زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

این سرور سایت مانشت منو پیر کرد!

ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط mfXpert.)
درور بر همه عزیزان،
نمیدونم این فقط مشکل من بخت برگشته هست و یا مشکل دیگران هم هست.من هر موقع اومدم تو سایت مانشت و خواستم صفحات مختلف رو مرور کنم و یا فرضا" پستی بزنم سرعت لود شدن صفحه تا حالا بالای ده کیلوبایت بر ثانیه نرفته(خیلی کند در حد تیم ملی کومور شرقی).فرقی هم نمی کنه چه ساعتی از شبانه روز باشه.همیشه قربونش برم کنده.در حالی که در همون لحظه که سایت مانشت در حال لود شدن هست اگر تو یه تب دیگه فرضا یاهو رو بزنم بعد از ایکی ثانیه با سرعت پنجاه کیلوبایت بر ثانیه یاهو رو باز می کنه.

من تقریبا دارم به یقین می رسم که مشکل از سرور سایت هست و نه از هیچ جای دیگه(بهانه‌ی لنگر کشتی و بیل مشتی فلان و از این جور بهانه‌ها هم قابل قبول نیست)

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: این سرور سایت مانشت منو پیر کرد!
منم معمولاً غروب که میخام وارد سایت بشم حتی صفحه اول رو باز نمیکنه . بیشتر ساعات هم سرعت باز شدن صفحات کمه.
اما مبحث همزمانی سیستم عامل اینجا بدرد میخوره.
مثال کنکور ۹۱:
۵ پردازه به شرح زیر داریم میانگین زمان برگشت و انتظار را محاسبه کنید( زمانبند از نوع غیر انحصاری با روش RR با Q = 4 )زمان ورود به ترتیب ازP1 و با تاخیر t+2
۱- باز شدن صفحه اول مانشت با CBT = 120
۲- باز کردن صفحه گوگل با CBT = 3
۳- خوردن شام( مسئله فیلسوفان خورنده )با CBT = 10
۴- دانلود آهنگ با CBT = 80
۵- مکالمه تلفنی با CBT =40

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
واسه من سایت مشکل خاصی نداره. اما اگه واقعا سرعت کند شده تا یه فکری به حال سرور کنیم و منتقلش کنیم خارج ایران. متاسفانه خیلی اوقات مشکل از جهت پهنای باند هست. سرویس‌های افرانت انگار دیگه جواب نمی‌ده واسه ما.
من تو فکر گرفتن VPS واسه سایت بودم اما هزینه سالیانه‌ای در حدود ۶۰۰ هزار تومان داره. در مورد سرویس‌های اشتراکی هم قربون این هاست‌های ایرانی عزیز برم که ۱۰۰۰ تا سایت رو می‌اندازن رو یه سرور و ...!!
من سرعت سایت رو بررسی خواهم کرد. ممکنه موتور PHP سرور مشکل داشته باشه که صفحات دیر میان.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , Helmaa , mfXpert
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
بعضی مواقع این مشکل هست وگرنه اکثرا موافق من که مشکلی نداشتم

how i wish....
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ ب.ظ
از موقعی که قالب سایت رو تغییر دادید این مشکل به وجود اومده و برای من از همون موقع صفحه‌ها دیر باز میشن،قالب قبلی بیچاره زودی لود میشد!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ
ربطی به قالب نداره. ایشون می‌گن صفحه اول خیلی کنده. ما تو قالب فقط یه سری کد htmlساده و عکس رو تغییر دادیم. هیچ کد php در صفحه اول به کار برده نشده. تازه برخی بهینه‌سازی‌ها روی قالب انجام شده.
به نظر می‌رسه موتور PHP و سرور MySQL دچار مشکل اساسی هستند. تو رایزنی هستیم برای انتقال مانشت به سرورهای داخل صدا و سیما Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط Mile Stone.)
توصیه میکنم دوستان حتما از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کنن البته فقط کاربران firefox

هم در سرعت لود صفحات تاثیر داره و هم در ترافیک مصرفی شما و همچنین از دیدن تبلیغات خلاص میشید!

همین صفحه چیزی حدود ۴۰۰K اطلاعات داره که بعد از استفاده از این Add-on برای من به ۱۶۰k میرسه

کار با Adblock plus‌: خیلی سادست. روی عکس های سایت کلیک راست کنید و

... Adblock Plus: Block image روبزنید سپس Custom و add filter.

براحتی میتونید در مواقع نیاز از Add-on bar واقع در پایین مرورگر اونرو disalble کنید.

با این وجود سرور سایت در بعضی مواقع واقعا دیر پاسخ میده

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۲۱ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۹۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۸۸ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۲۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۰۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۱۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۱۰۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۸۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۷۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close