زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبر بد واسه آزمون ارشد رشته هایی که ۲ دفترچه دارند(کامپیوتر،برق،شیمی،mbaواجرایی)

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط afshin3422.)
خبر بد واسه آزمون ارشد رشته هایی که ۲ دفترچه دارند(کامپیوتر،برق،شیمی،mbaواجرایی)
سلام
دوستان همونطور که در جریانید پس از وقت دفترچه اول مراقب ها موظفند دفترچه اول را بگیرند و دفترچه دوم رو تحویل بدهند ولی متاسفانه باخبر شدم که توی کنکور پارسال توی بعضی از حوزه های تهران مراقب ها تو باغ نبودند ودفترچه اول رو نگرفتند و تا آخر وقت دو دفترچه دست داوطلبا بوده یعنی داوطلبای اون حوزه ها هرطور دوست داشتند از وقشون استفاده کردند حالا تصور کنید فقط اگه یک سوال هم توی وقت دوم از دفترچه اول زده باشند چقدر رتبشون رو جابجا کردند و حق چند نفر رو با کمک سازمان سنجش ضایع کردند؟!؟!
تازه این اتفاق توی تهران افتاده که سازمان سنجش به حساب روش نظارت مستقیم داره وای به حال شهرستان ها!!!!
این اتفاق داوطلبای رشته هایی که دوتا دفترچه داره مثل کامپیوتر،شیمی ،مدیریت اجرایی و ... رو بیچاره می کنه به همین خاطر داوطلبای مدیریت اجرایی یا همون mba توی سایت یکی از استاداشون مطرح کردند
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در ضمن یک کمپین اعتراض هم راه انداختند به آدرس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

البته یکم قدیمی هست یعنی ما یکم دیر فهمیدیم
نمی دونم ولی اگه شد انشاالله فردا جلو سازمان سنجش اینم مطرح کنیم و حل بشه خیلی خوب میشه.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط afshin3422.)
RE: دوستان یک خبر وحشتناک دیگه واسه رشته هایی که دو تا دفترچه دارند
دوستان این اتفاق سال اولش نیست که میافته
کنکور ۹۱ یکی از نفرات اول توی مصاحبش با یک سایت گفته بود توی یکی از حوزه ها این اتفاق افتاد.
کنکور ۹۲ خودم با چشمای خودم توی یکی از حوزه های تهران دیدم دفترچه دوم گرفته نشده بود و بعضی توی وقت دفترچه دوم داشتند دفترچه اول رو جواب می دادند.
کنکور ۹۳ هم که کمپین راه انداختند و معتقدند فقط توی تهران این اتفاق افتاده.

ولی خداییش رئیس سازمان سنجش با وجود احتمال تضییع حق هزاران جوون با چه رویی استعفا نداده؟؟؟Huh
اون از تغییر منابع توی ۲/۵ ماه مونده به آزمون اینم از وضع کنترل جلسه آزمونHuh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
دوستان یک خبر وحشتناک دیگه واسه رشته هایی که دو تا دفترچه دارند
وای چه بد! ولی دانشگاه محقق اردبیل منضبطه, تو ازمون آزمایشیم نمیگیرن برمیگردیم دفترچه اول
۲
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
مشکل همینه دیگه
اکثر جاها می گیرند اون جاهایی که نمی گیرند داوطلبا (اگه وجدان نداشته باشند) از وقت بیشتری استفاده می کنند و هرچی از وقت دوم که زیاد آوردند بر می گردند متن زبان و ریاضی و مشترک که به مراتب آسون تر از تخصصی هاس می زنند.!!!Angry
بدتر اینکه یک سوال توی ارشد رتبه رو کلی جابجا می کنهHuhHuh
۱
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ق.ظ
سلام
راست می گید منم توی کنکور ۹۲ این اتفاق رو با چشم خودم دیدم کنکور ۹۳ هم شنیدم ولی باید چیکار کرد؟
باید دنبال راه حل باشیم کافیه فقط توی یک حوزه این اتفاق بیافته می دونید چقدر به نفع کسایی می شه که دفترچه ارشد پیششون مونده؟
هرسوال ریاضی ، زبان یا مشترکی که اضافه بزنند کلی جابجاشون می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
حالم گرفته شد این بار دفترچه اول آزمون آزمایشیو گرفتن بدون اینکه قبل آزمون اطلاع بدن نیم ساعت مونده به آخر وقت دفترچه اول دیدم دفترچه دوم رو پخش میکنن پرسیدم اولیو میگیرین اون موقع دو هزاریشون افتاد که باید بگیرن من تازه مدار منطقی رسیده بودم خیلی حالم گرفته شد
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
حالا چکار کنیم

___GOD___

always is with me
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asal73
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط afshin3422.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  حالم گرفته شد این بار دفترچه اول آزمون آزمایشیو گرفتن بدون اینکه قبل آزمون اطلاع بدن نیم ساعت مونده به آخر وقت دفترچه اول دیدم دفترچه دوم رو پخش میکنن پرسیدم اولیو میگیرین اون موقع دو هزاریشون افتاد که باید بگیرن من تازه مدار منطقی رسیده بودم خیلی حالم گرفته شد

این اتفاق خیلی خوبی بوده که واست افتاده
آخه خواهر خوبم آزمون آزمایشی واسه چی میدیم؟دنبال رتبه خوب با گول زدن خودمون که نیستیم می خوایم کنکور رو شبیه سازی کنیم.
کنکور هم توی اکثر حوزه ها دفترچه رو می گیرند معدود جاهایی هست که اهمیت این کار رو نمی دونند و نمی گیرند که ما هم بعیده شانسمون بگه اونجا باشیم اگه هم بودیم حداقل ادعای مسلمونی که داریم وجدانمون اجازه نمیده حق بقیه که تو حوزه های دیگه هستند ضایع کنیم.

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)سعید زارع نوشته شده توسط:  حالا چکار کنیم

یکی از راهاش همون کاری که بچه های گلمون چند روز پیش کردند و نتیجش دیدیم.
سایر دوستان اگه چیزی به ذهنشون میرسه واسه این مشکل راه حل بدند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asal73
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ
خبر وحشتناک واسه آزمون ارشد رشته هایی که ۲ دفترچه دارند(کامپیوتر،برق،شیمی،mbaواجرایی)
جالبه چرا هیچکه عین خیالش نیست؟
یعنی هیچکه هیچ راه حلی به ذهنش نمی رسه؟
آخه مگه کل ظرفیت ارشد چند تا هست که صدتاشونون هم با تقلب برند تو؟
۱
۱
ارسال: #۱۰
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ق.ظ
خبر وحشتناک واسه آزمون ارشد رشته هایی که ۲ دفترچه دارند(کامپیوتر،برق،شیمی،mbaواجرایی)
دوست عزیز، نیت شما از دادن این خبر حتما خیر و به نفع بچه های کنکوری بوده، اما نه در این زمان. اعلام اینجور خبرها جز اینکه باعث از بین بردن تمرکز دیگران و رفتن تو حاشیه باشه، هیچ مزیت دیگه ای نداره.
الان چی کار کنیم، دوباره از دوستان تهرانی خواهش کنیم که برن بشینند جلوی حفاظت آزمون سازمان سنجش تا این قضیه حل بشه؟
مطمئن باشید سازمان سنجش هرچه قدر هم سخت گیری کنه. باز هم نمی تونه روی تمام حوزه های برگزاری آزمون اشراف و نظارت مستقیم داشته باشه.
از طرفی دیگه شما می تونید بجای این تیتر نظر جلب کن که در اون از واژه وحشتناک هم استفاده شده. یه اطلاع رسانی معمولی کنید و از دیگران خواهش کنید که در صورت امکان به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و در بخش حفاظت آزمون ها این مورد رو گزارش کنند.

تمام افکار خود را روی عملی که در حال انجام آن هستید، متمرکز کنید . چراکه پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند، نمی سوزانند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aliasqar , hoda68 , mh571
ارسال: #۱۱
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
هربار ک میام أنجمن تپش قلب میگیرم تا صفحه لود شه این دیگه چ خبریه

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
RE: خبر وحشتناک واسه آزمون ارشد رشته هایی که ۲ دفترچه دارند(کامپیوتر،برق،شیمی،mbaواجرایی)
من ایشالا میخوام کامپیوتر شرکت کنم
خدا جای حق نشسته،کسی که با اطلاع قبلی خارج از وقت قانونی به سوالات پاسخ بده مطمئن باشین جز منفی چیز دیگه ای نمیزنه و
فقط رتبه خودش خراب میشهSleepy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin3422
ارسال: #۱۳
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
عزیز من وقتی سوالات لو رفت کسی چیزی نگفت شما به این مورد جزئی گیر میدین؟
یادتون رفته وبلاگی که سوالاتو ۱۸۵۰ میفروخت مسدود شد؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
فک کنم الان وظیفه ما درس خوندن باشه نه درگیری با این مسائل

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط afshin3422.)
RE: خبر وحشتناک واسه آزمون ارشد رشته هایی که ۲ دفترچه دارند(کامپیوتر،برق،شیمی،mbaواجرایی)
سلام
چشم آقا علیرضا تیتر رو عوض می کنم تا کسی رو استرس نگیره
ولی موضوع هم اتفاق ساده ای نیست که حداقل ۳ ساله داره اتفاق میافته و کسی هم تا الان جلوش نگرفته!!!
اینطور نیست که نشه درستش کرد دیدید چند روز پیش دوستای آیتیمون با ۱۲ نفر چه کارستونی کردند؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۴۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۴۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۲ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۶۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۷,۳۳۲ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۲۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۷۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۶۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close