زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۱۹۶
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سلام دوستم من اولش خواستم هفته به هفته بزارم ولی گفتن مشکل داره و منم خودم هرچی دان کرده بودم پاک کردم. شرمندم خانومی با وجدانم خیلی کلنجار رفتم نشد.
موفق باشی
سلام زیباجان

چه مشکلی؟:دی
سال های قبل هم میذاشتن
چون من خودم الان دچار عذاب وجدان شدم رشته کامپیوتر رو میذارم :/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سلام دوستم من اولش خواستم هفته به هفته بزارم ولی گفتن مشکل داره و منم خودم هرچی دان کرده بودم پاک کردم. شرمندم خانومی با وجدانم خیلی کلنجار رفتم نشد.
موفق باشی

به نظر من گذاشتن این سوالا هیچ مشکلی نداره.
مطمئن باش دوست عزیز اون موسسه سود خودشو میکنه.
شما فک کن اگه سوالا رو بزاری به اون فردی کمک کردی که به هر طریقی از جمله مشکل مالی توانایی شرکت در آزمون رو نداره و یک لحظه با خودت فکر کن که شخصی با کمک هرچند کم این آزمونها بتونه قبول شه و شاید با قبولی توی دانشگاه زندگی ش فرق کنه و هزار دلیل دیگه که شما میتونی به اونا فکر کنی و عذاب وجدان نداشته باشی.

(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  چون من خودم الان دچار عذاب وجدان شدم رشته کامپیوتر رو میذارم :/

نداشته باش عزیز من
خیالت راحت

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , پوونه , pooyaa , software94 , khordad.girl
ارسال: #۱۹۸
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)software1393 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ)S92 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان! لطفا اگه کسی منبع خوب واسه درسای زیر می شناسه معرفی کنه؟
۱/ نظریه زبان
۲/ کامپایلر
۳/ طراحی زبان های برنامه سازی

کتاب نظریه کامپایلر دکترشاپوری عالی هست

کتاب طراحی و پیاده سازی هم چاپ سوم راهیان ارشد دکترخلیلی فر عالی هست
این کتابایی که گفتینو از کجا می شه تهیه کرد؟ انقلاب داره؟؟
ارسال: #۱۹۹
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)S92 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)software1393 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ)S92 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان! لطفا اگه کسی منبع خوب واسه درسای زیر می شناسه معرفی کنه؟
۱/ نظریه زبان
۲/ کامپایلر
۳/ طراحی زبان های برنامه سازی

کتاب نظریه کامپایلر دکترشاپوری عالی هست

کتاب طراحی و پیاده سازی هم چاپ سوم راهیان ارشد دکترخلیلی فر عالی هست
این کتابایی که گفتینو از کجا می شه تهیه کرد؟ انقلاب داره؟؟
سلام
اینجا دارن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۰۰
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سلام دوستم من اولش خواستم هفته به هفته بزارم ولی گفتن مشکل داره و منم خودم هرچی دان کرده بودم پاک کردم. شرمندم خانومی با وجدانم خیلی کلنجار رفتم نشد.
موفق باشی
سلام زیباجان

چه مشکلی؟:دی
سال های قبل هم میذاشتن
چون من خودم الان دچار عذاب وجدان شدم رشته کامپیوتر رو میذارم :/

وقتی اون موسسه راضی نیس مدیون میشیم اینطوری

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۲۰۱
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
سلام دوستان
عاجزانه تقاضا دارم هرکس جزوه و ویس درس طراحی الگوریتم سال ۹۳ استاد سید جوادی یا استاد یوسفی رو داره بذاره ما دانلود کنیم
هرکس گذاشت قوووول میدم براش نماز غفیله بخووونم خیلی لازمشون دارم چون ویسی که دارم واسه سال ۸۸ هست و من هم توضیح تست های ۵ سال اخیر رو هم خیلی لازم دارم اخه پاسخ نامه کتاب ها به دردم نمیخوووورن ممنون
ارسال: #۲۰۲
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آذر ماه
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی اون موسسه راضی نیس مدیون میشیم اینطوری

زیبا جان من هنوز جوابم رو از شما نگرفتم Sad
از کجا میدونی راضی نیستن؟
فارغ از بحث حلال و حروم و این حرفا برای من به شخصه حق کپی رایت خیلی مهمه
وقتی رو سوالات ننوشته حق تکثیر و کپی و غیره برای موسسه محفوظ است و هیچ وقت هم علنا هیچی نگفتن تو همین مانشت به بچه های سال های قبل که سوالات رو آپلود میکردن... خب شما از کجا انقدر مطمئنی که راضی نیستن؟

،
مثلا این سایت آزمون های آنلاین زبان علنا خودش نوشته چون رایگانه آزمون ها رضایت ندارن که کسی نشر بده.. من حتی برای خودم پرینت هم نمیگیرم از اون سوال ها.. مدرسان همچین چیزی ننوشته یا همچین شرطی نذاشته. :/

(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  نداشته باش عزیز من
خیالت راحت
من درد اونایی که نمیتونن زیاد هزینه کنن رو خوب می فهمم. خیلی خوب. و دقیقا به همین خاطر بود این کار رو کردم.
اما با پست زیبا به هم ریختم واقعا.
هرچند خود این موسسات هم چندان تو طرح سوال و نظم تو بودجه بندی و سایر ملاک های مورد نظر دانشجویی که هزینه کرده، زیاد وجدان به خرج نمیدن
اما به هر حال رضایت خود موسسه هم شرطه..من تا امروز فکر میکردم خودشون مشکلی ندارن و به دردشون نمیخوره سوالای آزمونی که گذشت..
الان وجدانم سردرگم شده! اگه درست نباشه کارم چی؟
ارسال: #۲۰۳
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط ziba.O.)
گروه درسی آذر ماه
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  وقتی رو سوالات ننوشته حق تکثیر و کپی و غیره برای موسسه محفوظ است و هیچ وقت هم علنا هیچی نگفتن تو همین مانشت به بچه های سال های قبل که سوالات رو آپلود میکردن... خب شما از کجا انقدر مطمئنی که راضی نیستن؟
ز زدم از خوده موسسه تهران پرسیدم. گفتن اگه موسسه راضی بود تو سایته خودش میزاشت دیگه.

منم گفتم من که پولشو دادم با رضایت کامل میخوام بدم چند نفرم استفاده کنن گفتن کاری که میکنین حرومه چون موسسه راضی نیس.منم گفتم چرا روش چیزی ننوشتین گف این که دیگه چیزه واضحیه نیازی به نوشتن نداره اگه واسه موسسه ناراحتی نداشت رو سایته خودش میذاشت دیگه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۰۴
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آذر ماه
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  وقتی رو سوالات ننوشته حق تکثیر و کپی و غیره برای موسسه محفوظ است و هیچ وقت هم علنا هیچی نگفتن تو همین مانشت به بچه های سال های قبل که سوالات رو آپلود میکردن... خب شما از کجا انقدر مطمئنی که راضی نیستن؟
ز زدم از خوده موسسه تهران پرسیدم. گفتن اگه موسسه راضی بود تو سایته خودش میزاشت دیگه.

منم گفتم من که پولشو دادم با رضایت کامل میخوام بدم چند نفرم استفاده کنن گفتن کاری که میکنین حرومه چون موسسه راضی نیس.منم گفتم چرا روش چیزی ننوشتین گف این که دیگه چیزه واضحیه نیازی به نوشتن نداره اگه واسه موسسه ناراحتی نداشت رو سایته خودش میذاشت دیگه

عجب
جالبه چه به حلال و حروم هم معتقدن کارمندای مدرسان. وقتی ازمون های اینترنتیشون سوالای دو سال پیشه که حتی زحمت نکشیدن لااقل بودجه بندی سوالای دو سال پیش رو با بودجه بندی الان تطبیق بدن حروم نیست.. بعد الان که خودشون توی روی سوالا ننوشتن که تکثیر نشه و فکر میکنن خیلی واضحه، میشه حروم.
به هرحال مرسی که گفتی..هرچند با حلال و حرامش کاری ندارم ( چون با احتساب سوالای تکراری و خارج از بودجه بندی موسسه و پولی که با کلی مکافات من پرداخت کردم و به جاش کتاب آنچنانی نخریدم و واقعا دارم حرص میخورم از این بابت.. بی حساب میشیم ) ولی چون خودشون گفتن نذارید من هم نمیذارم بعد از این.
ارسال: #۲۰۵
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام دوستان کسی میدونه ثبت نام ازمون ارشد دانشگاه ازاد تا چه زمانی مهلت داره؟
ارسال: #۲۰۶
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
اولا تعیین حلال و حروم بودن رو فقط امام معصوم تعیین میکنه، وارد بحثش نمشم سیاسی نشهBig GrinBig GrinBig Grin
معلومه آب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا می خونه !! و هر کسی شرع تعیین میکنه

منکه پولشو دادم ،متعلق به منه ،من صاحبشم ، دلم میخواد برا دوستام شیر کنم! ازین به بعدم با اشتیاق بیشتری این کارو میکنمCoolCoolCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , sahar_rostami2 , پوونه , احسان مومنی
ارسال: #۲۰۷
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
افرین elenaکار خوبی میکنیBig Grin
به نظر من گذاشتن ازمون ازمایشی واقعا کار خیلی خوب و تحسین برانگیزیه و علاوه براین خیلی ثواب داره و دعای خیر به همراه داره...SmileSmile
مطمئن باشین هیچ موسسه ای با این کار ضرر نمیکنه اونا سودی که حقشون نیست رو گرفتن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۲۰۸
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  دوستانی که کتاب معماری پوران چاپ جدید دارن (۹۳) ؛ ممکنه بگن تست ۳۱-۳۲-۳۳ فصل ۵ ام , پاسخنامه جواب داره یا نه؟؟ و اینکه تست ۳۱ توضیح داده یا نه؟؟

نبود؟؟؟
ارسال: #۲۰۹
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ق.ظ)silvana* نوشته شده توسط:  افرین elenaکار خوبی میکنیBig Grin
به نظر من گذاشتن ازمون ازمایشی واقعا کار خیلی خوب و تحسین برانگیزیه و علاوه براین خیلی ثواب داره و دعای خیر به همراه داره...SmileSmile
مطمئن باشین هیچ موسسه ای با این کار ضرر نمیکنه اونا سودی که حقشون نیست رو گرفتن!

با این حرفتون موافقمBig Grin
اولا خیلی از مشاورای مدرسان تو این سایت رفت وآمد دارن و اگر مشکلی بود خود همینا گوشزد میکردن دوما کسی ک آزمونو میده صرفا سوالا براش مهم نیست اون شبیه سازی آزمون و کارنامه و محیط براش مهم ک فک نمیکنم با قرار دادن دفترچه سوال و جواب برای کسایی ک آزمون شرکت نکردن این قضیه اتفاق بیفته سوم اگر این قضیه باعث میشد من نوعی دیگه تو آزمون شرکت نکنم یه حرفی ولی میبینی ک موسسات هنوز هم مشتریاشونو(داوطلبارو میگمBig GrinBig GrinBig Grin) دارن پس ب دید آدما بستگی داره چه بسا ک خیلی از آدما توانایی و موقعیت شرکتو ندارن.
در پناه حق

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: silvana*
ارسال: #۲۱۰
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ
اینا که رو دفترچه حرفی از کپی رایت نزدن شما میگی حرومه و فلان٬ پس اون ویندوزی که موقع نصب شونصد صفحه از حق کپی رایتش واست نوشته رو چی میگی؟؟
بازم خود دانی به شخصه واسم زیاد مهم نیس که بذارین یا نذارین بیشتر واسه اون هایی دوس داشتم بذارید که واقعا توانایی خرج این پولها رو ندارن.

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , sara417 , Elena_71 , abji22 , ana9940

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۷۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close