زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۲۵۶
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کنکور آزاد ثبت نام کرده؟؟
نظر جمع در مورد ثبت نام آزاد چیه؟؟
کسی میدونه بین دانشگاه آزادای تهران هوش کجا قوی تره؟؟؟ تهران جنوب یا علوم تحقیقات؟؟

سلام.
راستش رو بخواین من هر موقع اسم دانشگاه آزاد رو میشنوم اصلا حس خوبی بهم دست نمیده
من خودم دانشگاه کارشناسیم اصلا خوب نبود. اما همه امیدم اینه که بتونم تو ارشد جبران کنم
شما مطمئنا به فکر دکتری هم هستین و بهتر از من میدونین که واسه دکتری بهتره که کارشناسی ارشدتونو یه دانشگاه معتبر گرفته باشین
وقتی میتونین مدرکتونو از شریف بگیرین چرا به آزاد فک میکنین؟
اگه هم میخواین ثبت نام کنین، فقط ثبت نام کنین و تا بعد از کنکور دولتی اصلا بهش فکر نکنین
شما از بچه های فعال مانشت هستین امیدوارم موفق باشین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۵۷
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  [quote='abji22' pid='320002' dateline='1417598948']
بچه ها شما هم چاق شدید؟من همش میخورمو میخونم هیچی فعالیت ندارم ۲ کیلو اضاف کردم
اگه تازمان کنکور ۲کیلو دیگم اضاف کنم چی؟Confused
[/quote
منم اعتراف می کنم ۲ کیلو چاق شدم

منم کلییی Sad فک کنم تا روز کنکور از چاقی بمیرم Sad(
ارسال: #۲۵۸
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
همه چاق میشن که :|

بر عکس من کلی وزن کم کردم و میکنم :|
ارسال: #۲۵۹
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  از یکشنبه شروع شده تا یکشنبه آینده هم مهلتش هست!
مهلت ثبت نام تا پایان روز یکشنبه ۳۰ آذر ماه می باشد.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۶۰
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط sanamsayna.)
گروه درسی آذر ماه
سلام دوستان واقعا نمی دونستم سوالم رو کجا باید بپرسم واسه همین فکر کردم اینجا بپرسم بهتر باشه واسه هیمن اگه جاش مناسب نیست معذرت می خوام .من می خوام ازاد ای تی ثبت نام کنم ولی ترم اخرم یعنی بهمن درسم تموم میشه آیا لازمه که واسه آزاد هم دانشگاه معدل رو تایید کنه یا نه مشکل اینه که من از دانشگاه می پرسم میگن دفترچه هر چی نوشته اونه میگم دفترچه فقط نوشته بند ۲۷ دانشجویان ترم اخر معدل اخرین وضعیت تحصیلی دیگه چیزی ننوشته میگن قبلا فرمی داشته مثل سراسری ولی امسال نداره نمی دونیم و جواب نمیدن حالا با اون ۶۰ تومن که دادم نمی خوام اونور دردسر بشه بگنن باید معدل رو تایید میکردن نمیشه و .. شماره دانشگاه ازادم زتگ میزنم یا مشغوله و یا جواب نمیدن از داشگاه غیرانتفاعی هم یکی از دوستان پرسیده گفتن دفترچه هرچی می خواد بیاین بدیم نمی ما نمی دونیم حالا من باید چی کار کنم هیچ کس جواب قطعی نمیده Sad
ارسال: #۲۶۱
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط abji22.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من یه سری درسا رو هنوز نرسیدم تموم کنم.به نظرتون اون فصلایی که نخوندم بیخیال بشم یا ادامه بدم؟مثل الگوریتم که چند تا فصلاش مونده
میشه راهنماییم کنید؟.....سوال مهمیه Dodgy

بستگی داره از چه درسایی چه فصلایی مونده!
ممکنه همین الگوریتم فصل های آسون و مهم مونده باشه .
و بستگی به این داره که سال اوله داری میخونی یا دوم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال پایگاه

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۶۲
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)user123 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شدیدا به کمک احتیاج دارم ،از هفته آخر شهریور جدی شروع کردم به درس خوندن (واسه نرم افزار)اوایل روزی ۴-۵ ساعت می خوندم ،۲ ماهه که میرم کتابخونه ، از اوایل آبان ساعتای درس خوندنم بیشتر شد،فکر کنم دیگه مفیدم روزی ۷-۸ ساعتم بشه البته تایم بیشتری کتابخونه ام مفیدش حساب می کنم میشه ۷-۸ ساعت،توی آذر شدیدا استرس گرفتم به طوری که می خوام به کل درس ول کنم ،اصلا امید ندارم آخه با این که ۲ ماهه می خونم خیلی عقبم هنوز ۱ کتابم هم تموم نشده ،چون سعی می کردم با برنامه آزمونای مدرسان خودم هماهنگ کنم ،اکثر کتابام نصفه خوندم یا کمتر ،(به جز ریاضی ها که به کل حذفشون کردم )تازه بعضی از فصل ها رو هم بدون تست خوندم ،خلاصه شدیدا ناامیدم ،تو آذر چند بار خواستم به کل بزارم کنار دیگه نخونم برم دنبال کار بگردم ،راست اش برنامه خاصی نداشم که بگم تا فلان موقع تموم میکنم میرم روی مرور.....آزمونم نمی دم ،چند روزه با خودم فکر می کنم اگه به سراسری نرسم به آزاد که می رسم بعد دوباره فکر می کنم ارشد آزاد خوندن ارزش داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه همه فامیلا و دوست و آشنا هم می دونن من درس می خونم و هر روز می رم کتابخونه ،این موضوع هم خیلی عذابم میده که حالا اگه قبول نشم چقدر ضایع می شم ،خلاصه درگیرم !!!!
یکی به من بگه بااین همه استرس بخونم یا دیگه ول کنم ؟؟؟در ضمن یاد استرس های شب امتحان دوره لیسانسم هم می افتم احساس میکنم دیگه تحمل فشار و استرس ندارم .
و این که اگر نتیجه این زحمتا بشه ارشد آزاد ارزش داره یا نه ؟؟؟؟(آخه اعصاب یه سال دیگه خوندن ندارم )
این همه استرس و از خودت دور کن، به خدا توکل کن ادامه بده، انقد به حرف دیگران فک نکن بذار هرچی دلشون میخواد بگن، تو فقط کاری کن که خودت از خودت راضی باشی
به عنوان کسی که الان دانشجوی آزاده دارم میگم جو دانشگاه آزاد(حداقل تو شهر من) اصلا خوب نیست
از الان یه روز به خودت استراحت بده روی کاغذ یه برنامه ریزی بکن که حتما مرور و جمع بندی داشته باشه(من پارسال همه چی خوندم اما جمع بندی نکردم که بابتش ضربه خوردم)اگه نمیرسی بعضی درسارو بخونی حذفش کن روی بقیه وقت بذار(البته این نظر منه) چون جمع بندی خیلی مهمه

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۶۳
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
Re: گروه درسی آذر ماه
دوستان یه انتقادی دارم! سوال درسی که میذاریم تک و توک کسی ج میده ولی بحثای مربوط به سرگرمی بحثاشون خیلی داغه Sad

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , salam5 , so@ , ana9940
ارسال: #۲۶۴
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سال اوله میخونم.الگوریتم فصلای درهم سازی و برنامه نویسی پویا رو نخوندم.ساختمان آرایه و لیست و پشته.گسسته مشبکه و بازگشتی.همینا!!!! اگه بخوام بخونم تا وسطای دی طول میکشن.نظرتون چیه؟حذفشون کنم؟
ارسال: #۲۶۵
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه ها خوبین ؟
آیا کسی لینک حل تشریحی سوالات کنکور ارشد آیتی سال پیش رو داره؟
اگه دارین ممنون میشم لینک رو بدین
Smile
ارسال: #۲۶۶
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
سال اوله میخونم.الگوریتم فصلای درهم سازی و برنامه نویسی پویا رو نخوندم.ساختمان آرایه و لیست و پشته.گسسته مشبکه و بازگشتی.همینا!!!! اگه بخوام بخونم تا وسطای دی طول میکشن.نظرتون چیه؟حذفشون کنم؟

الگوریتم برنامه نویسی پویا رو بخون نخونی ضرر میکنی ساختمان هم مباحثی ک گفتی کار یکی دوروز

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۶۷
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
مباحث لیست پیوندی و ارایه و پشته را حذف کنی چیزی ضرر نمیکنی چون اصلا سوال نمیاد

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۲۶۸
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  

الگوریتم برنامه نویسی پویا رو بخون نخونی ضرر میکنی ساختمان هم مباحثی ک گفتی کار یکی دوروز
ببین ساختمان داده اسمش با خودش ساختمان داده شما اگر مباحث اولیه ساختمان داده رو بلد نباشی تو خیلی از الگوریتما گیر میزنی صف و پشته و آرایه سوال مستقیم ازش نمیاد ولی جز مفاهیم

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dream_high
ارسال: #۲۶۹
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)sanamsayna نوشته شده توسط:  سلام دوستان واقعا نمی دونستم سوالم رو کجا باید بپرسم واسه همین فکر کردم اینجا بپرسم بهتر باشه واسه هیمن اگه جاش مناسب نیست معذرت می خوام .من می خوام ازاد ای تی ثبت نام کنم ولی ترم اخرم یعنی بهمن درسم تموم میشه آیا لازمه که واسه آزاد هم دانشگاه معدل رو تایید کنه یا نه مشکل اینه که من از دانشگاه می پرسم میگن دفترچه هر چی نوشته اونه میگم دفترچه فقط نوشته بند ۲۷ دانشجویان ترم اخر معدل اخرین وضعیت تحصیلی دیگه چیزی ننوشته میگن قبلا فرمی داشته مثل سراسری ولی امسال نداره نمی دونیم و جواب نمیدن حالا با اون ۶۰ تومن که دادم نمی خوام اونور دردسر بشه بگنن باید معدل رو تایید میکردن نمیشه و .. شماره دانشگاه ازادم زتگ میزنم یا مشغوله و یا جواب نمیدن از داشگاه غیرانتفاعی هم یکی از دوستان پرسیده گفتن دفترچه هرچی می خواد بیاین بدیم نمی ما نمی دونیم حالا من باید چی کار کنم هیچ کس جواب قطعی نمیده Sad
نه من ثبت نام کردم توی آزاد کاری به معدل ندارن اصلا میتونی هیچی وارد نکنی جز موارد ستاره دار نیست که الزامی در پر کردنش باشهBig Grin

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۷۰
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط flowerirani.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)user123 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شدیدا به کمک احتیاج دارم ،از هفته آخر شهریور جدی شروع کردم به درس خوندن (واسه نرم افزار)اوایل روزی ۴-۵ ساعت می خوندم ،۲ ماهه که میرم کتابخونه ، از اوایل آبان ساعتای درس خوندنم بیشتر شد،فکر کنم دیگه مفیدم روزی ۷-۸ ساعتم بشه البته تایم بیشتری کتابخونه ام مفیدش حساب می کنم میشه ۷-۸ ساعت،توی آذر شدیدا استرس گرفتم به طوری که می خوام به کل درس ول کنم ،اصلا امید ندارم آخه با این که ۲ ماهه می خونم خیلی عقبم هنوز ۱ کتابم هم تموم نشده ،چون سعی می کردم با برنامه آزمونای مدرسان خودم هماهنگ کنم ،اکثر کتابام نصفه خوندم یا کمتر ،(به جز ریاضی ها که به کل حذفشون کردم )تازه بعضی از فصل ها رو هم بدون تست خوندم ،خلاصه شدیدا ناامیدم ،تو آذر چند بار خواستم به کل بزارم کنار دیگه نخونم برم دنبال کار بگردم ،راست اش برنامه خاصی نداشم که بگم تا فلان موقع تموم میکنم میرم روی مرور.....آزمونم نمی دم ،چند روزه با خودم فکر می کنم اگه به سراسری نرسم به آزاد که می رسم بعد دوباره فکر می کنم ارشد آزاد خوندن ارزش داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه همه فامیلا و دوست و آشنا هم می دونن من درس می خونم و هر روز می رم کتابخونه ،این موضوع هم خیلی عذابم میده که حالا اگه قبول نشم چقدر ضایع می شم ،خلاصه درگیرم !!!!
یکی به من بگه بااین همه استرس بخونم یا دیگه ول کنم ؟؟؟در ضمن یاد استرس های شب امتحان دوره لیسانسم هم می افتم احساس میکنم دیگه تحمل فشار و استرس ندارم .
و این که اگر نتیجه این زحمتا بشه ارشد آزاد ارزش داره یا نه ؟؟؟؟(آخه اعصاب یه سال دیگه خوندن ندارم )

=========================
اولا رمز موفقیت فقط تلاش و جانزدنه
بهم پیام بده توضیح بده چه کتابهایی خوندی چی یا میخای بخونی کدوم گرایشی تا اگر بتونم کمکتون کنم

یه نفرمیشه لطف بکنه بگه من سیستم هیچی حتی یه کلمه نخوندم ۱۰روز براش وقت گذاشتم چه فصلهایی رو بخونم واسش؟

(۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)shahabm نوشته شده توسط:  

=============
اگر نرم افزاری پویا ر وحتما بخون اگر ایتی هستی بجلش حریصانه رو بخون شک نکن امسال میاد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dream_high

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۶۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۸۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۳۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۲۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close