زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۹۱۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط ziba.O.)
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  حالا ما هی با ای تی ها همدردی کنیم هییی اونا بیشتر فاز بگیرن !!!!:|

ای تی عزیز اون موقه که شما ی تعداد کتاب میخوندی ما زیر دوبرابر کتابای شما اونم از نوع سختش جون میکندیم حرف نزدیم

بعد شما این همه جماعتتون اومدی ریختی تو ظرفیت گرایشای ما باز هیچی نمیگیم و تازه باتون همدردی میکنیم

وقتی اومدی میگی وقت مارو کم کنن دیگه بی انصافیه

خدا بخواد میبینیم که انشالا وقت بیشتر هم میشه

خدا جای حق نشسته (:

مطمئن باش این حرفا همش کشکه و هیشکی به این چیزا گوش نمیده اونا اصوله خودشونو دارن. منه آیتی هم ضربه خوردم ولی نه به این اندازه که بگم شما حق ندارین گرایشه مارو جواب بدین. اگه حقته جواب بده دفترچه دسته توئه و انتخاب با خودته.هیشکی تو این دنیا جایه هیشکیو نمیگیره هرکی هر جا حقش باشه همونو درمیاد راحت باشین شما. یه سری از بچه ها قضیه رو جنجالی میکنن نمیدونم چرا.

اینا به این فک نمیکنن که خودشون چطوری تو ۴۰ دقیقه تنها گرایشه شبکه ( هرسوال ۵ دقیقه) میخوان ج بدن؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۹۱۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط ziba.O.)
گروه درسی آبان ماه
من میگم درسته اومدن مارو باهم درگیر کردن ولی هرکی فوقش درسایه خودشو جمو جور کنه والسلام. گفتم که اگه کسی پیدا بشه که وقت کنه چندتا گرایشو در حد عالی ج بده واقعا حقش بوده

حالا قرار نیس دستمون به سنجش نمیرسه باهم دعوا کنیم. این کار حکمتی داره بس بزرگ

سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , jparisa , kingmax
ارسال: #۹۱۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ
والا ب خدا ما نرم افزاریا ب زور برسیم درسای خودمونو جمع و جور کنیم جواب بدیم نگران نباشید بچه ها Big Grin آقایی که میگی ۸۰ دقیقه رو بکنن ۴۰ دقیقه خداییش میتونی تو ۴۰ دقیقه به سوالای شبکه جواب بدی؟! Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , leilaeb
ارسال: #۹۱۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  من منظور بدی نداشتم عزیز، اگه ناراحت شدی معذرت. من میگم درسته اومدن مارو باهم درگیر کردن ولی هرکی فوقش درسایه خودشو جمو جور کنه والسلام. گفتم که اگه کسی پیدا بشه که وقت کنه چندتا گرایشو در حد عالی ج بده واقعا حقش بوده

حالا قرار نیس دستمون به سنجش نمیرسه باهم دعوا کنیم. این کار حکمتی داره بس بزرگ
چه حکمتی آخه؟؟ گند زدن به همه چی.من نمیدونم شما چطوری اینقدر راحت کنار اومدین با این کارشون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۹۲۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط behruz_p.)
گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی میسنجم کارشون عاقلانست ولی دیر خبر دادنشون نه

ایناییکه منفی میدن مرد باشن حرفشونو بزنن من دلیلامو گفتم
از این بدتراشم سرمون بیاد حقمونه از ماست که بر ماست.با آینده کلی جوون بازی کردن کجاش عاقلانس؟! خودم به کنار ولی زیادن کسایی که یه ساله برنامه ریختن درس خوندن.الان آقایون یه شبه تصمیم گرفتن اون کتابا رو بزارین کنار بگیرین اینا رو بخونین! اونم کتابایی که الان اسمشو میشنویم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۹۲۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط ziba.O.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی میسنجم کارشون عاقلانست ولی دیر خبر دادنشون نه

ایناییکه منفی میدن مرد باشن حرفشونو بزنن من دلیلامو گفتم
از این بدتراشم سرمون بیاد حقمونه از ماست که بر ماست.با آینده کلی جوون بازی کردن کجاش عاقلانس؟! خودم به کنار ولی زیادن کسایی که یه ساله برنامه ریختن درس خوندن.الان آقایون یه شبه تصمیم گرفتن اون کتابا رو بزارین کنار بگیرین اینا رو بخونین! اونم کتابایی که الان اسمشو میشنوم!

یکیش من خودم داداشه من، آزمون ثبت نام کردم کلی هم رواله کار دستم اومده بود، اومد اینجوری شد. من نمیگم کارشون و اطلاع رسانیشون درسته میگم بد موقع گفتن ولی شبکه حلیاتش زیاده باید تو کامپیوتر می بود. چرا؟ کی با خوندنه کدوم درس ضرر کرد؟ اسمه یه کتاب بگو غیره درسایه حفظیه نرم افزارو مدیریت که اوناییکه واسه تجارت میخوندن رو اینا سرمایه گذاری میکردن. الانم گرایششون سره جاشه

سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۹۲۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه ها من هم برای همتون متاسفم ولی باید بگم نمی تونم اونطور که باید و شاید درکتون کنم چون من تازه می خوام شروع کنم به خوندن. اما چیزی که می خوام بگم اینه که ۳ چیز موفقیتمونو تضمین میکنه و شرایط بحرانی پیش اومده رو به فرصت طلایی بدل می کنه در وهله اول باید چیز هایی رو که یاد گرفتیم رو فراموش کنیم که می تونم بگم سخت تر از یادگرفتن چیزای جدیده ۲ تای دیگه رو هم خودتون می تونید حدس بزنید که چی هستن...
ارسال: #۹۲۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
میخواستم ببینم برای ما که برای تجارت و آی تی میخوندیم چه فرقی کرده این تغییرات؟؟؟
کسی میدونه!!
ارسال: #۹۲۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ)mahmood0700 نوشته شده توسط:  میخواستم ببینم برای ما که برای تجارت و آی تی میخوندیم چه فرقی کرده این تغییرات؟؟؟
کسی میدونه!!

هیچ فرقی نکرده فقط معماری رو حذف کردن راحتتر شین

ارسال: #۹۲۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
به نظرم به جای دعواکردن باهم بهتره زودترشروع کنیم به خوندن چون وقت کمه ومطالب خیلییییییییی زیاد.
آی تی های عزیزکاریه که شده.باغم وغصه هم حل نمیشه.هرچندکارسنجش واقعا بی انصافیه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , عزیز دادخواه
ارسال: #۹۲۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ)mahmood0700 نوشته شده توسط:  میخواستم ببینم برای ما که برای تجارت و آی تی میخوندیم چه فرقی کرده این تغییرات؟؟؟
کسی میدونه!!

هیچ فرقی نکرده فقط معماری رو حذف کردن راحتتر شین

مقسی از پاسختون..Shy
ولی خداییش دلم واسه بچه های شبکه و امنیت میسوزه...
خیلی نامردیه!!Angry
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , okok
ارسال: #۹۲۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ
ازنظر مواد درسی هیچ فرقی نکرده یعنی نیازی به خوندن کتاب دیگه ای نیست اما از نظر داوطلبین شرکت کننده یحتمل درصدی از عزیزانی که شبکه یا امنیت (با اسم جدید رایانش امن) بجای خوندن چند کتاب دیگه ترجیح می دن فقط یه کتاب مدیریت رو بخونن یا نخونده به شما ملحق بشن. پس رقابت از این نظر برای شما سخت تر می شه حالا این در صدی که شما رو تو این گرایشا همراهی می کنن چقدر هستن برا منم سواله ؟؟؟
ارسال: #۹۲۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
بچه های ای تی هستم..رشته امتحانی اصلی خودمو زدم کامپیوتر رشته شناور خودمو زدم ای تی ..مشکلی پیش می یاد؟
ارسال: #۹۲۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)ایمکس نوشته شده توسط:  بچه های ای تی هستم..رشته امتحانی اصلی خودمو زدم کامپیوتر رشته شناور خودمو زدم ای تی ..مشکلی پیش می یاد؟
نه، اصلا تنها راهی که بخوای تو این دو رشته شرکت کنی همینه و شناور بودن آیتی ایرادی نمی کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirrrrrrr
ارسال: #۹۳۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
از بس ساختمان گسسته و .... جمعا ۱۰ تا کتاب تو مخم کرده بودم خیر سرم میخواستم یه استراحت ۲ یا ۳ روزه بکنم اینم از شانس من باور میکنین من الان سوالای تستام رو با زبان فرانسوی میخونم من اصلا فرانسه بلد نبودم ببین این سازمان سنجش چه ها که نمیکنه ای الهی به زمین گرم بخورن.من امروز صبح زنگ میزنم به سنجش و حسینی بای شما ها هم بزنین اگرم تندی کرد حسابشو میزارم کف دستش.۱۰_۲

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۲۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close