زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۰

ارسال: #۴۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ
واقعا مسخرست.خودشون خندشون نمیگیره؟دیگه حالم از این نقل قول های اخبار بهم میخوره.فکر کردن ما بازیچه ایم هر روز میان یه چیزی میگن.متاسفم براشون.من دیگه کاسه صبرم لبریز شده.اصلا اینا هیچی نمیگفتن سنگین‌تر بودن بهتر از اینه که هر روز بیان یه چیزی بگن و امروز و فردا کنن.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ق.ظ
RE: زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۰
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: آموزشی

معاون سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در فردا خبر داد.

ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اینکه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال۱۳۹۰ فردا سه شنبه ۸ شهریورماه اعلام می‌شود، گفت: داوطلبان می‌توانند از فردا برای مشاهده و آگاهی از نتایج خود به سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنند.

وی از پذیرش۸۰ هزار داوطلب در این آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذیرفته شدگان این دوره از آزمون کارشناسی ارشد با احتساب پذیرفته شدگان بدون آزمون سهمیه استعداد درخشان ۸۵ هزار نفر بوده است.

انتهای پیام

کد خبر: ۹۰۰۶-۰۴۴۹۱
این خبر که مال پنجمه شهریوره!!!!!!!!!!!!!!!!
خبرت دست دومه!!!! همین امروز اعلام میشه

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
الان زیرنویس شبکه خبر نوشت فردا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Angryالبته یادمه وقتی رتبه‌ها اومد هم اخبار فرداشو اعلام کرده بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۴۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ
دلم میخواد فریاد بزنم Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال: #۵۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ق.ظ
اسم افاف که دیدم فکر کردم زده نتایج اعلام شد فکر کنم زمان اعلام نتایج اولیه را افاق خانم اعلام کردنBig Grin
اگه امروز بیاد ۲ به بعد اعلام میشه این چند ساعت به اندازه ۶ ماه داره سپری میشهConfused
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۵۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  اسم افاف که دیدم فکر کردم زده نتایج اعلام شد فکر کنم زمان اعلام نتایج اولیه را افاق خانم اعلام کردنBig Grin
اگه امروز بیاد ۲ به بعد اعلام میشه این چند ساعت به اندازه ۶ ماه داره سپری میشهConfused

دقیقا نمی تونم از پای سیستم بلند شمConfused منم فکر می کنم ساعتای ۲ بیاد

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط shahryar.)
پارسال یادمه ساعت ۱ ظهر اومد.
همین حوالی باید منتظر باشیم.
الان اخبار کانال ۵ گفت فردا.
خودشونو مسخره کردن اینا.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ب.ظ
با این اوصاف که اینها می گن فردا، بعید نیست ساعتای ۱۲ شب بخواد بیاد

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۱
۰
ارسال: #۵۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ
وقتی میگن فردا یعنی امروز!!!!
من یادم نمیاد سنجش گفته باشه فردا اما روزه قبلش نزده باشن!!!! حتی برا کاردانی به کارشناسی هم که شرکت کرده بودم چند سال پیش همین برنامه بود!!!!!!!!
کلا یه روز از زندگی عقبن!!!!!!!!!! یا جلووووووووووو؟؟؟؟!!!!!!!
من که خودمم گیج شدم!!!!!!
استغفرالله!!!!!!!!!!!!!!

در قنوت سحرگاه عشق

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , موج
ارسال: #۵۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط popp.)
اخبار بامدادی گفت امروز نتایج ارشد میاد.حالا فوقش فرداست دیگه.

وای منم ساله بعد یعنی میشه منتظره قبولی در روزانه باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ
احتمالا باید ساعت ۱۴ به بعد منتظر نتیجه باشیم...البته روی کارهای سازمان سنجش هیچ اعتمادی نمیشه کرد.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط rascal1364.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: آموزشی

معاون سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در فردا خبر داد.

ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اینکه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال۱۳۹۰ فردا سه شنبه ۸ شهریورماه اعلام می‌شود، گفت: داوطلبان می‌توانند از فردا برای مشاهده و آگاهی از نتایج خود به سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنند.

وی از پذیرش۸۰ هزار داوطلب در این آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذیرفته شدگان این دوره از آزمون کارشناسی ارشد با احتساب پذیرفته شدگان بدون آزمون سهمیه استعداد درخشان ۸۵ هزار نفر بوده است.

انتهای پیام

کد خبر: ۹۰۰۶-۰۴۴۹۱
این خبر که مال پنجمه شهریوره!!!!!!!!!!!!!!!!
خبرت دست دومه!!!! همین امروز اعلام میشه

چرا زحمت نمیکشی بری رو سایتش ببینی ماله چه روزیه؟
عزیزم به نظرت فردای جمعه یا شنبه میشه سه شنبه؟
تو هنوز این خبرو کامل نخوندی!

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  اخبار بامدادی گفت امروز نتایج ارشد میاد.حالا فوقش فرداست دیگه.

وای منم ساله بعد یعنی میشه منتظره قبولی در روزانه باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
ایشالاااااااااااا
یه کم تلاش میخواد!!!

در قنوت سحرگاه عشق

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۵۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ب.ظ
برید کم کم اماده بشید برا نماز چند صفحه قرانم بخونید برا ما هم دعا کنید بعد برگردید ان شا ا... نتایج اعلام شدهSmile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۶۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  وقتی میگن فردا یعنی امروز!!!!
من یادم نمیاد سنجش گفته باشه فردا اما روزه قبلش نزده باشن!!!! حتی برا کاردانی به کارشناسی هم که شرکت کرده بودم چند سال پیش همین برنامه بود!!!!!!!!
کلا یه روز از زندگی عقبن!!!!!!!!!! یا جلووووووووووو؟؟؟؟!!!!!!!
من که خودمم گیج شدم!!!!!!
استغفرالله!!!!!!!!!!!!!!
وضعیت شما رو نوشته دانشجوی ارشد. دانشجو بودین و دوباره کنکور دادین و رتبتون خوب شده؟؟ میشه هم دانشجو بود هم برای کنکور خوند؟ وقت میشه درس خوند برای کنکور؟ من خودم احتمالا همین وضعیت برام پیش بیاد. میشه راهنمایی کنید
من دانشجوی آزادم پارسال خوندم برا دولتی اما به خاطر استرس زیاد سر جلسه خراب کردم کنکورو و شدم هزار!!!!! امسالم برا مهندسی نخوندم و میشه گفت تقریبا با اطلاعات پارسالم رفتم سر جلسه اما فرقش این بود که امسال اصلا استرس نداشم و نتیجش شد این!!!! حالا اگه یه کم ریاضی خونده بودم رتبم خیلی بهتر از این میشد!!!!!

در قنوت سحرگاه عشق

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: erkin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۴۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۳۴ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۷۳۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۵۷۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۴۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۹۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۱۱۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close