زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب برای الکترونیک دیجیتال و Vlsi

ارسال: #۱۶
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ
الکترونیک دیجیتال پارسه کپی کتاب الکترونیک دیجیتال مهدی صدیقی هست (نویسنده پارسه هم جزو نویسندگان کتاب صدیقی هست) (اگه می خوای بگیری کتاب صدیقی رو بگیر)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
RE: کتاب برای الکترونیک دیجیتال و Vlsi
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ)sharhe-feragh نوشته شده توسط:  الکترونیک دیجیتال پارسه کپی کتاب الکترونیک دیجیتال مهدی صدیقی هست (نویسنده پارسه هم جزو نویسندگان کتاب صدیقی هست) (اگه می خوای بگیری کتاب صدیقی رو بگیر)

کتاب صدیقی را دارم جالب نیست . پس پارسه هم فایده نداره!!
کتاب انتقال داده و vlsi پارسه چطوره؟
ارسال: #۱۸
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط hsh88.)
لطفا کمک کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک کتاب ترجمه Demasa
من خودم این کتاب را نخواندم واقعا به نظرتون کتاب صاحب الزمانی کامل نیست ؟

الان کسانی که این کتابا رو گفتند
اشراقی
کتاب بنفشه احسانی
کتای damasa
کتاب صاحب الزمانی
کتاب راهیان ارشد دیجیتال و vlsi

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۱۹
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
لطفا کمک کنید
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  به نظر من بهترین کتاب در زمینه دیجیتال و VLSI همون کتاب Digital Integrated circuits از توماس دماسا (Demassa) هست که من ترجمش رو گرفتم و الان دو فصلشو خوندم.لازمه که بگم کتابی که من میخونم تالیف شده نه ترجمه.ولی به گفته خود نویسنده (دکتر احمد آیت اللهی و آقای میرحسینی دیلمان) این کتاب همون ترجمه‌ی کتاب دماسا هست که بتا به ضرورت توی اون دخل تصرف شده Big Grin
جالبه که بدونید من بعد از خوندن ۲فصل از این کتاب و مقایسه اون با جزوه پارسه و کتاب دیجیتال دکتر صدیقی به این نتیجه رسیدم که ۲فصل اول کتاب الکترونیک دیجیتال دکتر صدیقی دقیقا کپی همون مطالب دماسا هست و جزوه‌ی پارسه هم همون کتاب دماسا رو خلاصه نویسی کرده و مطالب مهمش رو با توضیح خلاصه‌تر توی جزوه اورده.۱۱ فصل اول کتاب دماسا در مورد الکترونیک دیجیتال هست و از فصل ۱۲ تا ۲۶ هم میشه VLSI و دو فصل ۲۷ و ۲۸ در مورد طراحی حافظه هست که به نظرم خوندنش نیازی نباشه.و تنها چیزی که در زمینه‌ی VLSI نداره اینه که چینش رو توضیح نداده.که من فکر میکنم باتوجه به اینکه باید برای درسی مثل VLSI دو مرجع خونده بشه بهتره کتاب آقای صاحب زمانی هم خط به خط خونده بشه.
در پایان بهتره بگم که این کتاب از نظر آقای رضا اکبر(رتبه ۱ معماری سال ۸۸) بهترین کتاب در زمینه الکترونیک دیجیتال هست.من هم تایید میکنم.
قیمت کتاب ۶۰۰۰ هزار تومان هست و اگه اطلاعات بیشتری میخواید اسم دکتر احمد آیت الهی رو سرچ کنید تا مقدمه مولف رو (که توی اینترنت هست) رو بخونید
سلام / من این کتاب حتما میخوام / میشه اسمو کتاب کامل بنویسید / لطفا بگید از کجا تهیه کردید/ من هم ترجمه میخوام هم انگلیش / مرسی (اگه sms بدید هم که خیلی بهتره ۰۹۱۳۲۰۸۶۷۴۱ مرسی)
[/quote]
زنگ بزنید پخش حدیث شماره‌ی ۰۲۱-۶۶۴۸۳۲۵۱ از اینجا می تونید کتاب رو سفارش بدید !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۲۰
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ)matin724 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ)sharhe-feragh نوشته شده توسط:  الکترونیک دیجیتال پارسه کپی کتاب الکترونیک دیجیتال مهدی صدیقی هست (نویسنده پارسه هم جزو نویسندگان کتاب صدیقی هست) (اگه می خوای بگیری کتاب صدیقی رو بگیر)

کتاب صدیقی را دارم جالب نیست . پس پارسه هم فایده نداره!!
کتاب انتقال داده و vlsi پارسه چطوره؟

واسه انتقال داده کتاب ۳۰۰۰ مسئله در شبکه و انتقال داده‌ها نویسنده صفایی
کتاب انتقال داده مقسمی
کتاب انتقال داده پارسه هم خوبه

واسه VLSI کتاب صاحب زمانی
و واسه دیجیتال و VLSI کتاب دماسا هست.که بهتر از کتاب صاحب زمانی درس داده منتها سوالای کنکور بعضی هاش از متن کتاب صاحب زمانی هستWink

ارسال: #۲۱
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
دوستان منم بدجور نیاز به یه منبع فارسی از VLSI دارم ولی تو نت اصلا پیدا نمیشه کسی میتونه کمکی کنه؟
ارسال: #۲۲
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)sonadour نوشته شده توسط:  دوستان منم بدجور نیاز به یه منبع فارسی از VLSI دارم ولی تو نت اصلا پیدا نمیشه کسی میتونه کمکی کنه؟
فقط همون کتاب صاحب الزمانی و دماسا (فصل ۱۲ به بعد) هست.
کتاب تست یا خلاصه هم راهیان ارشد و پارسه هست

سپاس‌گزاری شده توسط: sonadour
ارسال: #۲۳
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط sonadour.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)sonadour نوشته شده توسط:  دوستان منم بدجور نیاز به یه منبع فارسی از VLSI دارم ولی تو نت اصلا پیدا نمیشه کسی میتونه کمکی کنه؟

تو نت لینکی ازشون وجود داره؟ یا اینکه میشه اینترنتی خرید؟
ارسال: #۲۴
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)sonadour نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)sonadour نوشته شده توسط:  دوستان منم بدجور نیاز به یه منبع فارسی از VLSI دارم ولی تو نت اصلا پیدا نمیشه کسی میتونه کمکی کنه؟

تو نت لینکی ازشون وجود داره؟ یا اینکه میشه اینترنتی خرید؟

کتاب دماسا که البته توسظ دکتر احمد آیت اللهی تالیف شده توی سایت آدینه بوک هست !

سپاس‌گزاری شده توسط: sonadour
ارسال: #۲۵
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ
بچه‌ها کسی میدونه کتاب دیجیتال پوران پژوهش چطوره؟مفید هست یا نه؟
ارسال: #۲۶
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ ب.ظ
من خودم پارسال کتاب های راهیان ارشد خوندم بد نبودن اما نمیشد گفت عالین.امسال با یه سری کتاب آشنا شدم به نظر من که خیلی خوب توضیح داده.من دیجیتال نظریه و سیستم ازش خوندم خیلی باحال بود.کتابای انتشارات دانش پژوهان برین(ارکان دانش)اسم نویسنده دیجیتالشم اقای احسانی هست.البته فکر نکنید از این انتشارا تای به درد نخوره.این کتابا در واقع همون کتاب جامع کامپیوتر_کتاب بنفش رنگ چاقBig Grin) هست که سالها جز کتابهای پرفروش بود اما الان درس‌ها را مجزا کردن.

ذره را تا نبود همت عالی حافظ
طالب چشمه خورشید درخشان نشود
Heart
ارسال: #۲۷
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ)m_hoveida نوشته شده توسط:  بچه‌ها جون کسی جزوه استاد کتیرایی رو داره؟

دیجیتال درس میدن ؟ من اسم استاد مدار منطقیم کتیرایی بود Big Grin

ارسال: #۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
استاد کتیرایی که استاد ما بودن.واقعا دستشون درد نکنه VLSI عالی درس دادن.
کتاب تست راهیان ارشد VLSI آسونه برای ابتدای راه خوبه در عرض یه هفته میشه زد تستاشو Sad بقیه رو نمیشناسم Sad
ارسال: #۲۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ)daneh نوشته شده توسط:  استاد کتیرایی که استاد ما بودن.واقعا دستشون درد نکنه VLSI عالی درس دادن.
کتاب تست راهیان ارشد VLSI آسونه برای ابتدای راه خوبه در عرض یه هفته میشه زد تستاشو Sad بقیه رو نمیشناسم Sad

چهجوریه کلا به نظر شما بخوام کلاسشو برم کتیرایی بهتره یا نیکوبین ؟شما جزوه ویس ازش داری خودتون فکر میکنید وی ال اس ای دیجیتالو خوب زدید کنکور؟
ارسال: #۳۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
فکر نمیکنم دکتر کتیرایی کلاس کنکور داشته باشن.اون استاد دانشگاه بود فقط.من امسال آزمایشی کنکور دادم.به نظرم نصف سوالای وی ال اس آی آسون و نصفش سخت بود.ببخشید نتونستم کمکتون کنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۷۵ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۵۰ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۷۳ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close