زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۲۸۶
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
در جواب صحبت کاربر jparisa
من از همگی عذرخواهی میکنم
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه س
برای همه گی ارزوی موفقیت دارم
اما دوستان هروقت سوال کردن دیره برا خوندن؟ در کنارش گفتن واقع بینانه بگین، نگفتن روحیه بدین، واقع بینانه یعنی بر اساس اکثریت، اما همگی میدونیم قدرت انسان به حدی زیاده که میتونه استثناهای زیادی رو بوجود بیاره، واسه ی همینه عاشق فیزیک کوانتوممBig Grin
من هم مثل همه ی شما کنکوری ام، و از وقتی مانشتم همه ی تجربه ها و مصاحبه هارو خوندم ودوس دارم همگی بر اساس تلاش هامون نتیجه بگیریم
امیدوارم اردیبهشت ۹۴ همگی رو شاد ببینم و با خیلیهاتون همکلاسی بشم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , iammiti , kingmax , mrm.sary , Aurora , sana2014 , mrsh1372 , عزیز دادخواه , neda_Network
ارسال: #۲۸۷
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
دوستان یه راهنمایی دیگه هم بهم میکنین؟
ضزیب دروس مشترک ۲ برابر دروس تخصصیه.یعنی ارزش دروس مشترک ۲برابر دروس تخصصی و ۴برابر زبان تو it هست؟
اگه اینطوره زبان ارزش وقت گذاشتن رو نداره؟
ارسال: #۲۸۸
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)mahsa_92 نوشته شده توسط:  یا مثلا جزوه آقای یوسفی که دوستان زحمت کشیدن گذشتن

سلام من توی تاپیکا گشتم نبود لطفا اگه واقعا جزوه ای از ایشون آپلود شده لینک بدین، خیلی ممنون

گسسته جزوه نداره ولی معماریشون چرا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه ها میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟
موقع تست زدن تو خیلی از درسا ترسی ندارم و اگه مطلبی از درسی رو خونده باشم راحت تستشو میزنم، ولی تو درسه سیستم از تست زدن میترسمو حتی سره کنکوره پارسالم ۴تا از سوالاشو رو گزینه ی درستش دایره کشیدمو رد شدم و نزدم، درصد تخصصیم شد ۲۲ اگه اون چهارتا سوالو میزدم ۵۰ اینا میشد. همین بلا تو آزمون قبلیم سرم اومد. به نظرتون چیکار کنم؟
[/quote]

=======================
اگر از کنکور بترسین قبول نمیشین وقتی کنکور رو به دید مسخره دیدی موفق میشی شکستش میدی البته خیلی باید تلاش بکنیدا نه اینکه بشین بامید خدا
دعا وقتی ثمره داره خیلی تلاش کرده باشی وگرنه هیچ اثری نداره
من هنوز سیستم ۱کلمه هم نخوندم ایتی هم هستم اما مهم این ۲/۳ رو میخونم اما درست وحسابی از هفته اینده هفتهخ ایی۶ساعت واسش گذاشتم
من هم سیستم حقیقت دارم هم جزوه هادی یوسفی هر نیاز داره بگه یا اینجا یا با پیام

(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  مقسمی البته برای مدیریت، مرور کنکورهای سال‌های پیش هست که تست‌هاشون از رابینز بوده. اگر خود رابینز رو می‌خوانید، چندان مشکلی بابت تست‌ها نخواهید داشت اما بهتره همه‌ی کنکورهای سال‌های پیش رو مثلاً از ۸۶ تا ۹۳ همه رو مرور کنید.

ضمناً فقط یک چیز رو یادتون نره: شما موفق نمیشید، مگر اینکه خودتون بخواهید موفق بشید. من پارسال از هفته دوم مهر شروع کردم و دو-سه هفته از پاییز هم نتونستم بخوانم. شما باید فقط تلاش کنید و امید خودتون رو از دست ندید؛ خودتون رو هم دست کم نگیرید. (البته کاذب نشه)

من خود رابینز میخونم!
اما واسه تسلط و اینکه بفهمم چقدر کیفیت خوندنم خوب بوده دنبال تست هستم!
کتاب مقسمی هم دارم و همینطوری که گفتین کنکورهای سال های پیش هست!
یعنی کتابی نیست که تست های تالیفی از رابینز داشته باشه؟

==============
من عرض کردم قبلا کتاب اقای پرچ و مقسمی
و کتاب مدرسان شریف که بهتر از اولیه
اما خوب زابینز هنوز کتابی ازش ندیدم من یکی

(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  دوستان واسه پایگاه داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنن؟
البته منظورم بیشتر کتاب تسته؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

=====================
بدون تردید پارسه بهترین وکاملترین تو تست
البته توی درسنامه هیچ کتابی کامل نیست البته بهترینش همین پارسه هست

(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  چند روزه درس نخوندم . دارم دیوونه میشم
هر کاری میکنم اصلا حس درس نمیاد!!!!!!!!!!!

==================
خیلی بده

(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ)rastin_gh نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان،خواستم یه مطلبی بنویسم ولی گفتم تاپیک جدید نزنم ،ممنون میشم همگی بهم کمک کنید
راسش منم جزوه گروه درسی آبانم ! سال دومم هست و از کارم استعفا دادم که دباره شانسمو امتحان کنم
راسش خیلی بد جایی گیر افتادم، تازه شروع کردم ولی ۷-۸ ماهیی هست از درس و بحث بیرون بودم الان فشار روم هست.
رشتم آی تی هست و باید امسال قبول بشم به خاطر شرایط کاریم
راسش توی بعضی درسا ضعف دارم که دو مورد اصلیش ساختمان و الگوریتم هست که همیشه ازش میترسیدم سال پیش هم
به خاط همین رتبم جالبی نشد،مثلا واسه ساختمان داده دارم کتاب پارسه که شبیه جزوست و میخونم خیلی سختمه
کلی فرمول داره اصلا پیش نمیره ، کتاب مقسمی هم دارم ازش ،ولی نمیدونم چیکارش کنم.
واسه الگوریتمم همینجور کتاب آقای یوسفی شروع کردم ولی نمیدونم چرا همش میترسم و خوندنم پیش نمیره
تو برنامه ریزی اصلا دلم نمیخاد این دوتا درسو بزارم، درسای دیگرو همشو دوس دارم سال پیشم خوندم ولی چون گسسته
نمیخونم اگه این دوتارم نخونم که میشه مثله سال پیشم
از دوستام میخام کمکم کنید بهم راه کار بدید چون خیلی استرس دارم فشار زیاده روم
به نظرتون از کجا شرو کنم تو این وقت باقیمونده،چیکارش کنم ؟ کلاس برم یا اینکه راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟
الان یه کلاس پیدا کردم مال دکتر مردوخی هست اصفهان هستن، نمیدونم اصلا دیگه ارزش کلاس رفتن داره یا اینکه منبع بهتری هست؟ یا مثلا جزوه آقای یوسفی که دوستان زحمت کشیدن گذشتن
نمیدونم والا گیج شدم
ببخشید طولانی شد عذر میخام...
ممنون از پاسخاتون
سلام دوست عزیز من هم دقیقا شرایط شما رو دارم.پارسالم کنکور دادم از الانم دارم شروع میکنم .مشاوره کردم تحقیق هم کردم به دوتا نتیجه رسیدم:
۱-خود آدم بهتر از هرکسی میدونه چکار باید بکنه مخصوصا تو نحوه درس خوندن (بهترین مشاور خودتی)-
۲-مهم ترین فصل ها و مهم ترین مباحث رو بخون
برای ساختمان و الگوریتم کتابهای درس و کنکور حمیدرضا مقسمی (جلد زرد و مشکی)
از تکنیک های تند خوانی استفاده کن
مرور کن
تست بزن
و مهم تر از همه با گیر دادن به چیزی که نمی فهمی وقتت رو تلف نکن .بقیه مطالب رو مطالعه کن و از اونایی که متوجه نمی شی بگذر و بذارشون برای وقتی که ذهنت آروم تر شده و تو وقتای اضافی

=========================
من توصیه میکنم بازگشتی گسسته ر وبخون ۳روز بعدش برو سراع ساختمان والگوریتم توضیح مفصل تری میخای بهم پیام بده اقای راستین شاید بتونم کمکی کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , نگاه
ارسال: #۲۸۹
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط bahar1369.)
سلام بچه ها.خسته نباشید.
یه نکته رو از منم یاد بگیرید که توی سیستم تجربه داشتم.
هر درسی رو که ازش میترسین برین سمتش و بهش گیر بدین. به مسائل سختش گیر بدین.قطعا براتون دلچسب میشه.
مثل تاریکی میمونه که تا وقتی داخلشو ندیدین ازش وحشت دارین Confused ولی وقتی یه چراغ کوچولو هم براتون روشن بشه ترستون میریزهBig Grin

این یه واقعیت محضه که خودم تجربش کردم.بیشتر تو درس سیستم، چون سراغ تستاشم نمیرفتم هیچوقت.ولی الان حداقلش اینه که رو سخت تریناشم میشینم فکر میکنم.
این تجربه رو به میزان کمترش برا معماری داشتم.معماری رو سخت میدیدم اما اینقد خوندمش تا برام فهمیدنش راحت شد.

و دلایل عدم موفقیتم: سال اول که کنکور دادم بااینکه تا قبلش هیچی بلد نبودم رتبم خیلی خوب شد. سال دوم مغرور شدم. و نمره منفی زیاد داشتم تو تستا. حرص نزنید برا تست زدن(البته سر جلسه)

امیدوارم همگی پر انرزی باشین همیشه.به امید موفقیت TongueHeart

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , faezehtt , ریحان , elhamgh , نگاه , احسان مومنی , neda_Network
ارسال: #۲۹۰
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
سلام دوستان.
میبینم آنچنان سخت درگیر درس خوندنین که فرصت سر زدن به انجمن رو هم ندارید.
ایشالا با کمک هم موفق میشیم.من تمام اطلاعاتم راجع به ارشد رو از این انجمن و شما دوستان بدست آوردم.
احسنت . بخونید.یه کم از من پیر مرد یاد بگیرید.....
شما الان حال ندارید به سن و سال من برسید که....
پس با تمام توان به پیش....جوانهای پرقدرت و دانشمند ....
ارسال: #۲۹۱
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط shamim_70.)
سلام دوستان،خدا قووووت

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،خدا قووووت

اونایی ک نرم افزارو از رو مدرسان میخونین،این تستای ۲فصل اخر ک مربوط ب مدیریت پروژه هستن ماله سالای ۸۴،۸۵رو میتونین حل کنین؟؟همش مسیله هس.بعدم مدرسان اینجور توضیح نداده.
لازمه اینجوری خونده شه؟؟بشکل مسیله ای و اینقد مفهومی!!؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۲۹۲
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
==============
نه لازم نیست

اونایی ک نرم افزارو از رو مدرسان میخونین،این تستای ۲فصل اخر ک مربوط ب مدیریت پروژه هستن ماله سالای ۸۴،۸۵رو میتونین حل کنین؟؟همش مسیله هس.بعدم مدرسان اینجور توضیح نداده.
لازمه اینجوری خونده شه؟؟بشکل مسیله ای و اینقد مفهومی!!؟
ارسال: #۲۹۳
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
وای از صبح تا حالا امار خوندم فصل ۳ بارسه..واقعا حالم داره بد میشه دیگه..همیشه بعد ۴//۵ ساعت امار خوندن اینطور میشم...کمک.....تازه...فقط درسنامشو خوندم..فردا تستهاش..شماها چی؟ امار رو دوست دارین؟ زود میگیرین مطلبو؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۹۴
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  وای از صبح تا حالا امار خوندم فصل ۳ بارسه..واقعا حالم داره بد میشه دیگه..همیشه بعد ۴//۵ ساعت امار خوندن اینطور میشم...کمک.....تازه...فقط درسنامشو خوندم..فردا تستهاش..شماها چی؟ امار رو دوست دارین؟ زود میگیرین مطلبو؟
خخخخخخBig Grin
من تازه امسال میخوام آمار بخونم.اتفاقا فصل ۳ پارسه رو تازه تموم کردم.اینکه فقط سیگما و انتگرال داره.من ترسم از اینه که انتگرال سخت بیاد نتونم حلش کنم...
اما خیلی زیاد گفته خیلی حوصله سر بره Dodgy موندم فصل ۴ و۵ رو چجوری تموم کنم اینقد حجمش زیاده.شیرازی بودن و این همه حجم کتابUndecided
خدا خودش صبر بده...

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۹۵
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
اره فصل انتگرالاش منو کشت بچه ها انتگرال جز ب جز چطور بود?
ارسال: #۲۹۶
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ق.ظ، توسط ehsansjs.)
شرمنده
مانشت خراب بود یا سیستم من؟؟!
شماها باهاش مشکلی نداشتینHuhHuh
۳روزه پروژه ام رو استارت زدم تازه امروز صبح نصب برنامه ها تمام شد خداروشکر
حالا ببینیم چی میشه حداقل ی هفته درس و کنکور تعطیل چونکه: کارگران مشغول کارند
ارسال: #۲۹۷
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
مانشت خراب بود دیشب درست شده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۹۸
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
سلام.عزاداری هاتون قبول.ماشالله بچه های گروه چقدر درس خونن
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , kingmax
ارسال: #۲۹۹
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ
یادش بخیر سال پیش اینوقع درس خوندنBlush تازه کتاب شبکه راس را سفارش دادم و شروع کردم .برای همه کنکوریها دعای موفقیت و رسیدن به بهترین درجات را دارم .با موفقیت به پیش برید و هدفتون همیشه پیش روتون باشهHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , kingmax , sara417 , mrsh1372
ارسال: #۳۰۰
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
جای چند نفر از بچه های این تاپیک خالیه چند روزه، امیدوارم خوب باشن و مشغول درس خوندن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۶۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۶۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۹۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close