زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت دکترای آزاد ۹۳

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
سلام دو ستان
تمام عزیزانی که در مرحله اول موفق به پذیرش نشده اند حتما پیام امکان قبولی با انتخاب محل های جدید در مقطع دکترا را در نتیجه خود مشاهده کردند و از انجایی که بنظر می امد این پیام مقداری ابهام بهمراه داره از مرکز ازمون سوال کردم و پاسخ دادند .
[تصویر:  303507_xduxkj.jpg]

نباید وایستیم ؛ باید بریم برسیم به چیزایی که خواستیم ....
چون زندگی جلو میره ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , kimiagar
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت دکترای آزاد ۹۳
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  سلام دو ستان
تمام عزیزانی که در مرحله اول موفق به پذیرش نشده اند حتما پیام امکان قبولی با انتخاب محل های جدید در مقطع دکترا را در نتیجه خود مشاهده کردند و از انجایی که بنظر می امد این پیام مقداری ابهام بهمراه داره از مرکز ازمون سوال کردم و پاسخ دادند .
[تصویر:  303507_xduxkj.jpg]
شنیدم اعضا هیئت علمی دانشگاه آزاد سهمیه دارند تو تکمیلظرفیت. اگه دعوت به مصاحبه نشن هم میتونن شرکت کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhAngry
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان:
من می خوام برای آزمون دکترای دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.
می خوام بدونم اگه دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم و مثلا شهرستان قبول بشم دیگه امکان تکمیل ظرفیت برام وجود نداره؟
یعنی امکان شرکت در تکمیل ظرفیت برام سوخت میشه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۳۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۱,۹۱۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش هوش مصنوعی emranvfd ۳ ۳,۴۱۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: robin
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۰۵ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
Rainbow بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش نرم افزار Seza ۲۸ ۱۷,۳۷۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Seza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close