زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۱۳۰۶
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شما در جریان بودین که تایم کنکور ای تی شده ۱۶۰ دقیقه؟! اخه قبلا ۱۸۰ بود ......!

کی گفته اینو کجا نوشته؟
احتمالا چون موسسات کنکوری مثل خیلی از دوستای کنکور هنوز از اطلاعیه بعدی سنجش باخبر نشدن زمان رو کمش کردن.
عوضش فکر کنم به تایم ما اضافه شده بود..
احتمالا از دفعه بعد دوباره همه چی نرمال شه .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۰۷
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  
امروز سر جلسه مدرسان وقتش ۱۶۰ بود پرسیدم گفتن ک ظاهرا قراره امسال اسنطوری بشه ولی از هفته دیگه قطعیتش مشخص میشه

واقعا؟؟؟؟
از کجا میشه خبر قطعیشو گرفت؟؟؟
ای بابا همینجوریشم وقت کم میاریم باز ۲۰ دقه دیگم از تهش میخوان بزنن

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۳۰۸
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  برخلاف دو آزمون قبلی این آزمون از خودم خیلی راضیم.. هرچند میتونستم بهتر از اینا هم باشم.. اما همین که تا حدودی مطمئن جواب میدم خیلییی راضی هستم. ایشالا آزمون بعدی بهترتر بشم ^_^

فقط یه چی
رایانش امن و شبکه رو مدرسان واسه ما داده بود.. بعد به آی تی ها گفتن شبکه و امنیت نزنین و بعد به شبکه ای ها و امنیتی ها گفتن دفترچه کامپیوتر رو شما باید بگیرید. یا یه همچین چیزی.. چون دقیق متوجه نشدم چی گفت مراقیه.
من گفتم که نه خانوم دوباره برش گردوندن. همه چپ چپ نگام کردن که چی میگی؟ خانومه گفت نه به ما که اطلاع ندادن. شبکه جزو گرایش های کامپیوتر شده.
بعد بچه های شبکه و امنیت خیالشون راحت شد که چیزی که من میگم واقعیت نداره!!!
دلم سوخت واسشون.. زود هم پاشدن رفتن نتونستم بگم باید تا ۲۸ام ویرایش میکردین آی تی رو انتخاب میکردین و الان دیگه شبکه و امنیت جزو رشته های کامپیوتر نیست.
برام جالبه حتی یکیشون به سایت سنجش سرنزده بود اصلا :/

آره همه پرتن. حتی خیلی از بچه ها نمیدونستن همچین اتفاقی افتاده و همون اول فقط فناوری اطلاعات رو ثبت نام کرده بودن Big Grin
: ))))
آره .. بعضی ها هم کلا خبر نداشتن آی تی ثبت نام کرده بودن خوشبختانه.ولی اونایی که میدونستن ضرر کردن چون بعدش دیگه خبردار نشدن میتونن تو رشته خودشون کنکور بدن نه کامپیوتر.
وقتی به آی تی ها گفتن شما شبکه جواب نمیدین ذوق کردن بعضیاشون هم!!!
یعنی اصلا نه خبر داشتن که چرا نباید جواب بدن و نه فکر کنم میدونستن که باید یه گرایش انتخاب کنن.
به خدا من اگه مانشت نبودمااا منم الان از هیچی خبر نداشتم هم معماری میخوندم هم نرم افزار هم هوش Big Grin
من همیشه به مانشت مدیونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , yagmur0022 , elhamgh
ارسال: #۱۳۰۹
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  رو دفترچه هم اگه دقت میکردین زده بود ۱۶۰ دقیقه واسه همین از طرف پرسیدم گفت پیش بینیشون اینه که امسال با این تایم برگزار شه
گفت از هفته دیگه معلوم میشه منبع معتبر دیگه ای براش ندارم باید وایسیم ببینم ازمون بعدی تایمش چقده!
امروز سر جلسه مدرسان وقتش ۱۶۰ بود پرسیدم گفتن ک ظاهرا قراره امسال اسنطوری بشه ولی از هفته دیگه قطعیتش مشخص میشه

واقعا؟؟؟؟

Sent from my cell
ارسال: #۱۳۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  

واقعا؟؟؟؟

Sent from my cell

آزمون مدرسان امروز فناوری اطلاعات ۱۸۰ دقیقه بود

خدا این مانشتو واسه ما نگه داره .......

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۳۱۱
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط hmdh.)
گروه درسی آبان ماه

ب جان خودم رو دفترچه ش نوشته ۱۶۰! Smile

بچه ها ی سوال!
من مدیریت مقسمی رو میخونم ولی آزمونای مدرسان احساس میکنم مطالبش فرق داره با مدیریت رابینز این طور نیست؟!!!
ارسال: #۱۳۱۲
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط itplus.)
گروه درسی آبان ماه
همونجور که می گفتن این کار واقعاً به وضع بعضی ها خیلی بد شد. در حقشون خیلی اجحاف شد اونایی که خبر نداشتن از این قضیه. همین امروز هم تو آزمون ماهان نه خود مدیر مؤسسه از این قضیه خبر داشتن نه بچه ها ی IT دیگه. بهشون گفتم داشتن شاخ در میاوردن. سنجش دیوانه روانی هم فقط اصلاحیه تو سایت خودش داد نه یه اعلامیه ای تو صدا سیمایی روزنامه ای سایت خبررسانی چیزی. واقعاً در حق اونایی که نمیدونن ظلم شده. این ۱۶۰ دقیقه هم احتمال زیاد به خاطر عدم اطلاع اون مؤسسه های آموزشی از این تغییر است

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , kingmax
ارسال: #۱۳۱۳
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
اگه بخوایم متوجه هر تغییری در کنکور امسال بشیم(اعم از تغییر تایم و تعداد سول! )باید از دوستانی که آزمون سنجش اونم جامع رو شرکت میکنن بپرسیم,آخه اون سالی که تعداد سوال مدیریت از ۶تا شد ۱۵تا آزمون جامع سنجشم ۱۵تا شده بود,بچه های سنجشی کجایین؟!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , abji22
ارسال: #۱۳۱۴
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من نرم افزارم. دفترچه رو که دیدم، گفتم ااا پارسه که تغییرات سنجش انجام داده باز وقت نکرده برگردونه به حالت قبل!! بعد بچه های آی تی چکار میکنن. سرجلسه همش میخواستم بپرسم باز باخودم گفتم این همه صدای سرفه، دماغ بالا کشیدن و برگه زدن هست من حرف بزنم میزننم Big Grin
چند بار که میخواستم بلند شم برم واسه تک تکشون آب بیارم Sad
ولی فک نکنم خبر داشتن. چون خیلی ریلکس بودن بچه ها. مخصوصا که توی دفترچه ما سوالای اونا بود و طفلی ها خبر نداشتن گویا

من می خواهم، پس می توانم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۳۱۵
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  من نرم افزارم. دفترچه رو که دیدم، گفتم ااا پارسه که تغییرات سنجش انجام داده باز وقت نکرده برگردونه به حالت قبل!! بعد بچه های آی تی چکار میکنن. سرجلسه همش میخواستم بپرسم باز باخودم گفتم این همه صدای سرفه، دماغ بالا کشیدن و برگه زدن هست من حرف بزنم میزننم Big Grin
ولی فک نکنم خبر داشتن. چون خیلی ریلکس بودن بچه ها. مخصوصا که توی دفترچه ما سوالای اونا بود و طفلی ها خبر نداشتن گویا
من بعد آزمون با مدیر موسسه مون حرف زدم. گفتم مثل اینکه نه شما نه بچه ها خبر نداشتین از اصلاحیه.
وقت ویرایش هم گذشته
لااقل به بچه ها خبر بدین یا زنگ بزنن از سنجش بخوان دوباره ویرایش رو فعال کنه یا هم بهشون بگید ک یه گرایش از کامپیوتر رو بخونن
اونم بهم گفت که دانشجو باید خودش میرفت سنجش سر میزد تا خبردار بشه. گاهی وقت ها هم این شکلی میشه که در حق افراد اجحاف میشه. بچه های سال بعد باید از الان حواسشون رو جمع کنن. :/

کاش سنجش انقدر یواشکی تغییرات رو اعمال نمیکرد!! ماها که تو مانشتیم میدونستیم.. از اون جمع هیشکی از این تغییرات خبر نداشت.. هیشکی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , gogooli
ارسال: #۱۳۱۶
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  من نرم افزارم. دفترچه رو که دیدم، گفتم ااا پارسه که تغییرات سنجش انجام داده باز وقت نکرده برگردونه به حالت قبل!! بعد بچه های آی تی چکار میکنن. سرجلسه همش میخواستم بپرسم باز باخودم گفتم این همه صدای سرفه، دماغ بالا کشیدن و برگه زدن هست من حرف بزنم میزننم Big Grin
من بعد آزمون با مدیر موسسه مون حرف زدم. گفتم مثل اینکه نه شما نه بچه ها خبر نداشتین از اصلاحیه.
وقت ویرایش هم گذشته
لااقل به بچه ها خبر بدین یا زنگ بزنن از سنجش بخوان دوباره ویرایش رو فعال کنه یا هم بهشون بگید ک یه گرایش از کامپیوتر رو بخونن
اونم بهم گفت که دانشجو باید خودش میرفت سنجش سر میزد تا خبردار بشه. گاهی وقت ها هم این شکلی میشه که در حق افراد اجحاف میشه. بچه های سال بعد باید از الان حواسشون رو جمع کنن. :/

کاش سنجش انقدر یواشکی تغییرات رو اعمال نمیکرد!! ماها که تو مانشتیم میدونستیم.. از اون جمع هیشکی از این تغییرات خبر نداشت.. هیشکی.

اره خیلی بد کار سنجش، تازه ی همکلاسی من دارم که هر دفعه گفتم این تغییرات داده سنجش گفت خوب واسه ما فرق میکنه؟
دوباره گفتم سنجش اصلاحیه زده، گفت ولش کن ما نرم افزاریم Sad
همچین همکلاسی های خجسته و بی بخاری دارم من

من می خواهم، پس می توانم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , ziba.O
ارسال: #۱۳۱۷
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
از اونجایی که من به نمایندگی اطلاع داده بودم خداروشکر اینجا خبر داشت.
ولی حالا بقیه کسایی که شرکت کردن اطلاع دارن یا نه خدا داند.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۳۱۸
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
سلام رفقا
دم همتون گرم که همت کردین با هم میخونین
من دو سه سال پیش از کاربرای سایت بودم و یکم فعالیت داشتم ولی نتونستم قبول شم رتبم ۱۰۰۰ شد یه دو سه سالی خدمت سربازی و دوران بیکاری طول کشید و خدا رو شکر امسال استخدامی قبول شدم و میخوام بشینم همین دو سه ماهه بخونم واسه ارشد شاید بتونم حداقل مجازی قبول شم به امید خدا...
میخوام کمکم کنید یه سری کتاب تست واسه هر درس بهم معرفی کنید که خوب باشه
کتابای مرجع رو خودم دارم و پیش زمینه قوی دارم تو درسا فقط باید یه مرور و یکم تمرین کنم
چون این چند سال تو خط کتابا نبودم نمیدونم چاپهای جدید چه کتابایی هستن
میخوام واسه هوش مصنوعی بخونم
لطف کنید یاریم کنید ممنون میشم

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۱۹
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط mrm.sary.)
گروه درسی آبان ماه
سلام بچه ها یکی لطف میکنه بگه چی شده؟
من متوجه نمیشم.
چی رو باید اصلاح می کردیم؟
من میخام itشرکت کنم
موقع ثبت نام کامپیوتر رو اصلی شرکت کردم و it رو شناور
بعد که اصلاحیه دفترچه اومد باید تغییری میدادم؟
لطف میکنید اگه جوابمو بدید؟؟؟؟
ارسال: #۱۳۲۰
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  من میخام itشرکت کنم
موقع ثبت نام کامپیوتر رو اصلی شرکت کردم و it رو شناور
بعد که اصلاحیه دفترچه اومد باید تغییری میدادم؟

اگه هر دو رو شرکت کردی ، راحت باش کاری نمیخواد بکنی.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrm.sary

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۸۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۰۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close