زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های آزاد علوم تحقیقات ۹۳

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ
سلام
تبریک به همه قبولی های ارشد امسال
با توجه به اینکه امسال دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات اسامی قبول شدگان را به همراه تکمیل ظرفیت ها اعلام کرده بود .حتما کسانی که برای ثبت نام روز شنبه ۶/۲۹ به دانشگاه مراجعه کردند شاهد شلوغی و بی نظمی عجیبی بودند. از جمله خودم که بعد از دو روز دوندگی بالاخره تونستم فقط پیش ثبت نام انجام بدم و منتظر اعلام اسامی ورودی های نیمه اولی باشم که اگر جزو آنها باشم دوباره برای گرفتن برگه انتخاب واحد به دانشگاه مراجعه کنم و ساعت ها توی صف بشینم .
از دوستانی که مثل من ارشد نرم افزار علوم تحقیقات تهران قبول شدند می خوام تا در این عنوان به بحث و تبادل اطلاعات در مورد ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه داشته باشیم و خبر جدیدی اگر شد به اطلاع هم برسونیم.
مرسی از همکاریتون

خواستن ، توانستن است Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mgh.ptr
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط bjo0n.)
ایده خوبیه.امروز گفتن روز شنبه در سایت اعلام میکنن که هر کس ورودى کدام نیمسال هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mgh.ptr , elahe2309
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
اما من دیدم توی سایت زدن که روز یکشنبه از ساعت ۱۴ به بعد اسامی ورودی های نیم سال اول رو می زنن

دوستان باید روز یکشنبه بریم دانشگاه برای انتخاب واحد؟

از طریق اینترنت نمیشه برداشت واحد هایی رو که می خوایم؟ کلا به چه صورته؟ کسی می دونه؟

متشکرم
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط bjo0n.)
به من گفتن شنبه یکشنبه.آدرس سایت و لینک اون خبر رو میشه بدین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط elahe2309.)
من فقط این خبر و تو سایتش پیدا کردم . سوال کردم از دانشگاه ظاهرا دوشنبه توی سایت اعلام میشه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینطور که من متوجه شدم باید برگه انتخاب واحد تایید شده از گروه و داشته باشی .اما حتما لازم نیست که تو دانشگاه انتخاب واحد کنید چون هم پول اینترنتی پرداخت می کنید و هم انتخاب واحد اینترنتی هستش .

راستی دوستان یه مورد دیگه از شما هم اصل مدرک تحصیلی کارشناسی تونو گرفتن؟
برای منو گرفت فقط پشتش یه کامپیوتر نوشت و گذاشت زیر میزش. نمی دونم چرا نذاشت داخل پرونده ام
ترسم از اینه که توی آن شلوغی ثبت نام گم بشه Sad

۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
مدرک من رو هم گذاشتن زیر میز.
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ
RE: قبولی های آزاد علوم تحقیقات ۹۳
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)elahe2309 نوشته شده توسط:  سلام
با توجه به اینکه امسال دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات اسامی قبول شدگان را به همراه تکمیل ظرفیت ها اعلام کرده بود .حتما کسانی که برای ثبت نام روز شنبه ۶/۲۹ به دانشگاه مراجعه کردند شاهد شلوغی و بی نظمی عجیبی بودند. از جمله خودم که بعد از دو روز دوندگی بالاخره تونستم فقط پیش ثبت نام انجام بدم و منتظر اعلام اسامی ورودی های نیمه اولی باشم که اگر جزو آنها باشم دوباره برای گرفتن برگه انتخاب واحد به دانشگاه مراجعه کنم و ساعت ها توی صف بشینم .
از دوستانی که مثل من ارشد نرم افزار علوم تحقیقات تهران قبول شدند می خوام تا در این عنوان به بحث و تبادل اطلاعات در مورد ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه داشته باشیم و خبر جدیدی اگر شد به اطلاع هم برسونیم.
مرسی از همکاریتون

دوست عزیز اینکه نیمه اول هستیم یا دوم از کجا باید بفهمیم؟Confused
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط ghasem86.)
من که اصلا گذاشتم واسه دهم به بعد؟

شاید نرم
۰
۰
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)elahe2309 نوشته شده توسط:  سلام
مرسی از همکاریتون

دوست عزیز اینکه نیمه اول هستیم یا دوم از کجا باید بفهمیم؟Confused

گفتن توی سایت اعلام می کنن. باید سایت دانشکده فنی را چک کنیدواما روز اول که به من گفتن بر اساس رتبه نبمه اولی یا دومی بودن تعیین میشه

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ
دوستان بر اساس اعلام دانشگاه انتخاب واحد ها از امروز شروع شده و نیازی به مراجعه حضوری نیست .اینم لینک خبر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ق.ظ
بچه ها شما هم نمی تونید انتخاب واحد کنید ؟ من پول و پرداخت کردم اما صفحه انتخاب واحد برام باز نمیشه Sad

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ق.ظ
هیچ کس نتونسته هنوز الهه جان
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ق.ظ)mgh.ptr نوشته شده توسط:  هیچ کس نتونسته هنوز الهه جان

یعنی شما هم پول و پرداخت کردین اما نتونستید انتخاب واحد کنید؟ رفتید دانشگاه ؟ از دانشگاه میشه انجام داد؟

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط mgh.ptr.)
بله همین طوره...

نه دانشگاه نرفتم... دیروز هم برای دوستانی که الف تا ذ بودن باز نشده...

فکر نمی کنم رفتن به دانشگاه هم با این شرایط مساله ای رو حل کنه...

باید منتظر بود...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ق.ظ
ای بابا ، اخه جال اینکه من ظرفیت کلاس ها رو دیدم دارن کم می شن .نشون میده که عده ای دارن انتخاب واحد می کنن.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۵۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۱۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close