زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۱۸۱
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  حالا نمیشه اینجارو اولویت قرار بدین ماهم باشیم تو گروه؟
خب اینجا یکم سخت پیام دادن واتس خیلی راحت تر شما نمیشه بیاین واتس دسترسمون بهتر

نه گفتم که من گوشی تحریمم، فقط شبا بیایم اینجا بگیم ساعتامون چقدر شد اوکی؟

باش من تابع جمعم واسم فرق نداره خبرش بهم خصوصی بگین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
پس از فردا شبا یه ساعت مشخصی( مثلا ۱۱) بیایم بگیم اوضامون چطور بود. من ساعت مطالعم خیلی کمه و فقط الکی هدر میره

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۸۳
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
خوبه جانم ؛ اینجور دیگه تایمای دیگه الکی نمیایم مانشت الاف شیم!!
پس شد شبا ساعت ۱۱به بعد اینجا
فقط اینکه صادقانه بگید

‏(هرچن من هنوزم فک میکنم اگه هرکی به هرکی نباشه بهتره؛مثلا اگه ۲نفر پایه باشن ؛ چون زووم هستن رو هم یه اجبار بیشتری هس )
ارسال: #۱۸۴
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
باش ۱۱خوب
من واتس ک گفتم واس این بود ک همه میتونستیم تایم بندی کنیم و طی یک تایم ی درس خاصی بخونیم پایانش باهم رفع اشکال کنیم به نظرمن اینجوری بهتر جواب میده تاشب گزارس فقط بدیم
ارسال: #۱۸۵
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ق.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  باش ۱۱خوب
من واتس ک گفتم واس این بود ک همه میتونستیم تایم بندی کنیم و طی یک تایم ی درس خاصی بخونیم پایانش باهم رفع اشکال کنیم به نظرمن اینجوری بهتر جواب میده تاشب گزارس فقط بدیم

این روشو اکتحان کردم ج نمیده چون تو یه ساعت خاص مثلا یکی یه اتفاقی براش میوفته، یا یکی حسه اون درسو نداره دوس داره یه چیزه دیگه بخونه. کل ساعات یه روز ملاک خوبیه. و اینکه چقد از مباحث خوندیمو کیفیتش چطور بوده بستگی به خود طرف داره. ولی هفت ساعتمون هر چقدر با کیفیت تر نزدیکی به شریف بیشتر.

سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۱۸۶
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
واس من ک اون جوری جواب میده حالا درس مهم نیست ولی تایم بندیش باعث میشه اون زمان درس بخونیم
ولی درکل فرقی نداره مهم ایجاد انگیزه واس همدیگست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۸۷
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه هایی ک میخواین باهم بخونین از من میشنوید نکنین اینکارو
چون خیلی وقتتون گرفته میشه.اول میگید شبا فقط بیاین اما یهو میبین کلی از وقتتونو دارید درین باره میحرفید.اگه کسی بخواد با دیگری بخونه بهتره ک خونه هاتون نزدیک هم باشه.با هم ی مطلبو بخونین بعد رفع اشکال کنین.وگر نه از راه دور کسی نمیتونه سوالیو واسه دیگری حل کنه یا رفع اشکال شه.اگرم بشه خیلی وقت گیره.
اگه قصدتون افزایش مطالعه تونه باید بگم ک تا زمانی ک دنبال ی عامل خارجی واسه پیشرفت درسیتون هستید همیشه درجا میزنین.هیچکس جز خودتون علاج دردتون نیس.یه روز باید با خودتون بشینین دو دوتا چهارتا کنین ببینین چی میخواین.کجای کارین.
این نظر من بود.فقط قصدم راهنمایی بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kingmax , ana9940
ارسال: #۱۸۸
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بچه هایی ک میخواین باهم بخونین از من میشنوید نکنین اینکارو
چون خیلی وقتتون گرفته میشه.اول میگید شبا فقط بیاین اما یهو میبین کلی از وقتتونو دارید درین باره میحرفید.اگه کسی بخواد با دیگری بخونه بهتره ک خونه هاتون نزدیک هم باشه.با هم ی مطلبو بخونین بعد رفع اشکال کنین.وگر نه از راه دور کسی نمیتونه سوالیو واسه دیگری حل کنه یا رفع اشکال شه.اگرم بشه خیلی وقت گیره.
اگه قصدتون افزایش مطالعه تونه باید بگم ک تا زمانی ک دنبال ی عامل خارجی واسه پیشرفت درسیتون هستید همیشه درجا میزنین.هیچکس جز خودتون علاج دردتون نیس.یه روز باید با خودتون بشینین دو دوتا چهارتا کنین ببینین چی میخواین.کجای کارین.
این نظر من بود.فقط قصدم راهنمایی بود.

بنده هم مخالف حرفایه شما نیستمو اینطوری نیستم که انگیزه ای نداشته باشمو سعی کنم با عامل بیرونی ایجاد انگیزه کنم، رفع اشکالم نمیکنیم فقط واسه افزایش ساعت مطالعمون قراره با هم پیش بریم اینطوری هفته ای نیم ساعت افزایشم بشه عالیه.

ارسال: #۱۸۹
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
این همه منفی واسه اینه که چند نفر باهم خواستن قرص و محکم راهشونو ادامه بدن؟ چرا مردمه ما طاقته دیدنه همکاریو ندارن؟ مگه چی میشه به همدیگه کمک کنیمو هممون موفق بشیم؟ به جایه اینکه بخواییم تو ذوق هم بزنیم یکم دیدمونو باز کنیم. فضای رقابتی اینجا هم خداروشکر مثبته و کسی زیرآب زدن بلد نیس.

ارسال: #۱۹۰
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سلام بچه ها، ب دادم برسید ، من اصن نمیتونم درس بخونم، کلا یه ساعت تو روز ک بعضی از روز ها همونم نمیخووونم !!! هیچ کاریم ندارم ، نمیدونم چ مرگمه ؟؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: donyajoon24
ارسال: #۱۹۱
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها، ب دادم برسید ، من اصن نمیتونم درس بخونم، کلا یه ساعت تو روز ک بعضی از روز ها همونم نمیخووونم !!! هیچ کاریم ندارم ، نمیدونم چ مرگمه ؟؟؟

برو یه مدت کتابخونه درس بخون.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال: #۱۹۲
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
اصن تمرکز ب زیر صفر میل میکنه ، ولی فردا میرم امتحان کنم ، ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۳
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  اصن تمرکز ب زیر صفر میل میکنه ، ولی فردا میرم امتحان کنم ، ممنون

باز بهتر از نخوندنه. یکی دو روز که بری مجبور میشی بخونی.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال: #۱۹۴
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
شماها زیادی خوشتونه.....منکه دارم دیوونه میشم.توی این هیر و ویری شاید بخوایم خونه بخریمو بفروشیمو...اسباب کشی..وای دیوونه نشم خیلیه...اگه مجبورشم اسباب کشی کنم همه ی زحماتم به هدر میره...خدایا............

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۹۵
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
سلام.

این وقت گذاشتن و به هم دیگه آمار دادن به همدیگه به چه دردتون میخوره؟
بشینید خودتون بخونید دیگه. به بقیه چیکار دارید؟ خیلی کار بیهوده ایه به نظرم.
خودتون بخونید. با کورنومتر هم زمان درس خوندن مفیدتون رو اندازه بگیرید.
مهم نیست چقدر میخونید، مهم اینه که به آزمونا برسید و طبق برنامه پیش برید.

موفق باشید.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Aurora , mrsh1372 , NP-Cσмρℓєтє , kingmax , iammiti , Riemann , m@hboobe , saeidkhan , sharifIT , Bache Mosbat , software94 , Donna , neda_Network , tabassomesayna , newsoftware11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۴۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۹۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۵۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close