زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۹۴۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط kolak1991.)
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)kolak1991 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)ایمکس نوشته شده توسط:  
نه، اصلا تنها راهی که بخوای تو این دو رشته شرکت کنی همینه و شناور بودن آیتی ایرادی نمی کنه.

یعنی الان من آی تی رو شناور بزنم اولویت با نرمه؟ یا نه هر دوش شانس مساوی داره؟
نه اولویتی مطرح نیس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۴۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
واقعا جای ناراحتی داره این وضعیت اما چندتا نکته هم هست:
- بچه های نرم افزار به گفته خودشون کمتر مایل هستن کهشبکه رو بزنن چون وقت ندارن و ظاهرا نمیخوان وقت خودشون رو با خوندن شبکه هدر بدن
- درسایی که اضافه شده از جمله ریاضی ها رو خیلی از بچه های نرم افزار هم نمیخونن !مثل گسسته خودمون!
- درسایی مثل آمار رو باهاش آشنایی داشتیم و میتونیم بخونیم!فکر نکنم زیاد سخت باشه
- مدار منطقی رو هم داشتیم
- نظریه زبان ماشین خر است!نظری دربارش ندارم
- انتقال داده که یه جزوه دیدم بحث هایی در مورد مدولاسیون و کد گذاری ها و ... هستش که اینم همون چند فصل اول شبکه خودمونه!

از همه اینا که بگذریم مهم نمره کل یا همون تراز هستش!
همه بچه های آی تی شرایط یکسانی دارن!همه یهویی متوجه شدن که درسا عوض شده! و در نهایت فکر میکنم کسایی موفق میشن که سریعتر از شوک خارج بشن و به درسای ساده ای مثل آمار برسن.

[attachment=17220]
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.h5102
ارسال: #۹۴۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ)ghazal dl نوشته شده توسط:  چه غوغایی شده اینجا ، تا دیروز ۲۹ صفحه بود الان شده ۶۰ تا!!!
کسی میدونه با این تغییراتی که دادن میانگین تعداد سوالای گسسته و آمار و محاسبات هر کدوم چند تاس؟

احتمالا هر کدوم ۴تا باشه چون میگن ریاضیات کلا ۱۶تاست

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl
ارسال: #۹۴۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا بعضی از دوستان آی تی نگرانیشون فقط این بعد قضیس که بچه ها ی هوش , نرم افزار و معماری میخوان بیان شبکه امتحان بدن!!!!!!!! واقعاً فک میکنید همچین چیزی هست؟؟ آخه ما چندتا درس با شما مشترک داریم مگه؟؟ ما گل بکاریم درسای خودمونو بخونیم جایزه داریم!!
معماری ۱ درس(انتقال داده) , هوش ۱ درس(الگوریتم) , نرم افزار ۱ درس(پایگاه داده) با دروس شبکه مشترک داره!

حالا درسته بچه ها ی آی تی تا حالا مثه کامپیوتریا این همه درس نمیخوندن واسه کنکور (منظورم تعداد کتاباست) و الان در حقشون بی عدالتی شده و (در حق کامپیوتری ها ناعدالتیه خاموش بود, با این تعداد کتاباشون!) واقعاً ظلمه, خدا ازشون نگذره, ولی یکم واقع بینی هم خوبه!

مگه بچه های کامپیوتر میرسن همه ی درساشونو بخونن؟؟از کل ۳۶-۴۰ هزار نفری که آزمون میدن چند نفرشون همه ی درسارو میخونن؟؟؟

شماها میگید ریاضی اضافه شده و نخوندید , حق دارید ولی باور کنید انگشت شمارن کامپیوتریهایی که همه ی ریاضیات رو خونده باشن! در بهترین حالت یک کامپیوتری ۳ تا ریاضی میخونه , اونم بهترین حالت!!!! معملوش ۲تاست!
شما فک میکنید بچه های کامپیوتر همه ی دروس تخصصیشونو میخونن؟؟؟
خودتون مستحضر هستید که واقعاً حجم دروس کامپیوتر خیلی زیاده و بچه ها نمیرسونن ناچاراً یسری رو حذف میکنن!

با این تفاسیر این حرف زدنها این همه اینجا..... دردی دوا نخواهد کرد! من هر دفعه به اینجا سر میزنم میبینم بچه ها یه جوّ تنش زا بین خودشون راه انداختن و فقط بهم انرژی منفی تزریق میکنن, همه سر در گم ان و هی تاپیک جدید درست میکنن....

اینجور مواقع یکم آرامش لازمه دوستان!

امیدوارم اعتراضات نتیجه بده , هرچند به شخصه ۱در میلیون هم احتمال نمیدم!

لپ کلام اینکه دوستان آی تی عزیر, باهاتونن همدردم,و بهتون همجوره حق میدم , ولی مطمئن باشید با چنگ زدن به گرایش های دیگه فقط خودتونو غرق میکنید!

امیدوارم همتون موفق باشید.

پ.ن: تا حالا اینجوری حرف نزده بودم! Big Grin

دقیقا چه آرامشی؟همینجوری هم قبولی آی تی سخت بود حالا که دوتا از گرایش های اصلی هم حذف شده دیگه امیدی به قبولی هم میمونه؟
ارسال: #۹۵۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  واقعا جای ناراحتی داره این وضعیت اما چندتا نکته هم هست:
- بچه های نرم افزار به گفته خودشون کمتر مایل هستن کهشبکه رو بزنن چون وقت ندارن و ظاهرا نمیخوان وقت خودشون رو با خوندن شبکه هدر بدن
- درسایی که اضافه شده از جمله ریاضی ها رو خیلی از بچه های نرم افزار هم نمیخونن !مثل گسسته خودمون!
- درسایی مثل آمار رو باهاش آشنایی داشتیم و میتونیم بخونیم!فکر نکنم زیاد سخت باشه
- انتقال داده که یه جزوه دیدم بحث هایی در مورد مدولاسیون و کد گذاری ها و ... هستش که اینم همون چند فصل اول شبکه خودمونه!

از همه اینا که بگذریم مهم نمره کل یا همون تراز هستش!
همه بچه های آی تی شرایط یکسانی دارن!همه یهویی متوجه شدن که درسا عوض شده! و در نهایت فکر میکنم کسایی موفق میشن که سریعتر از شوک خارج بشن و به درسای ساده ای مثل آمار برسن.
واقعا همینطوره چون من و دوستای اطرافم که چند ماهه رو نرم سرمایه گذاری کردیم نمیخوایم شبکه بزنیم چون واقعا سخته درسای خودمونم ب زور میرسیم بچه های آی تی هم ک الان همشون شرایطشون همینجوره حالا هر کدوم ک سریعتر بتونن با شرایط جدید کنار بیان بهتره براشون . ایشالا که موفق میشیم همه و همه
ارسال: #۹۵۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بیا و همدردی کن! :| :| :|
دوستان شماها اصلاً آرامش خودتونو حفظ نکنید و همچنان آشفته باشید, اینطوری حتماً نتیجه میگیرید و قبول میشید!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۹۵۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
سلام دوستان یه سئوال (اگه مسخره بود نخندید ها)
آی تی رشته شناوره و همه میتونن توش شرکت کنن. ولی کامپیوتر که رشته شناور نیست. مگه آیتی ها میتونن بیان رشته کامپیوتر شرکت کنن؟؟؟
ارسال: #۹۵۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
آره میتونن. هر کسی حق داره یه اصلی یه شناور شرکت کنه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۹۵۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
خجالت نمیکشید؟ افتادید به جون هم که ما بهتریم ما بهتریم ، مثلا" حالا آی تی یا کامپیوتر ، نشستید برنامه میریزید که اون یکی رشته رو ببرید زیر سوال؟ ، که چی بشه آخه؟
منم با این تغییرات یهویی و دقیقه نودی مخالف بودم ، خیلی هم بهم ریختم ، اما با خودمون که جنگ نداریم ، الان همه مون ناراحتیم ازین اتفاق ، اما این چیزیه که پیش اومده ، حالا بیاید با هم دعوا کنید که ثابت کنید از اول کدوم رشته مظلوم واقع شده :|
بس کنید دیگه ، بشینید درستونُ بخونید ، الکی فرصتتونُ دارید از دست میدید ، به همدیگه انرژی مثبت بدید ، وقتتونُ واسه بی فکری مسئولین تلف نکنید لطفا" ...
ارسال: #۹۵۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط tahereh_abbasi.)
الان جای پرسش نیست میدونم.
اوضاع متشنجه.
اما برا همه متشنجه!!
اما الان تو این آشفته بازار،
دوستان یه کتاب کم حجم و نسبتا جامع برا مدیریت پیشنهاد میکنه که حالا شاید هم اونورو گرفتیم هم اینور!
هم شبکه هم ای تی!!!

و اینکه چندتا سوال ازین درسا میاد تو کنکور?
مدارمنطقی
محاسبات
آمار
معماری
خدایی شمایی که کامپیوتری هستی،مرد و مردونه،اگ وقتت کم بود،برا بار اولتم بود،آمار میخوندی یا محاسبات?

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۹۵۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط matt2007.)
گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  واقعا جای ناراحتی داره این وضعیت اما چندتا نکته هم هست:
برای اینکه شاید امیدوارت کنه بگم بله نظریه زبان خر است :دی
شخصا نظریه سفید گذاشتم اگر تو منطقی و معماری قوی تر بودم کاملا سفید گذاشتنش جبران میشد
نظریه درسته میتونه آسون باشه اما احتمال غلط زدن توش خیلی زیاده و هستن کامپیوتری هایی که به این دلیل ولش کنن
توصیه من اینه که معماری رو که خونده بودین به جای نظریه هم اول منطقی رو بخونید بعد بیاین سراغ نظریه

البته نظر شخصی بود ...

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
ارسال: #۹۵۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط tahereh_abbasi.)
بچه ها یکی جواب سوال منم بدهSad((

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۹۵۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
به نام خدایی که همیشه و همه جا حواسش بهمون هست....
کاریه که پیش اومده چرا به جون هم افتادید در شان ما مهندسین نیست...
همه باهم دوستیم و قرار نیست کسی جای کس دیگرو بگیره خدا خودش جای حق نشسته مطمئن باشید هرکس نتیجه تلاش خودشو میبینه (فاذا عزمت فتوکل علی الله ان الله یحب المتوکلین)
دوستان آی تی خیالتون راحت آدم عاقلی که سرمایه گذاری کرده روی نرم افزار و هدفش از ابتدا مشخص بوده در این ۳ماه باقی مونده نمیاد هدفشو تغییر بده درسای شبکه و... بخونه، به جای اینکه وقت بزاره درس جدید بخونه سعی میکنه همونایی که خونده رو تا روز کنکور روشون تسلط پیداکنه.
بجــــــــــــــنبیم حرکــــــــــــــت کنیم ۸۶ روز دیگه بیشتر نمونده هــــــــــا...
یــــــــــادمون باشه خــــــــــدا داره نگاهمون میکنه....
یادمون باشه هیچ چیزی در این دنیا بی حکمت نیست....
بیاید برای رسیدن به اهدافمون همدیگرو له نکنیم دست همدیگرو بگیریمو یاعلی بگیم.
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: albaloo , NP-Cσмρℓєтє , ziba.O , saeidkhan , kingmax , pezhman.m-AI , shenia_mana
ارسال: #۹۵۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
جامع ترین و بهترین کتاب برای مدیریت "مبانی مدیریت استیفن رابینز با ترجمه دکتر اعرابی"
البته کم حجم نیست ، اما خوندنش هم سخت نیست Smile
ارسال: #۹۶۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط r3za.)
گروه درسی آبان ماه
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  و اینکه چندتا سوال ازین درسا میاد تو کنکور?
مدارمنطقی
محاسبات
آمار
معماری
خدایی شمایی که کامپیوتری هستی،مرد و مردونه،اگ وقتت کم بود،برا بار اولتم بود،آمار میخوندی یا محاسبات?
آمار و محاسبات از هر کدوم ۳ ۴ تا میاد
مدار و معماری ۵ ۶ تا.
من اگه وقتم کم بود ( که هست! Big Grin) آنالیز ترکیبی رو از آمار میخوندم و بقیه وقتم رو میذاشتم رو محاسبات.
به این نکته توجه کن که امکان غلط زدن آمار خیلی بالاتر از محاسبات هست(برای من یکی که اینطوریه) و به نظر من برخلاف اسم ساده و دبیرستانیش اگر بخوان بپیچوننش بدجوری پتانسیل سوتی دادن داره.کل وقتت رو روی آمار بذاری ممکنه بری ریاضی رو منفی بزنی!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close