زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب های کنکوری که شامل ۳ لایه کاربرد،انتقال و شبکه هستند

ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط luxamburg.)
کتاب های کنکوری که شامل ۳ لایه کاربرد،انتقال و شبکه هستند
من کتاب شبکه پارسه رو دارم که لایه های بالارو ناقص پوشش داده ، از طرفی چون وقت کافی برای خوندن کتاب راس ندارم برای همین:
از دوستانی که کتاب شبکه های کامپیوتری رو از یکی از انتشارات مختلف مثل پوران،مدرسان،راهیان ارشد،گسترش علوم پایه ،ماهان و ... دارند تقاضا میکنم :

اگر کتابشون ۳ لایه کاربرد ، انتقال و شبکه رو داره اینجا اعلام کنند ، ضمنا اگر امکانش بود از آخر کتاب یا مقدمه مولف ، ریفرنسی که این ۳ لایه بر اساسش نوشته شده رو هم بنویسند و کلا نظرشونو راجع به کتاب(نحوه بیان ، اینکه چقد این لایه هارو کامل پوشش داده و ...) اعلام کنند

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: کتاب های کنکوری که شامل ۳ لایه کاربرد،انتقال و شبکه هستند
از بین کتاب های کنکوری کتاب پارسه تا چاپ ۹۲ لایه ی انتقال و شبکه رو هم داره.
و به عنوان مکمل جزوه ی شبکه امیر کبیر رو می تونید دانلود کنید. از اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ترتیب مطالب ام این طوره که اول یه توضیحات کلی در مورد شبکه داده بعد از صفحه ۲۴ لایه کاربرد رو توضیح داده از صفحه ۵۴ لایه ی انتقال از صفحه ۱۰۲ لایه ی شبکه.
اگه وقت کنید تمرین های راس رو هم حل کنید فک نکنم سوالی باشه که قابل پاسخگویی باشه و نتونید جواب بدین.
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
Re: RE: کتاب های کنکوری که شامل ۳ لایه کاربرد،انتقال و شبکه هستند
(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  و به عنوان مکمل جزوه ی شبکه امیر کبیر رو می تونید دانلود کنید

ممنون از شما، اما من خودم کتاب حقیقت رو دارم و این جزوه امیر کبیر ۹۰ هم گرفتم اما متاسفانه هیچ جوره نمیتونم از روی جزوه دست نویس به این شکل بخونم ، بنظرم این جزوه برای کسی که یکبار این فصولو مطالعه داشته یا حداقل با کلیات مباحث آشنایی داره مناسبتره
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط explorer.)
ببین سوالای شبکه توی کنکور هیچ قاعده و قانون خاصی ندارن یعنی اصلا معلوم نی از کجا و چه منبعی سوال میدن.در کل تا میتونی هرچی دم دست داری بخون که اطلاعاتت زیاد شه تر جیحا لایه های بالا رو بزار توی اولویت.حقیقت تا لایه شبکه خوبه یکمم لایه انتقال گفته ولی میگن منیع کراس هست ولی بازم هیچ تضمینی نیست که کراس و حقیقت بخونی و ۱۰۰ بزنی.در ضمن اگه الان بخوای شروع کنی کراس بخونی نمیرسی همون جزوه دکتر صبایی رو مطالعه کن بهتر از هیچیه.

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ
Re: RE: کتاب های کنکوری که شامل ۳ لایه کاربرد،انتقال و شبکه هستند
(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ببین سوالای شبکه توی کنکور هیچ قاعده و قانون خاصی ندارن یعنی اصلا معلوم نی از کجا و چه منبعی سوال میدن.

ممنون، شما خودت از رو چه کتابایی خوندی?
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
من حقیقت خوندم لایه کاربرد هم از کراس

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
مدرسان چاپ ۹۱ این سه لایه که گفتین داره زیاد تتوضیح داده .من متاسفانه همینو دارم فقط و مجبورم همینو بخونم و بفهمم ولی بد توضیح نداده خیلی هم کامله

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۴ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۲ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۳۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۹۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۴۲ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۴۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۹۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close