زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو

ارسال: #۱۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
منم انشاله هستم بعد کنکور

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
RE: دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو
سلام. منم انشاالله بعد از کنکور هستم. خیلی تو برنامه نویسی ضعیفم. واقعا ایده خوبی بود. موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
منم هستم ولی چطور میخواین ۵ ۶ نفرو از این سیل مشتاق برنامه نویسی select کنین!
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
RE: دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرن یا ایده ای رو پیاده سازی کنن بیان تو
سلام
برای شروع ، که تازه بخوام برنامه نویسی یاد بگیرم (البته آشنایی با برنامه های مختلف دارم،سی ++ سی # جاوا اندروید) ولی پیچ کدوم کامل بلد نیستم که بتونم ی پروژه انجام بدم. برنامه نویسی تحت شبکه بهتره تو این بازار امروز یا برنامه نویسی تحت و و طراحی سایت و..
برای برنامه نویسی تحت شبکه از کجا باید شروع کرد؟
ازراهنماییتون ممنونم.

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
الان باید چه کنیم؟؟؟؟

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
سلام

اگه جاوا کار کنید منم میام Smile الان بیشتر اپلیکیشن ها با اندروید و دروافع همون برنامه اکلیپس نوشته میشه . سی شارپ هم خوبه اما جاوا و برنامه نویسی اندروید کاربرد بیشتری داره. (البته این نظر شخصی هست)
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام
برای شروع ، که تازه بخوام برنامه نویسی یاد بگیرم (البته آشنایی با برنامه های مختلف دارم،سی ++ سی # جاوا اندروید) ولی پیچ کدوم کامل بلد نیستم که بتونم ی پروژه انجام بدم. برنامه نویسی تحت شبکه بهتره تو این بازار امروز یا برنامه نویسی تحت و و طراحی سایت و..
برای برنامه نویسی تحت شبکه از کجا باید شروع کرد؟
ازراهنماییتون ممنونم.

منظورتون برنامه نویسی تحت وب هست دیگه؟
web application
خوبه ولی نه برای شروع. بخاطر پیچیدگیش می گم. چون باید مفاهیمی بنیادی زیادی بلد باشین تا شروع کنین. html+css+java script+jquary, و در کنار این ها از سرویس دهنده هایی مثل asp , php و همچنین در طرف دیگر مفاهیم بنایدین در پایگاه داده رابطه ای مثل sal server , mysql , oracel رو باید بلد باشین. جدا از همه این ها مهم ترین مسئله امنیت در وب هست که باید با اصول معماری نرم افزار مثل MVC رعایت بشه. پس بهتره برای شروع ابتدا از برنامه های سیستمی معمولی شروع کنین بعد کم کم به طرف پروژه های تحت ویندوز حرکت کنین و در نهایت به طرف برنامه های تحت وب
من الان به مرحله ای رسیدم که میخوام برم طرف تحت وب بودن. بعد از ۳ سال برنامه نویسی.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ
سی شارپ عالیه من در حد مبتدی کار کردم قبلا.
دوس دارم دانسته هامو کامل کنم، اگه با یه گروه پیش برم انگیزه ایجاد میشه و خواسته هام عملی میشه.Smile
البته امیدوارم تا آخر راهو برید و وسط راه پس نکشید.

اگه جا بود بعد کنکور منم هستم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
بایاد خدا
سلام مجدد به دوستان
اول جواب اون دوستمون رو در مورد برنامه تحت شبکه بدم که منظور از برنامه ی تحت شبکه یعنی اینکه برنامه ما با سیستم هایی که با هم شبکه هستن در ارتباط باشه که میره تو بحث socket programming که خب شما اگه سی # یا سی++ رو بلدید بگید میتونید سوکت نویسی کنید و سوالی هم بود در خدمتم در مورد web app اگه منظورتونه که دوستمون راهنمایی کردن
فقط نکته اینکه دوستانی که برنامه نویسی تحت وب میخوان یاد بگیرن باتوجه به گستردگی که داره همین اول باید تکلیف خودشون رو روشن کننن که میخواین طراح وب بشن (CSS_HTML_JS_JQuery) یا برنامه نویس وب (ASP.NET/JSP/PHP,...) اینجوری میتونید موفق باشید تا اینکه همه رو یاد بگیرید چون زمان بر هست
.
.
.
و ما مسئله ی خودمون
در مورد تعداد پیشنهاد خودتون چیه؟
ببینید با شرایطی که پیش اومده
۱- میندازیم بعد از کنکور
۲- c# کار میکنیم
۳- از متغییر چیست و نصب VS شروع میکنیم تا حلقه های تکرار و...(مبتدی)
پس قرار نیست برنامه نویس حرفه ای بشید تو این دوره ی کوتاه که من همون ابتدا هم گفتم که هدفم اینه اونایی که صفر هستن بیان بالا
۴- حالا دوستانی که اینا رو بلد هستن میمونن تا...؟ اینکه چند جلسه تمام که شد بعد دو یا سه جلسه برای ارتباط با پایگاه داده میزاریم
و کارمون رو با انجام یک پروژه با مخلفاتش به پایان میرسونیم
اینجوری دوستان میتونن همون پروژه رو توسعه بدن و هر برنامه تجاری که میخوان انجام بدن و بعدها خیلی راحت به سراغ برنامه نویسی نیمه حرفه ای میرن

باز با این حال برای من فرقی نمیکنه هر چی رو که احساس نیاز کردید من در خدمتم دوس داشتید دوره ی لینوکس هم برگزار میکنیم برا اونایی که علاقه دارن
هدف اینه مفید باشیم
انشالله روزی برسه سوال های برنامه نویسیم رو برا تک تک تون ارسال کنید و شما هم من رو راهنمایی کنید
دوس دارم بزرگ فکر کنید
از همین الان تیپ شخصیتی خودتون رو تو برنامه نویسی پیدا کنید. اگه قادر به مدیریت پروژه هستید به فکر صادرات نرم افزار باشید و جوری نشه که ما پول حاصل از فروش نرم افزارمون در خود کشور بدست بیاد، بلکه برنامه ها رو صادر کنیم به خارج از کشور و از خارج پول وارد کشور کنیم
بزرگ فکر کنید خدا شما رو بی انتها مثل خودش افریده
اللهم عج لولیک الفرج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , barabox , ƊƦЄƛM , software94 , m.zeinali , NP-Cσмρℓєтє , samieh , سجاد۶۷ , Bahar_HS , kingmax
ارسال: #۲۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ
برنامه نویسی وینفون بر پایه سی شارپ هستش قسمت عمده ش درسته ؟

درباره لینوکس هم بهتر از این نمیشه
من بشدت علاقه مندم بهش
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
اقا خیلی خوبه!!!همون کار با محیط VS هم خیلی ریزه کاری داره!!هر چی از اونم بگید عالیه!!در کل خیلی خوبه

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
در مورد برنامه نویسی موبایل اونهم ویندوز باید عرض کنم مایکروسافت SDK برای VS داره پس با C#,C++, و سایر زبان های .net میشه
و البته Qt رو یادمون نره که عالیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال: #۲۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
منم هستم ...

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط tabassomesayna.)
منم هستم ولی تکلیف یسری از ماها که نیمه حرفه ای هستیم و میخوایم ایده پیاده سازی کنیم (با توجه به عنوانتون) چیه ؟!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
سلام مجدد
در مورد ایده منظور من اینه که اگر:
۱- کسی ایده ای داره که میدونه تو بازار جواب میده به صورت خصوصی مطرح کنه و به صورت گروهی انجام بدیم حالا یا خودشون مدیر پروژه باشن یا بعنوان برنامه نویس فعالیت کنن
۲- در خصوص بحث برگزاری دوره ، مکان ،زمان و نحوه ی تدریس و یا چشم اندازی که در این حرکت میبینن نظر بدن که اگه مناسب بود استفاده کنیم
مثلا شاید یکی بگه همین کار رو در قالب یه سایت انجام بدیم یعنی سایتی باشه که دوره ی برنامه نویسی بزاره یا ...
و از همه مهمتر اینکه اگه بین دوستان کسی ایده ای برای طراحی یک سایت داره یا یک سرویس اینترنتی اگه میخواد تنهایی انجام بده من حاضرم کمکش کنم و اگه ایده ی جالبی باشه من حمایت میکنم و خودم هم درگیر کار میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۴۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۷۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۸۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close