زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه ی ۲۵ نفر از اعضای مانشت و میانگین درصد ها

ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط atropak.)
سلام
با توجه ضرورت نیاز خودم چندتا از کارنامه های عزیزان رشته ی آی تی که در انجمن بود را در یک جا جمع کردم و میانگین آن را محاسبه کردم تا حدود درصد و رتبه ها به دستم بیاد.
گفتم شاید برای شما هم مفید باشه و به دردتون بخوره به همین خاطر اینجا قرار می دهم تا از آن استفاده کنید (کارنامه ها را در قالب یک فایل excel آپلود کردم)
میانگین معدل: ۱۵/۶۹
میانگین زبان: ۲۳/۷۵
میانگین دروس مشترک: ۲۵/۸۸
میانگین مدیریت: ۳۵/۰۶
میانگین دروس تخصصی: ۵۱/۲۴
میانگین معماری: ۱۲/۵۸
میانگین رتبه ی گرایش ۱ و ۴: ۲۴۸
میانگین رتبه ی گرایش ۲ و ۳: ۲۷۳
-------------------
پ.ن: معماری چقدر توی رتبه تاثیر داره!
پ.ن۲: البته فکر می کنم اگر این تاپیک را در بخش مشاوره برنامه ریزی مطرح می کردم راهبردی تر بود!

فایل‌(های) پیوست شده
Karnameh.xlsx
اندازه فایل: ۱۱/۳۷ KB
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , mrsh1372 , parisa-zm , kingmax , miss msv66 , mehrdad021 , abji22 , f2000 , batouei , sand , RASPINA , viase , faraaz_mb , anonetumer , mslinkin001 , pesaredelsokhte , software94 , نارین , بنفشه , ghasam , alizl70
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
مــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــی خــــــــــــــــیــــــــــلی خــــــــــــــــــــــــــــوب بــــــود Smile
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: atropak , Sadi_gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۳۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۲۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۵۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close