زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشخیص گروه در شبکه های اجتماعی

ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط osho.)
سلام دوستان کسی است در مورد تشخیص گروه در شبکه های اجتماعی کار کنه.
من در این حوزه پایان نامه مینویسیم کسی خواست به این شماره در تلگرام پیام بده
۰۹۳۶۷۴۰۱۴۴۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: تشخیص گروه در شبکه های اجتماعی
نه منظور کسی است که موضوع تزش این باشه.این یکی از موضوع های داغ تو شبکه های اجتماعی است که به شدت دارن روش کار می کنن.اگه کسی باشه روش کار کنه می تونیم گروهی بحث رو ببریم جلو.
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)persianboy1993 نوشته شده توسط:  منظورتون برسنامه نویسی اش هستش ؟ یه کم واضح تر توضیح بفرمایید
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط codin.)
سلام
راستش من باید تو همچین موضوعاتی کار کنم ولی فعلا در فاز یادگیری مطالب ضروری و هسته موضوع هستم.البته استادم دستمو باز گذاشته که در مورد هر بعدی از social network ها خواستم کار کنم. در مورد این موضوع هم دارم تحقیق می کنم میشه یکمی بیشتر در موردش و کاربرداش بگین؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط osho.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام
راستش من باید تو همچین موضوعاتی کار کنم ولی فعلا در فاز یادگیری مطالب ضروری و هسته موضوع هستم.البته استادم دستمو باز گذاشته که در مورد هر بعدی از social network ها خواستم کار کنم. در مورد این موضوع هم دارم تحقیق می کنم میشه یکمی بیشتر در موردش و کاربرداش بگین؟

من به طور خلاصه یک چیزی می نویسم امیدوارم مفید باشه.
اگه بخواهیم به تاریخچه این بحث نگاه کنم از بحث پارت کردن گراف بحث شروع شود که ما چه جوری گراف مورد نظر به قسمت های تقسیم کنیم که ما به جواب مسله برسیم
مثلا در بینای ماشین ما تصویر مورد نظر رو به قسمت های به نام سگمنت تقسیم می کنیم حالا با الگوریتم های باید سگمنت های مشابه رو در یک گروه قرار دهیم در اینجا از الگوریتم های پارتیش بندی استفاده میشه.
اما این الگوریتم ها به خاطر اینکه باید تعداد گروه و اندازه گروه مشخص باشد به درد ما تو تشخیص گروه تو شبکه اجتماعی نمی خورد
در سال ۲۰۰۲ اقای نیومن با دیدگاه فیزیکی به حل این مساله نشست واز دیدگاه دینامیک اماری به حل این مسله پرداخت
و بااین فرض که اجسام مشابه رو در یک گروه قرار بدهد به معرفی کمیت مابینی تونست این مساله رو در مقیاس زمانی بالا حل کند
این بحث در زمان تا حالا به عنوان مسله جذاب در فیزیک و از انجا به شبکه های اجتماعی تزریق پیدا کرد
الگوریتم های مختلفی از ماجولارتی تا اسپکترال و خوشه بندی و ... ادامه پیدا کرد
اما از کاربرهاش که بخوایم بگیم
تو الگوریتم های جست و جو با توجه به این که داده ها رو تو گروه های بهتری فرار دهیم تا دقت جستجو ما بهتر شود
تو سیستم های توصیه گر که بتوانیم در بازار یابی اشیا رو گروه های بهتر قرار دهیم
در شبکه های پروتینی کدوم سلول با هم در مقابل مریضی واکنش نشان می دهند
و.....
استفاده میشه
ولی به نظر من هم در قسمت مدل های دینامیکی برای تشخیص گروه و هم استفاه از معیارهای که در شبکه اجتماعی تعریف میشه مانند هیموفیلی خیلی راحت می شه مقاله داد
اگه بیشتر خواستی توضیح بدم بگو من بیشتر توضیح میدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , equilibrium , svk7 , jameshenas
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام

من به طور خلاصه یک چیزی می نویسم امیدوارم مفید باشه.
اگه بخواهیم به تاریخچه این بحث نگاه کنم از بحث پارت کردن گراف بحث شروع شود که ما چه جوری گراف مورد نظر به قسمت های تقسیم کنیم که ما به جواب مسله برسیم
مثلا در بینای ماشین ما تصویر مورد نظر رو به قسمت های به نام سگمنت تقسیم می کنیم حالا با الگوریتم های باید سگمنت های مشابه رو در یک گروه قرار دهیم در اینجا از الگوریتم های پارتیش بندی استفاده میشه.
اما این الگوریتم ها به خاطر اینکه باید تعداد گروه و اندازه گروه مشخص باشد به درد ما تو تشخیص گروه تو شبکه اجتماعی نمی خورد
در سال ۲۰۰۲ اقای نیومن با دیدگاه فیزیکی به حل این مساله نشست واز دیدگاه دینامیک اماری به حل این مسله پرداخت
و بااین فرض که اجسام مشابه رو در یک گروه قرار بدهد به معرفی کمیت مابینی تونست این مساله رو در مقیاس زمانی بالا حل کند
این بحث در زمان تا حالا به عنوان مسله جذاب در فیزیک و از انجا به شبکه های اجتماعی تزریق پیدا کرد
الگوریتم های مختلفی از ماجولارتی تا اسپکترال و خوشه بندی و ... ادامه پیدا کرد
اما از کاربرهاش که بخوایم بگیم
تو الگوریتم های جست و جو با توجه به این که داده ها رو تو گروه های بهتری فرار دهیم تا دقت جستجو ما بهتر شود
تو سیستم های توصیه گر که بتوانیم در بازار یابی اشیا رو گروه های بهتر قرار دهیم
در شبکه های پروتینی کدوم سلول با هم در مقابل مریضی واکنش نشان می دهند
و.....
استفاده میشه
ولی به نظر من هم در قسمت مدل های دینامیکی برای تشخیص گروه و هم استفاه از معیارهای که در شبکه اجتماعی تعریف میشه مانند هیموفیلی خیلی راحت می شه مقاله داد
اگه بیشتر خواستی توضیح بدم بگو من بیشتر توضیح میدم.
ممنون از توضیح خوبتون starter بسیار عالی بود.واقعا این مباحث شبکه های اجتماعی خیلی جذابن من تو این دو سه هفته ای که کارم رو شروع کردم خیلی علاقه مند شدم.بیشتر مباحث سمت protein interaction network ها و biologic network ها برام جذاب بودن اما فکر نمی کنم تو ارشد بتونم دنبالش کنم چون با زمینه کاری آزمایشگاهمون زیاد همخونی نداره شاید برای دکترا برم به این سمت ها... بازم تشکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Happiness.72
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
دوستان منم دقیقا تو شبکه های پیچیده روی تشخیص جوامع کار کردم و می کنم
خیلی خوشحال میشم تبادل اطلاعات کنیم
من از ۶ ماه پیش که شروع کردم تحقیقاتم تو این زمینه رو یادمه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی خیلی کمک کرد به درک ماهیت مسئله و به قول معروف ادبیات موضوع رو کامل برام جا انداخت.
هدف من از کار روی تشخیص جوامع پیدا کردن یه روش واسه محاسبه ی trust هست.

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , سجاد۶۷
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  دوستان منم دقیقا تو شبکه های پیچیده روی تشخیص جوامع کار کردم و می کنم
خیلی خوشحال میشم تبادل اطلاعات کنیم
من از ۶ ماه پیش که شروع کردم تحقیقاتم تو این زمینه رو یادمه
خیلی خیلی کمک کرد به درک ماهیت مسئله و به قول معروف ادبیات موضوع رو کامل برام جا انداخت.
هدف من از کار روی تشخیص جوامع پیدا کردن یه روش واسه محاسبه ی trust هست.
سلام،
میشه لطفا یکم توضیح بدید مسئله پیدا کردن trust در کدوم نوع از شبکه های پیچیده مطرحه و تعریف کلی صورت مسئله چیه؟

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ
لکچر های اینم بد نیست :

نمیگم اسلایداش کامله ها نه... ولی برای این که آدمو بندازه تو خط خیلی خوبه.رفرنس هاشم کامله هرجارو بخوای میتونی بیشتر دنبال کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , Lonely Palm , jameshenas
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)equilibrium نوشته شده توسط:  سلام،
میشه لطفا یکم توضیح بدید مسئله پیدا کردن trust در کدوم نوع از شبکه های پیچیده مطرحه و تعریف کلی صورت مسئله چیه؟
سلام
برای شبکه های اجتماعی که قاعدتا مطرحه و فکر کنم که برای شبکه های همتا به همتا هم مصداق پیدا می کنه
در پاسخ سوال دومتون هم باید بگم خوندن
این مسئله رو تو ذهن من ایجاد کرد و احساس می کنم بجای توضیح دادن خود مقاله رو لینک بدم خیلی مفیدتر باشه شاید با خوندنش مطالب بهتری به ذهن شما خطور کنه

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium
ارسال: #۱۰
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
سلام
به نظرتون تشخیص گروه هنوز هم جای کار داره.حس می کنم این بحث اینقدر دیگه شاخ و برگ گرفته خیلی سخت میشه کار جدید کرد .اشتباه می کنم؟
تشخیص گروه روی شبکه های چند لایه یا multiplex چطور؟
ارسال: #۱۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
دوستان خلاصه ای مناسب از راه کار های ارائه شده در زمینه تشخیص گروه در شبکه های اجتماعی دارند؟
ارسال: #۱۲
۰۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
دوستان کسی در این زمینه مقاله فارسی داره ... من تزم روی این موضوعه و میخوام بیشتر با این موضوع اشا بشم
ارسال: #۱۳
۲۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
سلام
میشه چندتا الگوریتم های شنا سایی انجمن رو نام ببرین

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart
ارسال: #۱۴
۲۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ)arezoo174 نوشته شده توسط:  سلام

تو اون survey که دوستمون گذاشتن هست !

سپاس‌گزاری شده توسط: arezoo174
ارسال: #۱۵
۲۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ)arezoo174 نوشته شده توسط:  سلام

تو اون survey که دوستمون گذاشتن هست !

بله هست علاوه بر اونها Blush

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۱۱ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۱۴ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۷۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۷۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۲۲۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۱۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۲۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۰۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۴۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close