زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل ثبت نام به دلیل غیبت سربازی - کمک فوری فوری

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط lotfi-arshad.)
سلام
من امسال ارشد روزانه قبول شدم ولی به علت غیبت نظام وظیفه دانشگاه ازم ثبت نام نمیکنه. کسی راهی برای حل این مشکل میشناسه؟ Huh
من تا کی وقت دارم مشکلم رو با نظام وظیفه حل کنم و اجازه ثبت نام این ترم رو ازشون بگیرم، یعنی دانشگاه تا چه زمانی میتونه من رو برای همین ترم ثبت نام کنه؟
خیلی ممنون میشم دوستان هر اطلاعاتی دارند مطرح کنند شاید بین این اطلاعات یک راه حلی پیدا بشه. Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ
دوست عزیز تا جایی که میدونم، مشکل شما با نظام وظیفه حل نمیشه! باید بری خدمت ...
تو دفترچه هم دقیقا نوشته شده که اگر کسی پذیرفته بشه و غیبت داشته باشه، "قبولی وی، کن لم یکن تلقی می شود" ... یعنی انگار اصلا قبول نشدی
حالا اگه پارتی در حد وزیر و این حرفا داری، اونو دیگه نمیدونم مشکلت حل شه یا نه، ولی تا جایی که من قبلا تو جریان بودم، شما باید بری سربازی و به مدت ۲ سال هم از شرکت در کنکور محروم هستی ... در واقع این دو سال رو باید خدمت بری و بعدش بیایی دوباره کنکور بدی

این چیزیه که تا پارسال بود ... نمیدونم تو این ۱ سال عوض شده باشه یا نه ... فکر هم نمیکنم عوض شده باشه ... برای مطمئن شدن، از یه دفتر پلیس +۱۰ و حوزه نظام وظیفه شهرتون سوال کن...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotfi-arshad , Master.Pos

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۷۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۰۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close