زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۲۴۱
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
دوستان الگوریتم چی میخونید چقد راضین ؟
من نرمم .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۲
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
۶۰ هزارتومن !!! چخبره

آزمونش هم آزاده مثل خود دانشگاش Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۲۴۳
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
بچه ها شما هم چاق شدید؟من همش میخورمو میخونم هیچی فعالیت ندارم ۲ کیلو اضاف کردم
اگه تازمان کنکور ۲کیلو دیگم اضاف کنم چی؟Confused

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۴۴
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط aliasqar.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بچه ها شما هم چاق شدید؟من همش میخورمو میخونم هیچی فعالیت ندارم ۲ کیلو اضاف کردم
من برعکس به شدت وزنم کم شده ): میخورم میخونم میخوابم Confused
ارسال: #۲۴۵
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط abji22.)
گروه درسی آذر ماه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
دوسوال معماری اسونن ی نگاه بندازید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لابد استرس داری

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۴۶
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  آزمونش هم آزمونه ؟ یا ...

میگفتن آزمونش زیاد اعتباری نداره ... یه چیزایی شنیدم

اگه کسی رتبه خوب هم بیاره چی؟ تاثیری داره ؟ امتیازی چیزی بهش میدن؟

سر جلسه حاضر شی ۱۰۰% قبولی , اصلاً مهم نیست چندتا درس منفی زدی! Big Grin Big Grin سال گذشته ۴-۵ نفر از بستگان و دوستان شرکت کردند, همه قبول شدن؛ که یکیشون سن بالا بودن و رشته ای که در عهد دقیانوس خونده بودن ربطی به رشته ای که شرکت کردن نداشت , قصد داشت بخونه واسه آزمون ولی خُب قسمت نشده Big Grin یعنی حتی جلد هیچکدوم از کتابایی که برای آزمون بودن رو میگفت تا حالا ندیده! Undecided به همین برکت قسم!
قبول شد؛ خیلی شیک! من دیگه اشاره به درصدا نمیکنم Big Grin
کلّی هم پُز داد! Big Grin Big Grin Big Grin البته تهران نبود, لاهیجان بود!
حالا دیگه من نمیدونم آزمونش هم آزمونه یا نیست!
ولی شنیدم اونایی که رتبه ۱ هر دانشگاه میشن امتیاز داره نمیدونم ۱/۳ هستن , رایگان هستن , یا احیاناً حقوق میگیرن! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , barabox , kingmax
ارسال: #۲۴۷
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط barabox.)
گروه درسی آذر ماه
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  آزمونش هم آزمونه ؟ یا ...

میگفتن آزمونش زیاد اعتباری نداره ... یه چیزایی شنیدم

اگه کسی رتبه خوب هم بیاره چی؟ تاثیری داره ؟ امتیازی چیزی بهش میدن؟

سر جلسه حاضر شی ۱۰۰% قبولی , اصلاً مهم نیست چندتا درس منفی زدی! Big Grin Big Grin سال گذشته ۴-۵ نفر از بستگان و دوستان شرکت کردند, همه قبول شدن؛ که یکیشون سن بالا بودن و رشته ای که در عهد دقیانوس خونده بودن ربطی به رشته ای که شرکت کردن نداشت , قصد داشت بخونه واسه آزمون ولی خُب قسمت نشده Big Grin یعنی حتی جلد هیچکدوم از کتابایی که برای آزمون بودن رو میگفت تا حالا ندیده! Undecided به همین برکت قسم!
قبول شد؛ خیلی شیک! من دیگه اشاره به درصدا نمیکنم Big Grin
کلّی هم پُز داد! Big Grin Big Grin Big Grin البته تهران نبود, لاهیجان بود!
حالا دیگه من نمیدونم آزمونش هم آزمونه یا نیست!
ولی شنیدم اونایی که رتبه ۱ هر دانشگاه میشن امتیاز داره نمیدونم ۱/۳ هستن , رایگان هستن , یا احیاناً حقوق میگیرن! Big Grin

آره خب نمونه زیاده ولی میخواستم ببینم رتبه خوب چه مریتی داره Cool
یکی از دوستای خودم شرکت کرد فراموش کرد اصلا بره کنکور بده
اس اومد واسش واسه ثبت نام این مدارک رو بیارین Big Grin

اون تیکه اخرشو خوب اومدین Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۴۸
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
بچه ها لایه انتقال حقیقت خوب نیست؟ یعنی شبکه و انتقال و نباید از حقیقت بخونیم ؟ یا اینکه حقیقت کامل خونده شه با لایه کاربرد که توو کتاب نیست! کسی از مدرسان میخونه؟ من اصلا خوشم نیومد از کتابش

Stop talking. Start walking
ارسال: #۲۴۹
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
بچه ها شرمنده
کسی این درختای قرمز- سیاه ،۲-۳-۴وهیپ و درختهای دوجمله ای،leftist و (چیزایی که تو ساختمان پوران اومده رو خونده) Huh
من هنر کنم هیپ و درخت جستجوی دودویی رو میخونمRolleyes
تو اون ۸۰ تا تستی هم که داره من چیزی ندیدم از اینا
ارسال: #۲۵۰
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
D
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  بچه شرمنده
کسی این درختای قرمز- سیاه ،۲-۳-۴وهیپ و درختهای دوجمله ای،leftist و (چیزایی که تو ساختمان پوران اومده رو خونده) Huh
من هنر کنم هیپ و درخت جستجوی دودویی رو میخونمRolleyes
تو اون ۸۰ تا تستی هم که داره من چیزی ندیدم از اینا
من که قرمز سیاه و ٢-٣-٤ و b-tree و نخوندم ! توو همین مانشت هم خوندم که مهم نیستن، اما بقیش باید خونده شه!

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال: #۲۵۱
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  بچه ها لایه انتقال حقیقت خوب نیست؟ یعنی شبکه و انتقال و نباید از حقیقت بخونیم ؟ یا اینکه حقیقت کامل خونده شه با لایه کاربرد که توو کتاب نیست! کسی از مدرسان میخونه؟ من اصلا خوشم نیومد از کتابش

من از مدرسان میخونم خیلی عالیه و راضیم

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
[quote='abji22' pid='320002' dateline='1417598948']
بچه ها شما هم چاق شدید؟من همش میخورمو میخونم هیچی فعالیت ندارم ۲ کیلو اضاف کردم
[/quote
منم اعتراف می کنم ۲ کیلو چاق شدم
ارسال: #۲۵۳
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من یه سری درسا رو هنوز نرسیدم تموم کنم.به نظرتون اون فصلایی که نخوندم بیخیال بشم یا ادامه بدم؟مثل الگوریتم که چند تا فصلاش مونده
میشه راهنماییم کنید؟.....سوال مهمیه Dodgy
ارسال: #۲۵۴
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من یه سری درسا رو هنوز نرسیدم تموم کنم.به نظرتون اون فصلایی که نخوندم بیخیال بشم یا ادامه بدم؟مثل الگوریتم که چند تا فصلاش مونده
میشه راهنماییم کنید؟.....سوال مهمیه Dodgy

بستگی داره از چه درسایی چه فصلایی مونده!
ممکنه همین الگوریتم فصل های آسون و مهم مونده باشه .
ارسال: #۲۵۵
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه ها
شدیدا به کمک احتیاج دارم ،از هفته آخر شهریور جدی شروع کردم به درس خوندن (واسه نرم افزار)اوایل روزی ۴-۵ ساعت می خوندم ،۲ ماهه که میرم کتابخونه ، از اوایل آبان ساعتای درس خوندنم بیشتر شد،فکر کنم دیگه مفیدم روزی ۷-۸ ساعتم بشه البته تایم بیشتری کتابخونه ام مفیدش حساب می کنم میشه ۷-۸ ساعت،توی آذر شدیدا استرس گرفتم به طوری که می خوام به کل درس ول کنم ،اصلا امید ندارم آخه با این که ۲ ماهه می خونم خیلی عقبم هنوز ۱ کتابم هم تموم نشده ،چون سعی می کردم با برنامه آزمونای مدرسان خودم هماهنگ کنم ،اکثر کتابام نصفه خوندم یا کمتر ،(به جز ریاضی ها که به کل حذفشون کردم )تازه بعضی از فصل ها رو هم بدون تست خوندم ،خلاصه شدیدا ناامیدم ،تو آذر چند بار خواستم به کل بزارم کنار دیگه نخونم برم دنبال کار بگردم ،راست اش برنامه خاصی نداشم که بگم تا فلان موقع تموم میکنم میرم روی مرور.....آزمونم نمی دم ،چند روزه با خودم فکر می کنم اگه به سراسری نرسم به آزاد که می رسم بعد دوباره فکر می کنم ارشد آزاد خوندن ارزش داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه همه فامیلا و دوست و آشنا هم می دونن من درس می خونم و هر روز می رم کتابخونه ،این موضوع هم خیلی عذابم میده که حالا اگه قبول نشم چقدر ضایع می شم ،خلاصه درگیرم !!!!
یکی به من بگه بااین همه استرس بخونم یا دیگه ول کنم ؟؟؟در ضمن یاد استرس های شب امتحان دوره لیسانسم هم می افتم احساس میکنم دیگه تحمل فشار و استرس ندارم .
و این که اگر نتیجه این زحمتا بشه ارشد آزاد ارزش داره یا نه ؟؟؟؟(آخه اعصاب یه سال دیگه خوندن ندارم )

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۷۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close