زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۱۳۲۱
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تازه از شوک درومدم که آزمون رسید.کاش فردا دوشنبه ۲۶ آبان بود

============
درود بر همه
فکر کن فردا ۲۶هست
یادمون نره ما ازمون ازمایشی میدیم که خودمونو بسنجیم اماده بشیم واسه کنکور و مسابقه اصلی
من تازه ۱/۳ کل طالب کل رو به سختی تموم کردم نگرانی نداره سعی کن با لذت واارمش درس ها رو بخونی نه با استرس
اگر۷۰% مطالب رومسلط باشی خیلی بهتر از این که همه رو سرسریبخونی
مثلا من هنوز سیستم یک کلمه هم نخوندم صدای حقیقت رو تازه امروز خریدم اول بسم اله شروع کنم بخوندن
نصفشم بخونم کفایت میکنه البته باید جوری خوند از اون نصفه بشه یک یا ۲تست رو حتما زد

ببخشید قضیه صدای حقیقت چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۲۲
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)alwaysPeace نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تازه از شوک درومدم که آزمون رسید.کاش فردا دوشنبه ۲۶ آبان بود

============
درود بر همه
فکر کن فردا ۲۶هست
یادمون نره ما ازمون ازمایشی میدیم که خودمونو بسنجیم اماده بشیم واسه کنکور و مسابقه اصلی
من تازه ۱/۳ کل طالب کل رو به سختی تموم کردم نگرانی نداره سعی کن با لذت واارمش درس ها رو بخونی نه با استرس
اگر۷۰% مطالب رومسلط باشی خیلی بهتر از این که همه رو سرسریبخونی
مثلا من هنوز سیستم یک کلمه هم نخوندم صدای حقیقت رو تازه امروز خریدم اول بسم اله شروع کنم بخوندن
نصفشم بخونم کفایت میکنه البته باید جوری خوند از اون نصفه بشه یک یا ۲تست رو حتما زد

ببخشید قضیه صدای حقیقت چیه؟

اگه سیستم عامل مشکل دارین میتونین از رو کتاب پارسه + وویس دکتر حقیقت به نتایج خوبی برسین. لینک دانلود وویس رو تو مانشت نمیدونم

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۳۲۳
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یکی لطف میکنه بگه چی شده؟
من متوجه نمیشم.
چی رو باید اصلاح می کردیم؟
من میخام itشرکت کنم
موقع ثبت نام کامپیوتر رو اصلی شرکت کردم و it رو شناور
بعد که اصلاحیه دفترچه اومد باید تغییری میدادم؟
لطف میکنید اگه جوابمو بدید؟؟؟؟
سلام

نه دوست عزیز..شما هر دو رو ثبت نام کردین..مشکلی پیش نمیاد...این مال کسایی بود بخاطر شبکه و امنیت رفتن فقط کامپیوتر ثبت نام کرده بودن که حالا گرایشا برگشته سرجاش باید میرفتن تصحیح میکردن ای تی رو انتخاب میکردن!

بچه ها کسی حل تشریحی درست حسابی ای از سوالای ساختمان it93داره بزاره ما هم استفاده کنیم!!..من پوران دارم ک خیلی خلاصه گفته!!!!!!

ممنون

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrm.sary
ارسال: #۱۳۲۴
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط hmdh.)
گروه درسی آبان ماه
بچه ها لطفا یکی جواب بده میخام بدونم کسایی ک رابینز میخونن برا مدیریت میتونن سوالای مدیریت مدرسان رو بزنن؟ آخه ظاهرا تستایی ک تو ازمونا میدن مباحثش فرق داره با رابینز!

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یکی لطف میکنه بگه چی شده؟
من متوجه نمیشم.
چی رو باید اصلاح می کردیم؟
من میخام itشرکت کنم
موقع ثبت نام کامپیوتر رو اصلی شرکت کردم و it رو شناور
بعد که اصلاحیه دفترچه اومد باید تغییری میدادم؟
لطف میکنید اگه جوابمو بدید؟؟؟؟
سلام

نه دوست عزیز..شما هر دو رو ثبت نام کردین..مشکلی پیش نمیاد...این مال کسایی بود بخاطر شبکه و امنیت رفتن فقط کامپیوتر ثبت نام کرده بودن که حالا گرایشا برگشته سرجاش باید میرفتن تصحیح میکردن ای تی رو انتخاب میکردن!

بچه ها کسی حل تشریحی درست حسابی ای از سوالای ساختمان it93داره بزاره ما هم استفاده کنیم!!..من پوران دارم ک خیلی خلاصه گفته!!!!!!

ممنون
برید تو سایت پارسه اونجا حل تشریحیشو گذاشته من ماهها پیش از اونجا دانلود کردم

بچه ها کسی حل تشریحی درست حسابی ای از سوالای ساختمان it93داره بزاره ما هم استفاده کنیم!!..من پوران دارم ک خیلی خلاصه
گفته!!!!!!

ممنون
[/quote]

برید تو سایت پارسه حل کنکور ۹۳ رو گذاشته
ارسال: #۱۳۲۵
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
حل سنجشو میخوام پارسه ک پراز اشتباس

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۳۲۶
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
یعنی واقعا فردا میشه ۱ آذر ؟
یعنی به این زودی رسید ؟ Smile
یادمه وقتی شروع کردم پیش خودم میگفتم آیا به یاد شب بیداری هامون تو خوابگاه ، تو شب های امتحان ، با بچه ها یادش به خیر که به زور چای ، نسکافه و از این قبیل Big Grin و گاها به زور متوسل می شدیم تا خواب از سر طرف بپره Big Grin واسه کنکور ارشد شب امتحانیم هست ؟ Big Grin

یکم فکر کردم گفتم آره دیگه از اول آذر به بعد یه جورایی فرجه امتحان و شب امتحان حساب میشه دیگه Big Grin
الان می بینم رسیدم به اول آذر Big Grin خدایا کمک کن آخر این امتحان سر همه بالا باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۱۳۲۷
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
tozie Mozooee_Computer.pdf
اندازه فایل: ۱۹۰/۱۶ KB

سلام ریحان خانوم
من واسه آی تی میخونم و نمیتونم واسه درس های کامپیوتر (منظورم ریاضیاته) نظر بدم اما توزیع موضوعی کامپیوتر رو پیوست می کنم شاید کمکی کنه و به دردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۳۲۸
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  یعنی واقعا فردا میشه ۱ آذر ؟
یعنی به این زودی رسید ؟ Smile
یادمه وقتی شروع کردم پیش خودم میگفتم آیا به یاد شب بیداری هامون تو خوابگاه ، تو شب های امتحان ، با بچه ها یادش به خیر که به زور چای ، نسکافه و از این قبیل Big Grin و گاها به زور متوسل می شدیم تا خواب از سر طرف بپره Big Grin واسه کنکور ارشد شب امتحانیم هست ؟ Big Grin

یکم فکر کردم گفتم آره دیگه از اول آذر به بعد یه جورایی فرجه امتحان و شب امتحان حساب میشه دیگه Big Grin
الان می بینم رسیدم به اول آذر Big Grin خدایا کمک کن آخر این امتحان سر همه بالا باشه

آخ گفتین..... آذر=شب امتحان

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال: #۱۳۲۹
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  من واسه آی تی میخونم و نمیتونم واسه درس های کامپیوتر (منظورم ریاضیاته) نظر بدم اما توزیع موضوعی کامپیوتر رو پیوست می کنم شاید کمکی کنه و به دردتون بخوره
این فایلی که پیوست کردید مشکل داره ظاهراً.
ارسال: #۱۳۳۰
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  من واسه آی تی میخونم و نمیتونم واسه درس های کامپیوتر (منظورم ریاضیاته) نظر بدم اما توزیع موضوعی کامپیوتر رو پیوست می کنم شاید کمکی کنه و به دردتون بخوره
این فایلی که پیوست کردید مشکل داره ظاهراً.

آره مشکل داشت ، درستش کردم ، خودمم یه بار دانلود کردم تا مطمئن شم درسته

ارسال: #۱۳۳۱
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
دوستان من مایلم ۳ مرحله آخر مدرسان شریف رو شرکت کنم ... آیا از تخفیف مخصوص اعضای مانشت برخوردار می شم؟
ارسال: #۱۳۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط Aurora.)
ریحان جان
موضوع صحبت غیر درسی چیزی بود که نمیخواستیم ناراحتت کنیم...و اونطور گفته شد...
پارسال نزدیکای کنکور همگی بخاطر از دست دادن دختره نازنینت ناراحت شدیم. اما بیشتر ارسالهای شما با فلاش بک زدن به اون موضوع باعث ناراحتی همگی میشه...الان ۱ سال گذشته و همگی به احترامتون چیزی نگفتیم...ولی به نمایندگی از خیلی از اعضا ازتون خواهش میکنم دیگه این موضوع گفته نشه...درکتون میکنیم...اما این موضوع بهتره با مشاور مطرح بشه...

درمورد سوالاتتون، باور بفرمایید اینجا کسی با کسی دشمنی نداره که بخواد جواب نده...

درمورد منفی ها هم لحن شما واقعا مناسب نبوده...و احتمالا بچه هایی که منفی دادن هم دلیلشون همین بوده...کسی که طلبی نداره اینجا...همه در کنار همیم که باهم پیشرفت کنیم...

شما احتمالا بزرگتر از خیلی از ماها باشید...مطمعنم حرفامو درک میکنید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@ , mrm.sary , software94 , elhamgh , neda_Network
ارسال: #۱۳۳۳
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
خسته نباشید بچه ها ، آزمونا رو چطور میدین؟ این مدیریت پارسه رو اونایی که ۷۰، ۸۰ میزنن از کجا میخونن؟ آخه خیلی از مطالبش توو سوالا اشنا نیست واسه من، من از رابینز میخونم یعنی همین بسه دیگه؟

Stop talking. Start walking
ارسال: #۱۳۳۴
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ)okok نوشته شده توسط:  دوستان من مایلم ۳ مرحله آخر مدرسان شریف رو شرکت کنم ... آیا از تخفیف مخصوص اعضای مانشت برخوردار می شم؟

میدونید هزینه ش چقده؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۳۳۵
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ
Re: گروه درسی آبان ماه
بچه ها من تو مبحث مرتب سازی بدجور مشکل دارم. وویس سیدجوادی هم دقیقا همین یه قسمت رو نداره اصن Sad
راهنماییم میکنین؟

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۹۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close