نخونم باز میتونم نتیجه ای در حد عالی بگیرم؟؟؟؟
به نظرتون سیستم عامل یا هوش مصنوعی با کدوم میشه نتیجه گرفت؟؟؟برا ما هوش اختیاری بود نگرفتمش بعد سیستم عاملم خودخوان بود استاد نداشتیم خیلیم از روش میگزره اما عمیق یادش نگرفتم رو کدوم وقت بزارم ک سنگین نباشه و نتیجه بگیرم؟؟؟؟

سلام
به نظر من حذف دروس تو رشته ی IT ریسک حساب میشه.چه بسا اون درس هایی که شما حذف می کنید در کنکور سوال های آسون داشته باشه و شما به خاطر نخوندن از این سوالا جا میمونی من پارسال گسسته رو حذف کردم که خیلی ضرر کردم چون سوال های گسسته راحت بود و من نتونستم بزنم.به نظرم شما درسی رو حذف نکنید اون درس هایی هم که ضعیف هستید با تمرین زیاد یا کلاس میشه جبران کرد.
موفق باشید

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHahr-Zad , n268
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط Free bird.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط:  من تقریبن در حد صفرم اما تصمیم دارم جدی شروع کنم برای ارشد ای تی

بنظرم هوش مصنوعی درسیه که اگه بخونی میتوی ازش نتیجه بگیری و سیستم عامل هم مثلا به نسبت درسی مثل دروس مشترک که چند سالیه سوالای سخت تر توش بیشتره احتمال اومدنش همینطوره
بنابراین بنظرم اگر هم که بخواین درسی رو حذف کنین اصلا به این دو درس فکر نکنین
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , SHahr-Zad
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
ممنونم واقعن من هم دقیقن باهاتون موافقم الان تو برنامم گزاشتمشون مرسی واقعن برای راهنماییتون و راهنماییه بقیه سپاس گزارم ی دنیا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Free bird
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
این پست برای نزدیک یک سال و نیم پیش هستش ولی اگه کسی به این تاپیک به تازگی مراجعه کرد :

- به هیچ وجه هیچ درسی رو حذف نکنید
- سیستم عامل رو عمیق بخونید تا یادش بگیرید.
- هوش رو میشه خوب یاد گرفت با وویس یا فیلم

...Let it Go
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  این پست برای نزدیک یک سال و نیم پیش هستش ولی اگه کسی به این تاپیک به تازگی مراجعه کرد :

استدلالتون ازینکه هیچ درسی رو حذف نکنیم چیه؟ وقتی همون تایم رو بذاریم روی تسلط برای دروسی که باهاش راحت تریم. مثلا کسی معماری براش گنگه. اگه وقتی که روی فهم مسائل بیس معماری میذاره رو روی مسائل سخت ساختمان داده بذاره بهتر نتیجه نمیگیره؟با توجه به اینکه مباحث ساختمان داده و الگوریتم تقریبا مشترکه و ازین طرف سود میکنه...بعضی ها میگن اگه هیچ درسی رو حذف نکنیم میتونیم سوالات ساده رو حداقل جواب بدیم ولی از طرفی هم میگن تو کنکور ساده ترین سوال ها ممکنه نکته دار باشن. چطور وقتی رو درسی تسلط نداریم یه تست ساده رو با اطمینان بزنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  این پست برای نزدیک یک سال و نیم پیش هستش ولی اگه کسی به این تاپیک به تازگی مراجعه کرد :

استدلالتون ازینکه هیچ درسی رو حذف نکنیم چیه؟ وقتی همون تایم رو بذاریم روی تسلط برای دروسی که باهاش راحت تریم. مثلا کسی معماری براش گنگه. اگه وقتی که روی فهم مسائل بیس معماری میذاره رو روی مسائل سخت ساختمان داده بذاره بهتر نتیجه نمیگیره؟با توجه به اینکه مباحث ساختمان داده و الگوریتم تقریبا مشترکه و ازین طرف سود میکنه...بعضی ها میگن اگه هیچ درسی رو حذف نکنیم میتونیم سوالات ساده رو حداقل جواب بدیم ولی از طرفی هم میگن تو کنکور ساده ترین سوال ها ممکنه نکته دار باشن. چطور وقتی رو درسی تسلط نداریم یه تست ساده رو با اطمینان بزنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
استدلال :
دو درصد ۴۰ بهتره یا یک درصد ۷۰ و یک درصد ۰ ؟

...Let it Go
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  دو درصد ۴۰ بهتره یا یک درصد ۷۰ و یک درصد ۰ ؟

۱. هیچ تضمینی نیست که اگه روی یه درس سرمایه‌گذاری کنید بتونید ۷۰ درصد بزنید. ممکنه همون درسی که شما حذف کردین سوالاتش راحت‌تر باشه و همون درسی که شما خیلی روش سرمایه‌گذاری کردین فوق‌العاده سوالاتش سخت باشه.
۲. رسوندن ۰ به ۴۰ خیلی راحت، ولی رسوندن ۴۰ به ۷۰ فوق‌العاده دشوار و ریسکی هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  دو درصد ۴۰ بهتره یا یک درصد ۷۰ و یک درصد ۰ ؟

۱. هیچ تضمینی نیست که اگه روی یه درس سرمایه‌گذاری کنید بتونید ۷۰ درصد بزنید. ممکنه همون درسی که شما حذف کردین سوالاتش راحت‌تر باشه و همون درسی که شما خیلی روش سرمایه‌گذاری کردین فوق‌العاده سوالاتش سخت باشه.
۲. رسوندن ۰ به ۴۰ خیلی راحت، ولی رسوندن ۴۰ به ۷۰ فوق‌العاده دشوار و ریسکی هست.
بسی مایه مباهات هست که دکتر تنهایی عزیز جمله ی ناقص ما رو پاسخ داد

احساس میکنم رسوندن درصد به بالای ۵۰ با تمرین و ممارست حاصل شه البته واقعا دشوار و سخته

توکل بخدا

...Let it Go

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۱۹۴ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۲,۹۶۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close