زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع سیستم عامل

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
منبع سیستم عامل
سلام دوستان
با اینکه تابستون قبل از خرید منابع کلی تحقیق کردم ولی واسه سیستم تو مصاحبه ها به مقسمی برخوردم اما از اون به بعد بیشتر حرف و تعریف سیستم پارسه رو شنیدم،
مقسمی رو کامل بلدم اما با تعریف هایی که از کتاب دکتر حقیقت شنیدم همه ش فک میکنم کافی نیست،
بنظرتون از الان دیر نیست بخوام حقیقت رو شروع کنم؟
کسایی هستن مقسمی خونده باشن و نتیجه خوبی گرفته باشن؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

برای زیبا زندگی نکردن

کوتاهی عمر را بهانه نکن

عمر کوتاه نیست

ما کوتاهی می کنیم ...!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
Re: منبع سیستم عامل
با مقسمی میتونی تستای کنکورو ج بدی؟
پارسه خیلی زیاد گفته. کلن به نظرم معیار خودتی! اگه حس میکنی فهمیدی و از پس تستا برمیای که اکی. ولی اگه حس میکنی یه جاهایی رو گیر داری و متوجه نشدی پارسه خوبه. اما یکم زیاده گویی کرده.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط kakoli19.)
RE: منبع سیستم عامل
یه بامعرفت پیدا نمیشه ویس وجزوء سیستم عامل به جزء دکتر حقیقت مثل دکتر کارگهی و کسی دیگه ای به جزء دکتر حقیقت رو قرار بده

آهای ملت به چه زبانی بگم یکی پیدا نمیشه ویس سیستم عامل به جزء حقیقت رو قرار بده آخرش خودم میرم کلاس تهران وویس وجزوء استاد دیگه ای من جمله دکتر کارگهی رو قرار میدم AngryTongueSad

آهای ملت به چه زبانی بگم یکی پیدا نمیشه ویس سیستم عامل به جزء حقیقت رو قرار بده آخرش خودم میرم کلاس تهران وویس وجزوء استاد دیگه ای من جمله دکتر کارگهی رو قرار میدم AngryTongueSad
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)ghazal dl نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با اینکه تابستون قبل از خرید منابع کلی تحقیق کردم ولی واسه سیستم تو مصاحبه ها به مقسمی برخوردم اما از اون به بعد بیشتر حرف و تعریف سیستم پارسه رو شنیدم،
مقسمی رو کامل بلدم اما با تعریف هایی که از کتاب دکتر حقیقت شنیدم همه ش فک میکنم کافی نیست،

سلام. مقسمی بدم نیست اگه جاییشو نفهمیدی از پارسه بخون توضیحش کامل تره اما اینکه بخوای تازه شروع کنی زیاده واسه الان

Work hard in silence, let your success make the noise
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)ghazal dl نوشته شده توسط:  سلام دوستان
سلام. مقسمی بدم نیست اگه جاییشو نفهمیدی از پارسه بخون توضیحش کامل تره اما اینکه بخوای تازه شروع کنی زیاده واسه الان
منم با حرف دوستمون موافقم. اگه بخوای پارسه از اول بخونی چون حجمشم زیاده نمیرسی و حتی ممکنه برنامه ریزیتم واسه جمع بندی بهم بریزه. مقسمی کتاب نسبتا خوبیه و میشه سوالاتم جواب داد. اگه جایی مشکل داشت پارسه رو بخونید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  با مقسمی میتونی تستای کنکورو ج بدی؟

آره با تستا مشکلی ندارم و بجز فصل حافظه که چندتا تست رو مشکل داشتم بقیه ش خوب بوده و کامل فهمیدم.
فقط تو مصاحبه ها خوندم مثلا کنکور ۹۲ رو واسه زدن تستا باید حتما سیلبر خوند، و مرجع خوندن مهمه! پارسه هم که نخوندم، واسه همین از مقسمی داشتم ناامید می شدم!!
ممنون از همگی، خیلیییییییییی لطف کردید جواب دادید، واقعا از وقتی نظراتتونو خوندم آرامش سیستم عاملی پیدا کردمSmile

بازم اگه کسه دیگه ای تجربه ی دیگه داره من استقبال میکنم.

برای زیبا زندگی نکردن

کوتاهی عمر را بهانه نکن

عمر کوتاه نیست

ما کوتاهی می کنیم ...!
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ
سلام کسی میدونه ۲۵ درصد آزمون پارسه سیستم عامل حقیقت کدوم فصل ها میشه؟
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ)mahdis_t نوشته شده توسط:  سلام کسی میدونه ۲۵ درصد آزمون پارسه سیستم عامل حقیقت کدوم فصل ها میشه؟
سلام. رو سایت پارسه سرفصل آزمون هست دیگه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۹ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close