زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۸۴۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
بماند که رفتار مناسبی کلا نداشتن.من حالا نمیدونم دلیلش چی بود!!
میگه نه وقت منو بگیرید و نه وقت خودتونو.الکی هم جو ندید!!!کارشون کاملا قانونی بوده و جای هیچ اعتراضی نداره.اگه غیر از این بود خودم پیگیری میکردم.
گفت نه وقت خودتونو بگیرید نه وقت منو!!!!
گفت این فقط راجب ۱رشته که نیست من بیفتم دنبالش!!!!
میگم پس ماجرای دانشگاه شریف پارسال چی؟!میگه اون فرق داشت.اون اول چیز دیگری اعلام کردن..اما الان قبل ثبت نام اعلام شده.
خداحافظ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
................................................................................​​.............................................
متاسفم واقعا!!!
بچه ها بیخیال.بخاری ازینا در نمیاد...
بشدت غمگین.عصبانی و مستاصلم.
فقط دارم فکر میکنم الان چکار کنم که بهترین راه باشه!!
مملک کجا کاراش درست بوده این دومیش باشه.
بهترین کار چیه بچه ها؟؟؟منظورم برنامه درسیه.
میشه هرجفت طرفو امتحان داد؟واسه نرم افزارم فقط یه مداری بخونیمو یه زبانی خوب بزنیم..نمیشه؟؟

به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااا

بچه ها میشه یه کتاب خوب واسه مدیریت بهم پیشنهاد بدید؟
همینطور واسه مدار الکتریکی.
و اینکه شما این درس انتقال داده رو دیدید؟؟چجوریه؟؟تو چه مایه اییه اصن؟
بعد یکی بگه محاسبات آسون تره یا آمار؟؟
لطفا جواب منو بدید تا زودتر یه خاکی بسرم بریزم Sad
مجبوریم نرم افزارو اصلی و آی تی رو شناور شرکت کنیم!

شبکه مگه مدار الکتریکی داره؟!!!

برای مدار الکتریکی کتاب پوران پژوهش و مدرسان شریف خوبه. من خودم از مدرسان شریف خیلی راضی‌ترم با این‌که همه می‌گن پوران بهتره.
محاسبات خیلی درس آسون و مسخره‌ایه! چند تا فرمول حفظ می‌کنین می‌زنین تستاشو. می‌شه همه‌شو زد قشنگ! آمار هم از نظر من سخت نیست ولی محاسبات خیلیییی آسون‌تره. کتاب خوب هم من از راهیان ارشد خیلی راضیم. با وجود اینکه این درسو هنوز تو دانشگاه پاس نکردم.

بچه‌ها به نظر من از ریاضی اصلااااا محاسباتو حذف نکنین. واقعا درس آسون و چرتیه. تو چند روز می‌تونین کلشو جمع کنین!

مدار منطقی منظورم بود!!
چیزی راجب انتقال داده نمیدونید?
من اصلا نمیدونم چی هست.ماهیتش چیه!!
خدا ببین کارمون بکجا رسیده باید ۴,۵کتاب اضافه بخونیم ک نکنه ازین ور مونده،ازون ور رونده بشیم!!

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

بچه‌ها می‌دونم خیلی سخته ولی به خدا خودتون دارین بدترش می‌کنین با این حرف‌ها!! مدار منطقی خیلی خوب و آسونه. بهترین کتاب هم براش پورانه! اصلا شک نکنید توش! خیلی خوبه!
انتقال داده من می‌دونم تو دانشکده‌ی ما همون شبکه۲ه!! بعد ریاضی‌طور شبکه‌ست! حال ادیگه نمی‌دونم! اینو فقط شنیدم! خودم که پاس نکردم درسشو. من نرم‌افزارم.انتقال داده درس سخت‌افزاره که البته آی‌تی های ما بعضا اختیاری پاسش کردن.

برای نظریه زبان‌ها هم من خودم هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم که بخوام بگم چی کار کنین Big Grin ولی خب به هرحال می‌گن که همون لینز با تمریناش بهترین منبعه. یعنی که تمریناشو باید بخوریم. هنوز خودم توش ضعیفم ولی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl
ارسال: #۸۴۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
ای روزگار چه مملکتی داریم
یادمه به خاطر معاف شدن از سربازی یه رشته ای که دلخواه خودم نبود رو واسه ارشد رفتم(مدیریت)
ولی در یک چشم به هم زدن معافیت پدر بالای ۵۹ سال به پدر بالای ۶۵ سال تغییر پیدا کرد
انصراف دادم و رفتم خدمت... بیست ماه خدمت کردم توی یکی از بدترین پادگان های ایران
هیچوقت... تکرار میکنم هیچوقت و تحت هیچ شرایطی حلالشون نکردم و نمی کنم

این تغییر ضرایب و نابود کردن آی تی هم که دیدم هیچ تعجبی نکردم... هیچ تعجبی نکردم واقعا
چرا؟
چون بازی با آینده ی مردم کار هر روز این مملکته
 سپاس‌گزاری شده توسط: tanhatarin , sorenamusic , jparisa , atenaa , farnod3
ارسال: #۸۴۳
گروه درسی آبان ماه
وقتی فک میکنم خندم میگیره هدفم شبکه شریفه حالا نگاه کنین:
بخش اول : اوضاعه شبکه کلا از هم پاشید انگار نارنجک خورد
بخش دوم: شریف تحریم شد.
حالا قضاوت با شماست.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh@@@di , jparisa
ارسال: #۸۴۴
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
بماند که رفتار مناسبی کلا نداشتن.من حالا نمیدونم دلیلش چی بود!!
میگه نه وقت منو بگیرید و نه وقت خودتونو.الکی هم جو ندید!!!کارشون کاملا قانونی بوده و جای هیچ اعتراضی نداره.اگه غیر از این بود خودم پیگیری میکردم.
گفت نه وقت خودتونو بگیرید نه وقت منو!!!!
گفت این فقط راجب ۱رشته که نیست من بیفتم دنبالش!!!!
میگم پس ماجرای دانشگاه شریف پارسال چی؟!میگه اون فرق داشت.اون اول چیز دیگری اعلام کردن..اما الان قبل ثبت نام اعلام شده.
خداحافظ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
................................................................................​​.............................................
متاسفم واقعا!!!
بچه ها بیخیال.بخاری ازینا در نمیاد...
بشدت غمگین.عصبانی و مستاصلم.
فقط دارم فکر میکنم الان چکار کنم که بهترین راه باشه!!
مملک کجا کاراش درست بوده این دومیش باشه.
بهترین کار چیه بچه ها؟؟؟منظورم برنامه درسیه.
میشه هرجفت طرفو امتحان داد؟واسه نرم افزارم فقط یه مداری بخونیمو یه زبانی خوب بزنیم..نمیشه؟؟

به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااا

برای مدار الکتریکی کتاب پوران پژوهش و مدرسان شریف خوبه. من خودم از مدرسان شریف خیلی راضی‌ترم با این‌که همه می‌گن پوران بهتره.
محاسبات خیلی درس آسون و مسخره‌ایه! چند تا فرمول حفظ می‌کنین می‌زنین تستاشو. می‌شه همه‌شو زد قشنگ! آمار هم از نظر من سخت نیست ولی محاسبات خیلیییی آسون‌تره. کتاب خوب هم من از راهیان ارشد خیلی راضیم. با وجود اینکه این درسو هنوز تو دانشگاه پاس نکردم.

بچه‌ها به نظر من از ریاضی اصلااااا محاسباتو حذف نکنین. واقعا درس آسون و چرتیه. تو چند روز می‌تونین کلشو جمع کنین!

مدار منطقی منظورم بود!!
خدا ببین کارمون بکجا رسیده باید ۴,۵کتاب اضافه بخونیم ک نکنه ازین ور مونده،ازون ور رونده بشیم!!

بچه‌ها می‌دونم خیلی سخته ولی به خدا خودتون دارین بدترش می‌کنین با این حرف‌ها!! مدار منطقی خیلی خوب و آسونه. بهترین کتاب هم براش پورانه! اصلا شک نکنید توش! خیلی خوبه!
انتقال داده من می‌دونم تو دانشکده‌ی ما همون شبکه۲ه!! بعد ریاضی‌طور شبکه‌ست! حال ادیگه نمی‌دونم! اینو فقط شنیدم! خودم که پاس نکردم درسشو. من نرم‌افزارم.انتقال داده درس سخت‌افزاره که البته آی‌تی های ما بعضا اختیاری پاسش کردن.

برای نظریه زبان‌ها هم من خودم هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم که بخوام بگم چی کار کنین Big Grin ولی خب به هرحال می‌گن که همون لینز با تمریناش بهترین منبعه. یعنی که تمریناشو باید بخوریم. هنوز خودم توش ضعیفم ولی.

إ??
انتقال داده شبکه ۲إ?
شنیدم درس برقیاس!
شبکه ۲ کجاش مباحثش سخت افزاری بود!! :-|
میدونید چیه،تصور خوندن این همه کتاب که یسری هاشم جدیدن،یسری هاشم مجبوری بیخیال شی واقعا حس بدیه!!!
فک کنید ازون ور نرم و هوش و مدیریت میخونی که این ور بدردت نمیخوره،ازین ور هم مثلا نهایت محاسبات و بخونی و یه انتقال داده ایی چیزی!!
من بیچاره اون وقتا گسسته رو حذف کرده بودم!
واقعا دلم میخاد یکی منو ازین آشفتگی فکری نجات بده!!

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۸۴۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی فک میکنم خندم میگیره هدفم شبکه شریفه حالا نگاه کنین:
حالا قضاوت با شماست.

قضیه تحریم چیه؟
بیاین همگی بهم قول بدیم توو گرایشه خودمون بمونیم و گرایشای دیگه رو نزنیم Sad

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , farnod3
ارسال: #۸۴۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  

مدار منطقی منظورم بود!!

إ??
انتقال داده شبکه ۲إ?
شنیدم درس برقیاس!
شبکه ۲ کجاش مباحثش سخت افزاری بود!! :-|
میدونید چیه،تصور خوندن این همه کتاب که یسری هاشم جدیدن،یسری هاشم مجبوری بیخیال شی واقعا حس بدیه!!!
فک کنید ازون ور نرم و هوش و مدیریت میخونی که این ور بدردت نمیخوره،ازین ور هم مثلا نهایت محاسبات و بخونی و یه انتقال داده ایی چیزی!!
من بیچاره اون وقتا گسسته رو حذف کرده بودم!
واقعا دلم میخاد یکی منو ازین آشفتگی فکری نجات بده!!

می‌دونم سختی‌هاشو به خدا! من خودم برای دوستای آی‌تیم خیلی ناراحتم الان! ولی خب من می‌گم شما دیگه دارین بدتر می‌کنین این اتفاق بدی که افتاده رو! یعنی قشنگ من دیدم ۲-۳ تا بچه‌های ما که می‌خواستن کنکور آی‌تی بدن خیلی قشنگ امروز که بهشون توضیح دادم چی‌ شده کنار اومدن با قضیه و گفتن اوکی بگو چی خوبه واسه این درسای جدید که بریم بگیریم. یعین سریع برنامه‌شونو عوض کردن. اولش فحش و اینا دادن ها. ولی خب بعدش دیگه سریعا جمع و جور کردن خودشونو. اونا حتی نمی‌دونستن چی شده! من تازه بهشون گفتم! از بس که نگران و ناراحت بودم واسشون. من منظورم این بود. اگر نه در این که خیلی اتفاق بدی افتاده شکی نیست واقعا.
ولی خب کامپیوتریام که همه درساشونو نمی‌خونن که آخه!‌یه عده معماری رو حذف می‌کنن! یه عده کل ریاضی رو می‌ذارن کنار!! یه عده نظریه نمی‌خونن. تو هوش یه عده مدارو نمی‌خونن. یعنی می‌گم قرار نیست همه ی این ۶درسی که اضافه شده رو بخونین حالا لزوما.

ضمن اینکه این حرف که می‌گین کامپیوتریا میان شبکه و امنیت می‌زنن زیاد حرف درستی نیست. خب ما که بی‌هدف درس نمی‌خونیم که! یا روی هوش سرمایه‌گذاری کردیم یا نرم یا حالا یه عده معماری. دیگه اینقدر بی‌هدف و بی‌برنامه نیستیم که بریم اونا رو بزنیم که... بعد هم که مگه تایم دفترچه اختصاصی چقدر زیاده که برسیم این همه درسو بزنیم؟

من نمی‌دونم دیگه.اینو بچه‌های سخت‌افزار ما گفتن. ازشون پرسیدم انتقال داده چیه؟ گفتن همون شبکه۲ه. حالا دیگه نمی‌دونم شاید هم تو دانشگاه ما به جای انتقال داده شبکه۲ درس می‌دن! نمی‌دونم!
ارسال: #۸۴۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
ا اخه من موندم،
ای تی و کامپیوتر د، و تا رشته کاملا مجزا از دوره کارشناسی هستند، حالا بدون هیچ تحلیل و کارشناسی بیاند دو تا رشته از ای تی بردارند بدند، یه رشته ی دیگه، اخه کجای منطقه
البته که کامپیوتر و ای تی هم خانواده اند، خوب اول باید کارشناسی بشه، صحبت بشهف اطلاع رسانی بشه ، بعد بیان با منطق یه کار منطقی کنن
اینجوری که نمیشه، اول صبح از خواب پا شی ، ببینی دنیا زیر و رو شده،
اخه کجا منطقه
حالا من موندم، ای تی با دو تا گرایش، که تقریبا نسبت به بقیه ی گرایش های هم خانواده اش ضعیف هستش، چطوری میتونه دووم بیاره
یعنی هر چه کاسه کوزه است سر ای تی شکسته میشه
حالا با این همه برنامه ریزی، بیان بهت بگن بابا همه کارات کشک بوده
اخه چی باید گفت
ارسال: #۸۴۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  ا اخه من موندم،
ای تی و کامپیوتر د، و تا رشته کاملا مجزا از دوره کارشناسی هستند، حالا بدون هیچ تحلیل و کارشناسی بیاند دو تا رشته از ای تی بردارند بدند، یه رشته ی دیگه، اخه کجای منطقه
البته که کامپیوتر و ای تی هم خانواده اند، خوب اول باید کارشناسی بشه، صحبت بشهف اطلاع رسانی بشه ، بعد بیان با منطق یه کار منطقی کنن
اینجوری که نمیشه، اول صبح از خواب پا شی ، ببینی دنیا زیر و رو شده،
اخه کجا منطقه
حالا من موندم، ای تی با دو تا گرایش، که تقریبا نسبت به بقیه ی گرایش های هم خانواده اش ضعیف هستش، چطوری میتونه دووم بیاره
یعنی هر چه کاسه کوزه است سر ای تی شکسته میشه
حالا با این همه برنامه ریزی، بیان بهت بگن بابا همه کارات کشک بوده
اخه چی باید گفت

آخه کدوم کار این مملکت رو حساب و کتابه که این باشه؟؟؟

نمی‌دونم در جریانین یا نه. از ورودی ۹۳ یعنی امسال کلا رشته‌ی آی‌تی نداشتیم دیگه تو کارشناسی. رشته‌ی آی‌تی شده گرایش کامپیوتر. در همین راستا هم برداشتن بدون هیچ اطلاع قبلی این بلارو سر کنکور ارشد آی تی آوردن...
ارسال: #۸۴۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی فک میکنم خندم میگیره هدفم شبکه شریفه حالا نگاه کنین:
حالا قضاوت با شماست.

قضیه تحریم چیه؟

اخبار گف دانشگاه شریفم رفت تو لیست تحریمیا ولی قرااااااااره حرف بزنن برگرده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۸۵۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ)sorenamusic نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما کامپیوتریا هرسال با تغییر ضرایب مواجه می شیم برنامه هامون بهم میریزه صدامون هم در نمی آد ... بعد اینا می گن به نفع کامپیوتریا شده...

داداش الان ۶ ، ۷ تا درس ۲ ماه مونده به ما آی تی ها اضافه شده اونوقت شما حرف از ضریب میزنی ؟
منظورم این بود که به نفع ما کامپیوتریا هم نشده ... بچه ها می گن به نفع کامپیوتریا شد.

live in the moment
چبزی به اسم برنامه ریزی کشکه
چون همین فردا معلوم نیست قراره چی بشه، یهو میبینی، همه چی عوض شده
شما در حال زندگی کن Big Grin
ارسال: #۸۵۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
کارت اعتباری غیر انتفاعی و پیام نور تا پارسال میشد موقع انتخاب رشته هم خرید، امسال هم به نظرتون میشه؟
با دیدن رتبه تصمیم بگیریم کارتشو بخریم یا نه. Big Grin

من می خواهم، پس می توانم!!!
ارسال: #۸۵۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی فک میکنم خندم میگیره هدفم شبکه شریفه حالا نگاه کنین:
حالا قضاوت با شماست.

قضیه تحریم چیه؟
من قبول دارم ولی به اونایی که عضو مانشت نیستن چجوری بگیم؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۸۵۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  نمی‌دونم در جریانین یا نه. از ورودی ۹۳ یعنی امسال کلا رشته‌ی آی‌تی نداشتیم دیگه تو کارشناسی. رشته‌ی آی‌تی شده گرایش کامپیوتر. در همین راستا هم برداشتن بدون هیچ اطلاع قبلی این بلارو سر کنکور ارشد آی تی آوردن...

هر کسی هر کاری میخواد میکنه، اونوقت کسی صداش در نمیاد
یکی از استادامون میگفت ، یکی از دلایل پیشرفت جوامع میزان اعتراضات منطقی اوناست
ایا ما که هیچ گونه اعتراضی نمیکنیم، ادمای عقب مانده ای نیستیم؟
ارسال: #۸۵۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من که ثبت نام کردم اصلی کامپیوتر و شناور ای تی

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۸۵۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
محاسبات حجمش کمه اما سخت تره
آمار حجیمه اما می شه راحت زد.
پارسه هم یه کتاب آمار داره خیلی خوبه،خواستی بخونی اینو بخون
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  لطفا جواب منو بدید تا زودتر یه خاکی بسرم بریزم Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close