زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقاله اینترنت چیزها

ارسال:

monmon123 پرسیده:

مقاله اینترنت چیزها

سلام بچه ها کسی روی این موضوع کارکرده؟؟؟ک کمکم کنه
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

ainazyz پاسخ داده:

مقاله اینترنت چیزها

سلام روی چ قسمتی میخوایین کار کنین؟ مفهوم کلیش یا پروتکل هاش

۰
ارسال:

darya62 پاسخ داده:

مقاله اینترنت چیزها

سلام
کدوم موضوع؟؟

۰
ارسال:

monmon123 پاسخ داده:

RE: مقاله اینترنت چیزها

سلام
در مورد
securing the internet of things؟

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

مقاله اینترنت چیزها

کلا این سکوریتی تو IoT کابوس منه خوبی IoT اینه که صحبت های علمی زیادی تو وبسایت ها شده راجع بهش. به نظرم اول شما سکیوریتی تو IoT رو سرچ کنین و وبلاگ ها رو بخونین. بعد با توجه به جنبه های مختلفش تصمیم بگیرین و بعد مقاله سرچ کنین.

۰
ارسال:

virtual girl پاسخ داده:

چقدر خوبه که این تاپیک روپیدا کردم Smile
الان جای کار داره مبحث sequrity ؟ من روی کانکت کردم شبکه wsn به IOT موضوع پایان نامه برداشتم . الان اطلاع دارین توی این حوزه روی چه موضوعاتی جای کار داره ؟

۰
ارسال:

virtual girl پاسخ داده:

بیچاره کرد این موضوع منو جواب نمیده واسه یه پایان نامه فوق آخرش استادم برگشت گفت درسطح دکتراست این موضوع عوضش کن . فک کن چن ماهه کلی مقاله خوندم تازه برگشته میگه اشکال نداره یه چی یادگرفتی دیگه!خب از اول اینومیگفتی نه الان که! توی ایران اصلن کارنشده روش حتی یه پایان نامه هم راجع بهش نیس !

ارسال:

codin پاسخ داده:

(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  بیچاره کرد این موضوع منو جواب نمیده واسه یه پایان نامه فوق آخرش استادم برگشت گفت درسطح دکتراست این موضوع عوضش کن . فک کن چن ماهه کلی مقاله خوندم تازه برگشته میگه اشکال نداره یه چی یادگرفتی دیگه!خب از اول اینومیگفتی نه الان که! توی ایران اصلن کارنشده روش حتی یه پایان نامه هم راجع بهش نیس !
البته خدمت استاد محترمتون جسارت نباشه اما من فکر می کنم دلیل اصلی چیز دیگری هست نه این که موضوع در سطح دکترا باشه.هر موضوعی با هر میزان سختی هم به هر حال دانشجو در حد توانش یه مقداری پیش میبره این که موضوع در حد دکتراست حداقل در علوم مهندسی خیلی معنی نمیده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

virtual girl پاسخ داده:

(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  بیچاره کرد این موضوع منو جواب نمیده واسه یه پایان نامه فوق آخرش استادم برگشت گفت درسطح دکتراست این موضوع عوضش کن . فک کن چن ماهه کلی مقاله خوندم تازه برگشته میگه اشکال نداره یه چی یادگرفتی دیگه!خب از اول اینومیگفتی نه الان که! توی ایران اصلن کارنشده روش حتی یه پایان نامه هم راجع بهش نیس !
البته خدمت استاد محترمتون جسارت نباشه اما من فکر می کنم دلیل اصلی چیز دیگری هست نه این که موضوع در سطح دکترا باشه.هر موضوعی با هر میزان سختی هم به هر حال دانشجو در حد توانش یه مقداری پیش میبره این که موضوع در حد دکتراست حداقل در علوم مهندسی خیلی معنی نمیده

هوم! فکرمیکنم چون خودش توی این زمینه کارنکرده اینجوری برگشته گفته ولی خب پایان نامه های دانشگاههای برترروکه خوندم الان بیشترشون درسطح جهانی مال تزدکترا بود . بهرحال چن روزتمرکززیادی روش گذاشتم و تصمیم گرفتم همین حیطه روکارکنم ولی توی سطح لایه شبکه اش کارکنم . علاقه ی زیادی به این مبحث دارم دوس ندارم عوضش کنم به قول شماتاسطح توانم تایه حدی میبرمش جلو Smile ولی برام جالبه که چراتوی کشورخودمون حتی دانشجوهای شریف هم روش کار نکردن !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۴۵,۰۵۶ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۷۱ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۵۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۵۵۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۹۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۳۷ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۲۰۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۵۵ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close