زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گوشی یا تبلت. اندروید روی لپ تاپ

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
سلام به همگی
دوستان من نیاز به راهنماییتون دارم
دوستان برای آشنایی با تفکرات طراحان بازی باید با گوشی یا تبلت بازی انجام بدم
میخوام یه گوشی بخرم یا تبلت، میشه مدلهایی که به نظرتون خوب هست رو با دلایل بهم معرفی کنید. متشکرم
فقط میخوام با یک تا ۱/۲۰۰ بتونم بخرم و زیادی از این بیشتر نشه
بعد یه سوالم دارم که شاید هم سوال بدی باشه، نمیدونم، به ذهنم خطور کرده، میشه اندروید یا ios رو به صورت مجازی رو لپ تاپ نصب کرد و بعد بازیهام رو روی اونا نصب کنم؟؟

خیلی ممنون

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ
سلام،

برای داشتن اندروید روی pc میتونید از BlueStacks استفاده کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام
ios رو نمی دونم
ولی برای اندروید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و خود شبیه ساز sdk هست

شبیه ساز خودش خیلی کند هست ولی bluestacks و genymotion کاملا قابل قبول هستن
تجربه شخصی خودم اینه که گاهی اوقات برای دیباگ برنامه استفاده از همین genymotion خیلی سریعتر از دیوایس فیزیکی هست
نکته مهم اینه که پردازنده اکثر گوشی ها arm هست و پردازنده pc ها x86 و خیلی از بازی ها که با اینجین ها نوشته می شن فقط روی arm v7 کار می کنن

برا گوشی هم بهتره به اینجا مراجعه کنید

توی منوی سمت راست لیمیت قیمت و سیستم عامل و ... اعمال کنید و ببنید چی هست
من بودم nexus 5 می گرفتم Smile
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
به نظر من با بودجه و مشخصاتی که گفتی بهترین تبلت واسه بازی که برات میتونم با این شرایط پیشنهاد کنم
Lenovo Yoga Tablet 10 هستش که اولاً یکی از بهترین پردازنده ها تو تبلت رو داره(Snapdragon Cortex A7) ، صفحه نمایش فوق العاده جذاب و با دوامی داره با رزولیشن بالا، پایه فلزی داره که میتونی تکیه اش بدی و واسه بعضی بازی ها خیلی مناسبه و از همه مهم تر باتری خیلی خوبش هست که حتی با بازی کردن هم خیلی دیر تموم میشه.
ولی خوب اگه با ۱۰ اینچی حال نمیکنی و یه تبلت جم و جور تر و ارزون تر واسه بازی میخوای iGREEN Genesis Tab-2 10.1 که متأسفانه چون خیلی ها اسمش رو نشنیدن از شاهکاری که این شرکت ساخته خبر ندارن. در مقابل قیمتش که الان فک کنم ۸۰۰ تومن باشه کاراییش فوق العاده است و واسه من کارایی یه لب تابو میده و خیلی ازش راضیم و تا الانم هر بازی به فکرت برسه بهش نصب کردم و با بهترین گرافیک بدون هیچ افت فریمی اجراش کرده و نه نگفته حافظه داخلیشم بالاست و خیلی خوبه.
اگه ارزونتر از اونم میخوای دیگه نهایتاً ASUS Fonepad 7 FE375CG که تو رنج قیمتش بهترین تبلتیه که میتونی تو بازار پیدا کنی و دو سیم کارته هم هست و قیافش هم شبیه تبلتای ۲ میلیون تومنیه

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

arrebarghi@
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظراتشون رو بگن

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ
من شبیه ساز اندرویدو روو لپتاپ ریختم واسه اموزش، خیلی کند بود، خیلی زیاد، حالا نمیدونم الان بهترش هست یا نه
بنظرم یه دیوایس اندرویدی بخری خیلی بهتر باشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
بهتره که تبلت خوب مثل بگیری واسه الهام گرفتن . چون اونطوری که بازی ها و اپ ها روی تبلت اجاره میشن روی کامپیوتر جواب نمیدن . اذیت میکنن .
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: گوشی یا تبلت. اندروید روی لپ تاپ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظراتشون رو بگن

سلام
بنظرم خوبه که رننج قیمتی رو برای خودتون مشخص کنین و اینکه اگه فقط میخواین تست کنین و بازی نیازی به تبلت خارق العاده ندارین
اما با این ووجود این تبلت ها رو که من دیدم خوب و قابل قبولن
و اینکه بازم میگم بسته به نوع نیازتون و هدفتون داره

asus fonepad7 fe170cg dual sim قیمت ۴۴۹
همین asus اخرش فقط میشه ag375cg که قیمتش ۶۱۹ هستش
این تبلت دومی جوری که دیدم عمریه و خوب
حالا بازم یه سر به سایتها بزنین نظرات کاربراشو بخونین
smart touch trend te282z11613 هم خوبه اگه مدلشو درست نوشته باشم قیمتشم ۴۸۵ه و کابل otg هم داره
اما باز بستگی داره
اینکه بخواین سیمکارت بخوره یا تنه
gps داشته باشه یا نه otg یا بلوتوثش
اینا همه فرق داره
فقط برای بازی باید حتما به رمش توجه کنین این تبلتایی که من نوشتم دوتای دومی هر دو مناسبن
و این یکی هم خوبه
prestigio multipad4 قیمت ۵۷۵
msi هم تبلتای خوبی داره که قیمت بالاتری دارن یک مقدار البته نه خیلی
اما تغییر قیمت هم توی این وسایل خیلی زیاده
یا ilife wtab که ۳۲۹ تومنه البته کابل نداره ولی بلوتوث چرا

امیدوارم بهترین نوع رو انتخاب کنین و موفق باشین
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
کسی نوت ۲ سامسونگ داشته؟
چطوره؟
قیمتش حدودا چقدره؟ آخه من با رنج قیمت خیلی متفاوت دیدمش، نمیدونم چرا انقدر فرق داشت!! یجا ۱/۲۰۰ یجا ۲/۲۰۰

نظرم این هست حالا که دارم خرج میکنم یه چیز بگیرم که همیشه بتونم ازش استفاده کنم هم گوشی باشه هم مثل تبلت، همه استفاده هاشم باشه و بعد نگم اینو نداره و اونو نداره البته دوست ندارم بیشتر از ۱ تا ۱/۲۰۰ بشه

ارسال: #۱۰
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
بهترین راه اینه دیجی کالا رو زیرو روو کنی، با قیمت میتونی سورتش کنی راحت، نقد کاربرانشم چیزای خوبی داره
هر سایتی را بهر کاری ساختنBig Grin

ارسال: #۱۱
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
RE: گوشی یا تبلت. اندروید روی لپ تاپ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  هر سایتی را بهر کاری ساختنBig Grin
بعضی مدیرا تذکر میدن همچین به قول دوستم زیر پوستیBig Grin

چشم مدیر جان

ارسال: #۱۲
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  هر سایتی را بهر کاری ساختنBig Grin
بعضی مدیرا تذکر میدن همچین به قول دوستم زیر پوستیBig Grin

چشم مدیر جان

شما روو چشم ما جا داری وستا جان
تذکر نبود، اینطوری خیلی راحت به نتیجه دلخواهت میرسی، اما اینجا باید چیزایی که بچه ها میگن رو باز بری سرچ کنی کم کمش ظاهرشو بپسندی، اما دیجی کلا خیییلی کاملو مفیده، هم راحت قیمت مورد نظرتو میزنی و دیوایسا میان، هم نقد کامل خود سایتو میخونی، هم نقد کاربرا، قیمتش با بازار هم درحد ١٠ ٢٠ تومن شاید فرق داشته باشه، تفاوتهای بیشتر بخاطر نوع گارانتی میتونه باشه
ازین جهت گفتم که تا مدتها مثل home page بود واسم Big Grin
این تاپیک متعلق به شماست و همچنان دوستان نظراتشونو بگن، من خودم عاشق دیدن محصولات جدیدم، یکی از تفریحات سالمم چرخ زدن توو پاساژ رضا و پارسیانه Big Grin اما بسوزه پدر این دلار Sad

ارسال: #۱۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ
بله دیجی کالا سایت خوبیه
اما یه حرفی اگه رو گوشی بخواین تمرکز کنید انتخابهای خلی خوبی میتونین داشته باشین
در حقیقت همون فبلت خودمون
من خودم lg optimus و g2 ,g3 رو دوست دارم خیلی گوشیای خوبیم هستن اما خدمات پس از فروششون ینی لوازم جانبی در صورت مشکل دار شدنشون فعلا کمه تو بازار

اما با اینچ پایین تر گوشیای دیگه هم هستش که خوبه نوتم تو اقوام مادارن اما خیلی اهل بازی های موبایل و اینا نیستن که بگم چطور ولی گوشیه بدی نیستش
ارسال: #۱۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط vesta.)
لطف داری آوا جان

راستش من خودم از اینام که اصلا اینکه تو وب ببینم یه چیزیو به دلم نمیشینه Smile باید قشنگ ببینمش و با اینکه نوشته دست نزنید من دست بزنم ببینم چیه Big Grin( البته نوشته باشه دست نزنید، نمیزنما)
بخاطر این ترجیح دادم از بچه های اینجا بپرسم حداقل اینطوری زنده تره

ارسال: #۱۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
وستای عزیز من سایت دیجی کالا رو به شما پینشهاد میدم و حرف اوا رو تایید میکنم
سات خوبی هست
تمام محصولات رو پوشش نداده اما نسبت به سایت های دیگه بسیار زیاد برای مقایسه و انتخاب فضای راحت تری داره و تمش جالب تره
خسته کننده نیست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۰۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۴۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۱۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۰۸ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۴۹ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۲۸ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۵۲ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۱۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close