زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۹۶۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه

مدار منطقی ۶
معماری ۶
آمار ۴
محاسبات ۴

محاسبات راحته از دستش نده فقط فرمول باید حفظ کنی از روی پوران بخون اگه اونجاهایی که مشکل داری صدای استاد هادی یوسفی رو گوش بده.

آمار اون فصلهایی که سوال بیشتر میاد بخون آمار پارسه خیلی خوبه اما زیاده اگر قبلا با آمار مشکل نداشتی یعنی زود میگرفتی آمار مدرسان هم تعریفشو زیاد شنیدم اما میگن نسبت به پارسه خلاصه تر گفته...

موفق باشی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۶۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
دوستان خواهش میکنم .از طریق لینک زیر اعتراضتون را اعلام کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۹۶۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  اما الان تو این آشفته بازار،
مدارمنطقی
محاسبات
آمار
معماری
خدایی شمایی که کامپیوتری هستی،مرد و مردونه،اگ وقتت کم بود،برا بار اولتم بود،آمار میخوندی یا محاسبات?

محاسبات اونقدا هم که میگن آبکی و اسون نیستااا

دستتون که رفت تو کار می فهمین ، ماشین حساب تو محاسبات معنی نداره و اصلا نمیشه برد !! و طراحای مریض معمولا ی سوالایی میدن ک انقد اعشار حساب میکنی تا چشمات عددا رو دوتایی ببینهCoolCoolCoolبعد این شکل میشی Confused
والا من پوران خوندم برا کنکور ازمایشی هم اونقد جواب نمیداد!! (گریدی ما نداشتیم تو پوران؟)

پیشنهاد این حقیر به دوستان ای تی اینه : وقت زیادی برا محاسبات نذارید ، یه خلاصه ازفرمولای کتاب پوران جمع کنید باهاش حداقل ۲تا از سوالا رو میشه زد
اونایی هم که میخوان تووپ بزنن بابلیان انتشارات پیام نور
امار هم همینطور

((مخاطب خاااااااااصصصص : اون دوست ای تی مون که فرمودن ما کامپیوتریا ابزاریم برا رسیدن به اهدافشون حق دارن!! ایشالا از تجربیات دوستان استفاده کنن و به نتیجه برسن Shy ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , kingmax , r3za
ارسال: #۹۶۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
با سلام
با توجه به تغییر ضرایب دروس هوش
تخصصی و مشترک ضریب دو و زبان و ریاضی ضریب یک چه پیشنهادی دارید خواهشن کمکم کنید زبانم صفر هستش و همچنیین در تمام دروس دیگه تازه میخواهم شروع کنم بخونم قبلا هیچی نخونده ام نه تابستون نه مهر پایه ام هم ضعیفه آیا امیدی به دانشگاه هایی برتر مثل شریف و امیرکبیر و تهران و... هستش

بخشیید اول این برنامه خوبه یا نه

از ۱۷ آبان تا ۳۰ آبان ۲۵ درصد اول / از ۱ آذر تا ۱۴ آذر ۲۵ درصد دوم / و از ۱۵ آذر تا ۲۱ اذر ۵۰ درصد اول

از ۲۲ آذر تا ۵ دی ۲۵ درصد سوم / و از ۶ دی تا ۱۹ دی ۲۵ درصد چهارم/ از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۵۰ درصد دوم

از ۲۷ دی تا ۱۰ بهمن ۱۰۰ درصد اول این طبق برنامه پارسه پیش میرم اگه برنامه ای دیگه مد نظرتون هستش پیشنهاد بدهید .
در تمام دروس من ضعیفم ولی میخواهم به هدفم برسم من تلاشم رو میکنم هر چی خدا خواست نتیجه اش رو
یا این برنامه یک برنامه دیگه به ذهنم رسید از الان تا آخر اذر همه ی دروس رو یک دور بخونم و دی ماه فقط تست بزنم و نصف بهمن ماه تا روز ازمون رو مرور خلاصه نویسیها نظرتون این برنامه خوبه یا این بخشیید اول این برنامه خوبه یا نه
برای گسسته گریمالدی میخونم / آمار پارسه /هوش راهیان ارشد / مدار الکتریکی پوران / محاسبات عددی پوران / ریاضی مهندسی جذف /زبان عمومی کتاب زهرا اهنگر لغات مهم سال های گذشته رو اورده + گرامر هاش / سیستم عامل حقیقت / نظریه پوران پورمحقق / منطقی پوران .ساختمان داده و الگوریتم بین پوران و سی ال ار اس موندم میتونم توی این وقت کم بخونمش یا نه +۶۰۰ تست قدسی / معماری پوران /

ممنون میشم کمکم کنید و اینکه در فاصله ی بین دو ازمون با کدوم روش پیش برم هفته ی اول همه ی دروس رو بخونم و هفته ی دوم تست بزنم و یا اینکه هفته ی اول شش درس بخونم و تست بزنم و هفته دوم شش درس دیگه و یا اینکه نه روش دیگه ای پیشنهاد میکنید ممنون میشم کمکم کنید.با سپاس
ارسال: #۹۶۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
درس بخوانید دررررس

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۹۶۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
وای نگید ترخدا من صبح تو خیابون متوجه این خبر شدم من فناوری اطلاعاتم تا الان اینقد حرص خوردم موهام سفید شد
اخه من بکی بگم من تجارت و ای تی نمیخام اگه نرم افزارم بریم ک الان چند برابر شرکت کننده شده که کلا امیدمو از دست دادم
ارسال: #۹۶۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من خودم آیتی هستم ولی تجارت میخوام
فقط میخوام به دوستای شبکه و امنیت بگم اگه واقعا به شبکه و امنیت علاقه دارین واقعا دنبالش برین نا امید نشین
دیگه ۳ ماه مونده این ۳ ماه خودتون رو بکشین واسه هدفتون
من به تجارت علاقه دارم اگه هزارتا کتابم اضافه میکردن میشستم باز تلاشمو میکردن حداقل نامید نمیشدم از دنبال هدفم رفتن
به همه ثابت کنین که واقعا واسه شبکه و امنیت ساخته شدین مخصوصا به وزارت علوم...نشون بدین که آی تی ها لیاقت رشته های سختی مثل امنیت و شبکه رو دارن
فقط واسه هدف و انگیزت هرکار لازم هست انجام بده
ایشالا تو اردیبهشت رتبه های برتر شبکه و امنیت آی تی ها هستن
 سپاس‌گزاری شده توسط: behruz_p , ziba.O
ارسال: #۹۶۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط kingmax.)
گروه درسی آبان ماه
بعله میبینم که تنش ها خوابیدن، خوب خدا را شکر،حتما رفتید سر درستون؟ بازم خدا را شکر
دوستان برای نظریه کتاب پیتر الینز ویراست پنجم ترجمه جعفر تنها و محمد علی سلیمانی تبار
و برای دیجیتال الکترونیک دیجیتال نویسنده دکترصدیقی و مهندسان ولی زاده و مهدی پور خوبه؟
فکر نکیند از قصد میخوام همه گرایش های کامپیوترا امتحان بدم قصدم شبکه هست ولی این ترم آخرم و درسای هوش و دیجیتال و نظریه را دارم میگم لااقل کتابی بخونم که هم نمره قبولی تو دانشگاه بگیرم و هم اگه شد تست بزنم

راستی برای انتقال داده کسی پیشنهادی نداره بقیه چیکار می کنید؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۹۶۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من عقلم میگه تو ک عرضه کتاب جدید خوندن نداری ب چسب همون دانسته هاست خخخ ایشالله ای تی رو علی رغم بی میلیت شرکت کن ب قول ن معماری هم حذف شد ایشالله برا شبکه امنیتم موسسات بیرون هستن از صبح هر چی حرص خوردم و خود خوری کردم بسه خخخ
ارسال: #۹۷۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
بچه ها من هروقت راجب مدیریت میپرسم همه میگن رابینر!
خب الان با شرایط حاظر در کنار کتابای جدید دیگه،من یه مدیریت کم حجم مدنظرمه،کسی پیشنهادی نداره براش??
مدارمنطقی راهیان ارشد خوبه?
پیشاپیش از همه دوستای کامپیوتری تشکر میکنمSmile
همینطور بچه های تجارت و ای تی Smile
یاری برسونید که ایشالا همه باهم راحت بشیم.
دمتون گرم

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۹۷۱
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
دوستان سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
معتبره؟ میخوام ازش کتاب بگیرم.ممنون میشم راهنمایی ام کنید یا سایت معتبری اگه میشناسید معرفی کنید
ارسال: #۹۷۲
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه های پارسه تهران! کسی فردا همایش تغییر ضرایب و گرایش ها میره؟ کسی خبر داره دقیقا چی میخوان بگن؟
ارسال: #۹۷۳
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من با این حسینی بای حرف زدم بعد از کلی کلاس گذاشتن که کار داره و نمیتونم حرف بزنه و ..... اومده میگه شما همون ۲، ۳ نفری هستین که رشتتون حذف شده؟!!!!!!!!!!
سازمان سنجش دوست داشته یه رشته رو حذف کنه به کسی ربط نداره!!!!!!!!
بابا این یارو عرضه نداره بیفته دنبال کار مردم فقط بلده الکی یه گزارش درست کنه واسه معروفیت
خودمون باید یه کاری کنیم پیشنهاد بدین

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۹۷۴
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
سلام.
سردرگمم.

صفحه ۴۰ دفترچه شماره یک یه فرمی هست اینو باید پرش کرد نکرد ؟
کی باید پرش بکنیم ببریم امضاش بکنیم؟
من تابستان سال آینده فارغ التحصیل میشم توی تاریخ فارغ التحصیلی زدم ۳/۹۴ یدفعه مشکلی پیش نیاد؟
در ضمن من باید ۲۶ واحد دیگه پاس کنم. که این ترم مرخصی گرفتم ترم بعد ۲۰ واحدی میگرم تابستون هم ۶ واحد؟!

I Can do it
ارسال: #۹۷۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط:  سلام.
سردرگمم.

صفحه ۴۰ دفترچه شماره یک یه فرمی هست اینو باید پرش کرد نکرد ؟
کی باید پرش بکنیم ببریم امضاش بکنیم؟
من تابستان سال آینده فارغ التحصیل میشم توی تاریخ فارغ التحصیلی زدم ۳/۹۴ یدفعه مشکلی پیش نیاد؟
در ضمن من باید ۲۶ واحد دیگه پاس کنم. که این ترم مرخصی گرفتم ترم بعد ۲۰ واحدی میگرم تابستون هم ۶ واحد؟!
من امروز بردم دانشگاه گفت رییس باید امضا کنه که نیست و گفت مهم نیست نمیخواد عجله کنی اگه جایی قبول شدی بیا همون موقع برات امضا میکنیم این جواب اون بود ولی من هر روز که کلاس دارم میبرم تا رییس بیاد امضا بگیرمTongueBig Grin

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان سایت
معتبره؟ میخوام ازش کتاب بگیرم.ممنون میشم راهنمایی ام کنید یا سایت معتبری اگه میشناسید معرفی کنید
دوستان لطفا سریع جواب سوالمو بدیدBlush

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۱۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close